Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Falconer Nie, nie można nagrać programu z TV na HDD, ale za to można kupić filmy i seriale na Video Marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:48, Bratek196 napisał:

Mam pytanie a czy w ogóle wiesz o co chodzi serii MGS ?? Jeśli nie tą grę w ogóle nie
zrozumiesz, polecam oficjalną stronę polską o serii Metal gear, znajdziesz ją w kolektywach...
Masz dużo czasu by zrozumieć fabułę lub zagrać w wcześniejsze części ...


Grałem w pierwszą część jeszcze na psx, w drugą na komputer i Portable Ops na psp. Jedynie nie grałem w trzecią część, więc doskonale wiem o co chodzi. Mimo to, jednak średnio mnie ciągnie do czwartej odsłony, może przez to, że dobiła mnie już 2-ójka.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 19:57, fcbarca91 napisał:

Grałem w pierwszą część jeszcze na psx, w drugą na komputer i Portable Ops na psp. Jedynie
nie grałem w trzecią część, więc doskonale wiem o co chodzi. Mimo to, jednak średnio
mnie ciągnie do czwartej odsłony, może przez to, że dobiła mnie już 2-ójka.
pzdr.



Przez co bo grałem tylko w jedynkę, a większość osób uważa że dwójka jest taka sobie dlatego że głównym bohaterem jest Raiden (chyba tak się zwał) , czy to prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:01, Bratek196 napisał:

Jeszcz eraz do wstecznych kompatybilności z PSone i z PS2, wersja 40Gb ma kompatybilność
z PSone, a wersja 60GBobsługuje gry z PSone i PS2. Jak powiedział Syriusz zdobycie wersji
60Gb graniczy z cudem...



to znaczy że nigdzie nie idzie tej konsoli dostać no niewiem bo chce juz kupić konsole i niewiem czy czekać czy kupować .chociaż ps2 kosztuje niewiele wię najwyżej też sobie kupie bo te 40gb nie mają wczesnej kompatybilności tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie mają. Na moje warto poszukać 60GB z wsteczną kompatybilnością na e-bay''u lub Allegro. Chociaż zestaw PS3 40GB i osobno PS2 wyjdzie taniej niż 60GB z wsteczną kompatybilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 20:09, hagen321 napisał:

to znaczy że nigdzie nie idzie tej konsoli dostać no niewiem bo chce juz kupić konsole
i niewiem czy czekać czy kupować .chociaż ps2 kosztuje niewiele wię najwyżej też sobie
kupie bo te 40gb nie mają wczesnej kompatybilności tak????



Powtarzam wersje 60GB nie dostaniesz w sklepie, możesz poszukać na allegro lubi innych aukcjach, jak dla mnie bierz PS3 bo może wyjdzie soft który przywróci kompatybilność z PS2 (tak słyszałem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:13, Bratek196 napisał:


> to znaczy że nigdzie nie idzie tej konsoli dostać no niewiem bo chce juz kupić konsole

> i niewiem czy czekać czy kupować .chociaż ps2 kosztuje niewiele wię najwyżej też
sobie
> kupie bo te 40gb nie mają wczesnej kompatybilności tak????


Powtarzam wersje 60GB nie dostaniesz w sklepie, możesz poszukać na allegro lubi innych
aukcjach, jak dla mnie bierz PS3 bo może wyjdzie soft który przywróci kompatybilność
z PS2 (tak słyszałem)...


dobra dzięki sorry że tak się pytałem ale wolałem się upewnic a co do konsol nie ma problemu ps3 dostane na zakończenie roku szkolnego i jeszcze rodzice powiedzieli że ps2 jak chce to mi kupią na dzień dziecka.to kupie tą 40gb i bedzie dobrze ale ta otwarza filmy tak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:19, hagen321 napisał:

>
> > to znaczy że nigdzie nie idzie tej konsoli dostać no niewiem bo chce juz kupić
konsole
>
> > i niewiem czy czekać czy kupować .chociaż ps2 kosztuje niewiele wię najwyżej
też
> sobie
> > kupie bo te 40gb nie mają wczesnej kompatybilności tak????
>
>
> Powtarzam wersje 60GB nie dostaniesz w sklepie, możesz poszukać na allegro lubi
innych
> aukcjach, jak dla mnie bierz PS3 bo może wyjdzie soft który przywróci kompatybilność

