Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2008 o 20:42, xXx-man napisał:

jezeli mam tv 42'' i pisze, ze ma HDREADY chociaz ma 1080p(slyszalem ze to znaczy fullhd)
to w koncu co ja mam hdready czy fullhd????

HDReady nie ma 1080P tylko full HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ostatnio kupil sobie next-geny. Jeden "Xpudło czystaszesciesiont", drugi zaś Wii. ZAczelismy testy porówanwacze około 10rano. Na Xboxa 360mielismy: GoW, Bioshock , Viva Pinate:P. Na Wii tylko Wii Sports i Zelde. No i niestety po zachwytach ze GoW i Bioshock sa fajne graficznie, przyszedł ból jak tu się celuje:P. Mineły z 2H i zaczelismy Testy Wii. Skonczylismy po 7godzinach około 19. Takiej zabawy jaką daje Wii-lote i sterowanie nim, łatwość celowania itp. Xbox moze mu tylko pozazdrościć. A posiadanie zakwasów po łowieniu ryb w zeldzie, sam się nie spodziewałem.
Szczerze polecam Wii jesli ktos pragnie super rozrywki, i możliwości ciekawego konkurowania z innymi.
Xboxa szczerze odradzam, tylko dla fanatyków Ładnej Grafiki.
Sam teraz odkładam kase na Wii, a mam nadzieję ze jego sukces przyczyni się do tego ze Wii 2 będzie miało wnętrze ze Sony się nawet zapadnie pod ziemie. I Zagramy sobie w DMC lub Jakies SW:Jedi machając wesoło Wiilotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:44, Mateusz9214 napisał:

> jezeli mam tv 42'' i pisze, ze ma HDREADY chociaz ma 1080p(slyszalem ze to znaczy
fullhd)
> to w koncu co ja mam hdready czy fullhd????
HDReady nie ma 1080P tylko full HD

może mieć 1080p, ale jeśli nie będzie mieć tunera cyfrowego to nie może mieć loga full hd, stąd pewnie w nim hasło hd ready

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii jest bardzo fajne. Jedyna fajniejsza rzecz w pozostałych konsolach to lepsza grafa. A Nintendo poszło w zupełnie innym kierunku niż grafika i dlatego konsola się tak dobrze sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyobraź sobie, że jesteś typowym graczem, który raczej nie zaprasza do domu znajomych tylko po to, by pograć z nimi przy Wii - woli z nimi gdzieś wyjść. I gracz sobie gra przy konsoli sam... nadal wybrałbyś Wii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2008 o 20:54, Solstheim napisał:


Szczerze polecam Wii jesli ktos pragnie super rozrywki, i możliwości ciekawego konkurowania
z innymi.
Xboxa szczerze odradzam, tylko dla fanatyków Ładnej Grafiki.


^^ No wreszcie jakieś mądre podsumowanie ;-) Sam mam Wii, sporo gier i gra się super (wstyd, ale z braku czasu nie mam jak w zelde pograć ... ) , obecnie odkładam kasę na Lego Star Wars (na pc grało się super w multi :P ) i Endless Ocean (lubię takie inne gry ;) ) . Wii bym nie wymienił za nic, szczególnie że kupiłem okazyjnie konsolę trochę używaną w stanie jak ze sklepu z masą gier ( 2x Wiilot+Wii Remote + 7 gier (chyba) :P ) za jedyny 1k złotych :P
No i jeszcze granie po sieci, dorwałem Mario Strikes więc będę mógł wypróbować (ferie już niedługo :P ) ;)
Ogółem konsola jest cudna, nic tylko polecić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:58, WorldWar3PL napisał:

A wyobraź sobie, że jesteś typowym graczem, który raczej nie zaprasza do domu znajomych tylko
po to, by pograć z nimi przy Wii - woli z nimi gdzieś wyjść. I gracz sobie gra przy konsoli
sam... nadal wybrałbyś Wii? :)


(sorry za dubla ) Napisał przecież, że Zelda spodobała mu się najbardziej :) Pokaż mi w niej opcję gry w multi to uhonoruję cię medalem ze złota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale dla jednej gry?
Poza tym znajomi nawet w grach singlowych są podstawą dobrej zabawy. Doping, przechwytywanie wiimota... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:08, WorldWar3PL napisał:

Oj, ale dla jednej gry?


