Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

1 serwis.
A ja ostatnio na jednym serwisie widziałem, że GTA IV na Ps3 wyjdzie o pół roku później niż na X360. I co, też mam biegać na forum i krzyczeć, że PS3 sux bo GTA IV wyjdzie później?
Poza tym, zgaduj z jakiej konsoli pochodziły wszystkie nagrane dotąd filmy z GTA IV ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 12:19, Tomek1120 napisał:

A jakiś 1 serwis podał plotę o Crysisie i Splinter Cell na PS3 to od razu wszyscy uwierzyli.
Nie wiem gdzie to jest o tym xboxie ale w jakimś serwisie to widziałem

ta widziałeś chyba moją starą jak żre kiełbasę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 12:19, Tomek1120 napisał:

A jakiś 1 serwis podał plotę o Crysisie i Splinter Cell na PS3 to od razu wszyscy uwierzyli.
Nie wiem gdzie to jest o tym xboxie ale w jakimś serwisie to widziałem

Tylko ja o tym pisałem dawno temu ze Cryssis wyjdzie na PS3 a SC to może być kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV ma grafike ladna na ps3 moze wyjdzie troche pozniej aleto wiadomegdyz producenci robia tak, ze albo czekaja na stworzenie gry na ps3 (robi sie dluzej) np: bornoud paradis (jakos tak to sie pisze) albo wypuszczaja wpierw na Xboxa, a dopiero potem na ps3....
R* zastosowalo drugi rodzaj gdyz i tak produkcja zajela im dluzej czasu niz miala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I grafy w PC nie są wcale takie drogie. np. taki 8600GT który aktualnie obsłuży wszystkie gry większość w full detalach kosztuje 340zł. Oczywiście zaraz ktoś tu zacznie stękać że będzie słaba grafa itp. ale jeśli gra tylko po to żeby się podniecać grafą to żal mi tej osoby. Jak gra jest dobra to i na najmniejszych mogę ją przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze wiec chcesz mi powiedziec, ze obsluzy crysisa na full detalach....
zreszta tak do bre gry jak np. GTA IV nie wyjda na PC....albo jezeli juz za rok albo wiecej....
tak samo rzecz ma sie do ekranu po co grac na 19'' monitorze w ktory wlepia sie oczy skoro mozna podlaczyc konsole do 42'' albo wiekszego TV i grac z odleglosci na ps3 do kilkunastu metrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Crysisa na full detalach nie obsłuży na razie żaden komp ani konsola. A jak będzie Crysis na PS3 to też nie za szybko bo na PS3 się trudno gry robi i będziecie musieli czekać z 1-1,5 roku będzie wyglądać prawdopodobnie jak high na PC o very high możecie zapomnieć.
2. Zarówno na PS3 można grać na 19 cali jak i na PC można grać na 42. Nie zapominajmy że koszt porządnego 42 cale to jakieś 5500zł
3. GTA IV prawdopodobnie wyjdzie na PC. Przy San Andreas też niby mówili że ma nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tyle się człowieku nie czeka, wystarczy sformatować odpowiednio pliki itp, bo gra już gotowa jest.
2. Tak tylko, że PC będzie się męczył z plazmą 42'' a
3. GTA IV będzie rok albo półtora na Pc po premierze na konsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty masz jakiś kompleks, problem z konsolami, mama Ci nie chciała kupić czy co? Weź skończ już te swoje gierki, bo i tak bzdurami do twojego toku myślenia nikogo nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:02, Łeber napisał:

Człowieku ty masz jakiś kompleks, problem z konsolami, mama Ci nie chciała kupić czy co? Weź
skończ już te swoje gierki, bo i tak bzdurami do twojego toku myślenia nikogo nie przekonasz.

Crysis chodzi na full detalach dopiero na kompie z 3x 8800 Ultra. A niektórzy mi tu wmawiają że na zabawce za 1500zł będzie działał jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie porównuj konsoli z komputerem. Wiesz, że Assassin''s Creed działa na PS3 na full detalach, a tym czasem minimalne wymagania dla komputer są nieprzegięte i rzadko który ludzik na w tym kraju pogra sobie na full detalach na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:25, Tomek1120 napisał:

1. Crysisa na full detalach nie obsłuży na razie żaden komp

Byś się zdziwił. Włącz sobie youtube :>

Dnia 23.01.2008 o 14:25, Tomek1120 napisał:

2. Zarówno na PS3 można grać na 19 cali jak i na PC można grać na 42. Nie zapominajmy że koszt
porządnego 42 cale to jakieś 5500zł

A widziałeś, żeby ktoś tak robił? Tak lub nie.

Dnia 23.01.2008 o 14:25, Tomek1120 napisał:

3. GTA IV prawdopodobnie wyjdzie na PC. Przy San Andreas też niby mówili że ma nie wyjść.

Ta, ale ciekawe kiedy i jakiego komputera będziesz potrzebował :)

3x 8800 Ultra? Grrr... Zaczynam powoli tracić moją słynną cierpliwość... 8800 GTX SLI starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:25, Tomek1120 napisał:

A na Xboxie pogarszają grafę od GTA IV

Wydawało mi się, że wyjaśniliśmy sobie, że to-są-bre-dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:27, WorldWar3PL napisał:

> A na Xboxie pogarszają grafę od GTA IV
Wydawało mi się, że wyjaśniliśmy sobie, że to-są-bre-dnie.

Problem w tym że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A ja kiedyś czytałem na jednym serwisie (co napisałem wcześniej), że GTA IV na PS3 wychodzi za pół roku. O, a niedawno znalazlem, że GTA IV będzie Exclusivem dla X360. Łuuu... A jeszcze gdzie indziej, że edycja kolekcjonerska GTA IV będzie składała się z kiełbasek, chlebka i dwóch pianek do ogniska.
Szczerze mówiąc straciłem cierpliwość. Tylu bredni, nieobiektywnych opinii, zasłyszanych plotek i Bóg jeden jeszcze wie czego w życiu nie widziałem. Wiedz, że tu nasza dyskusja się kończy i nie mam zamiaru rozpoczynać podobnej w najbliższym czasie. Nie mam zamiaru odpowiadać na jakikolwiek twój post w przyszłości.Czyli możnaby rzec, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:31, WorldWar3PL napisał:

Tak? A ja kiedyś czytałem na jednym serwisie (co napisałem wcześniej), że GTA IV na PS3 wychodzi
za pół roku. O, a niedawno znalazlem, że GTA IV będzie Exclusivem dla X360. Łuuu... A jeszcze
gdzie indziej, że edycja kolekcjonerska GTA IV będzie składała się z kiełbasek, chlebka i dwóch
pianek do ogniska.
Szczerze mówiąc straciłem cierpliwość. Wiedz, że tu nasza dyskusja się kończy i nie mam zamiaru
rozpoczynać podobnej w najbliższym czasie. Nie mam zamiaru odpowiadać na jakikolwiek twój post
w przyszłości. Czyli możnaby rzec, żegnam.

GTA IV na Xboxie będzie w 720p. Nie będzie możliwości grania w 1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim kompie możesz grać wszystkie gry które są na Unreal engie 3, a co do GTA IV to mi się nie kłócić cieszę się że nie wyjdzie na PC, a moje zdanie jest takie dzięki piratom i zboczeńcom którym w moim mieście latali i szukali modu który umożliwia w GTA:SA uprawianie sexu, ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się