To był przykład, że na Wii jest wiele takich gier :P

Dnia 22.01.2008 o 21:08, WorldWar3PL napisał:

Poza tym znajomi nawet w grach singlowych są podstawą dobrej zabawy. Doping, przechwytywanie
wiimota... :)


W teorii masz rację, lecz nie mogę tego bardzo potwierdzić - mi się gra przednio nawet bez nikogo :P
Zreszta, musiałbyś zagrać... Może wpadniesz do mnie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak kupie ps3....XD
nie no ale wii jest fajne tylko chcialbym cos z dobra grafika(jestem poszkodowany z powodu slabego graficznie kompa ;| ) moze w pszyszlosci sobie kupie Wii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sie niektorzy wpienili ironia o anty-alastingu ^_^ Chopoki ,skoro ktos pyta o cos powinien wiedziec jak to sie pisze ,ewentualnie zasugerowac ,ze nie zna dokladnej nazwy .Poza tym ,kolega przede mna napisal poprawna nazwe w poscie odpowiadajacym Tomkowi a ten znow uzyl blednej ,wiec wrodzona zlosliwosc zmusila mnie do kontynuowania joke`a :) A co do bledow to mnie jako humaniste tez RAŻĄ ! Tymbardziej ze FireFox w okienku wpisywania posta je podkresla :/ (nie wiem jak inne przegladarki).Ja popelniam literowki i nie nie uzywam ogonkow ale to z lenistwa ,a z dyslekcja trza walczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Turoka
Jako, że demo już jest dla silverowców, jutro zabieram się za ściąganie i porównam ze screenem Kurammiego. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:54, Solstheim napisał:

No i niestety po zachwytach ze GoW i Bioshock sa fajne graficznie, przyszedł ból jak tu się celuje:P


eee fajniej niż na PC? Pad od X360 jest genialny do FPSów i gra się na nim świetnie - ze wszystkich rzeczy w X360 tej powinieneś się najmniej czepiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:46, syriusz.b napisał:

> No i niestety po zachwytach ze GoW i Bioshock sa fajne graficznie, przyszedł ból jak tu
się celuje:P

eee fajniej niż na PC? Pad od X360 jest genialny do FPSów i gra się na nim świetnie - ze wszystkich
rzeczy w X360 tej powinieneś się najmniej czepiać...

Jedyne co potrafie robić padem od Xboxa w FPSach to ginąć. GoW i Bioshock mają tę przewagę że się szybciej wczytują i mają stałe fpsy i moa chulać po 40'' TV. Sądze ze mój komp miałby kłopoty by to odtworzyć tę rozdzielczośc płynnie wyświetlając worda.:D Nie mówie ze Xbox jest zły. Mówie ze Wii jest lepsze. I oddał bym duzo za Wii + Jakas Gra stylizowana na Anime z walką na miecze ew. Być Jedi.

WroldWar3PL-> Nie wiem czy dla jednej , bo innych kolega narazie nie ma. Ale dla samej przyjemności, jaka jest frajda jak łowisz ryby w zeldzie i musisz Wiilotem zaciągać i męczyćrybe, a tym małym czymś(nie wiem jak to sie nazywa, sry nie jestem fachowcem:) kręcić jak kołowrotkiem. Lub tym małym czymś operujesz wiosłami przy spływie a Wiilotem namierzasz i strzelasz z łuku. Takiej frajdy ci Xbox nie da.
Będać szczerym mógłbym codzienie miec inna next-genówke. By nacieszyć sie zaletami każdej:P
PS. Bo tej zabawie z Wii jak byliśmy spoceni jak po wizycie na siłowni i pełni satysfakcji sądze ze znajomi by woleli Dom+Wii niz marznąc na dworze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się