> z PS2 (tak słyszałem)...

dobra dzięki sorry że tak się pytałem ale wolałem się upewnic a co do konsol nie ma problemu
ps3 dostane na zakończenie roku szkolnego i jeszcze rodzice powiedzieli że ps2 jak chce
to mi kupią na dzień dziecka.to kupie tą 40gb i bedzie dobrze ale ta otwarza filmy tak
????
a soft czyli co bo wiesz ja się nie orientuje w tym temacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 większość formatów, tak więc się nie bój, a ja też będę mieć PS3 też na koniec roku szkolnego, a czekam blisko rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy i jeśli w ogóle (wierzę że tak) Sony wypuści Slima PS3? Były jakieś informacje nt.? Zawsze cena obniżała się przy wypuszczaniu Slima, dodatkowo chyba Slim powinien już mieć wsteczną kompatybilność.
Jeśli nawet nie było informacji, to jak uważacie, kiedy może się ukazać "chudy brat" PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:26, MastAlol napisał:

Wiadomo może kiedy i jeśli w ogóle (wierzę że tak) Sony wypuści Slima PS3? Były jakieś
informacje nt.? Zawsze cena obniżała się przy wypuszczaniu Slima, dodatkowo chyba Slim
powinien już mieć wsteczną kompatybilność.
Jeśli nawet nie było informacji, to jak uważacie, kiedy może się ukazać "chudy brat"
PS3?


Żadnych oficjalnych informacji nie ma.
Pojawiły się jedynie plotki odnośnie PS Three, po tym jak producent chłodzenia do konsol Playstation 3 poinformował i pokazał nowy, odchudzony system chłodzenia. Ja raczej nie liczyłbym, że takowa wersja szybko powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:21, Bratek196 napisał:

PS3 większość formatów, tak więc się nie bój, a ja też będę mieć PS3 też na koniec roku
szkolnego, a czekam blisko rok....


ja też czekam już rok bo rodzice mówili że jak mi teraz kupią to nie będe mial czasu na nauke.ty też kupujesz tą 40gb tak chociaż dobrze by było gdyby ona czytała płyty z ps2 no ale nic mam nadzieje że wyjdzie ten soft czy jakoś tam no ale dobrze że filmy na bluray można na niej oglądać nie mylę się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:26, MastAlol napisał:

Wiadomo może kiedy i jeśli w ogóle (wierzę że tak) Sony wypuści Slima PS3? Były jakieś
informacje nt.? Zawsze cena obniżała się przy wypuszczaniu Slima, dodatkowo chyba Slim
powinien już mieć wsteczną kompatybilność.
Jeśli nawet nie było informacji, to jak uważacie, kiedy może się ukazać "chudy brat"
PS3?


było info, które okazało się plotką z tego co pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 20:27, syriusz.b napisał:

było info, które okazało się plotką z tego co pamiętam...



Każdy ma prawo do pomyłki, choć może, ale i tak po pewnym czasie PS2 będzie kosztować grosze, choć mam teraz nie lada okazję i gdybym maił kasę by m kupił (a dokładniej PS2 dwa pady kilka gier za 250 złotych)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem że kupię PS3 40GB ,będę miał ją pod koniec czerwca ;D Będzie to moja pierwsza konsola ,więc czy moglibyście mi doradzić jakie gry kupić na początek? Z naciskiem na strzelanki ,wyścigowe ,rpgi i sportowe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:13, AdiN2 napisał:

Zdecydowałem że kupię PS3 40GB ,będę miał ją pod koniec czerwca ;D Będzie to moja pierwsza
konsola ,więc czy moglibyście mi doradzić jakie gry kupić na początek? Z naciskiem na
strzelanki ,wyścigowe ,rpgi i sportowe :]



na początek kup gta4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:25, hagen321 napisał:

na początek kup gta4.


A jakieś inne polecasz ? Bo gta4 mam zamiar kupić w zestawie z ps3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:32, AdiN2 napisał:

A jakieś inne polecasz ? Bo gta4 mam zamiar kupić w zestawie z ps3 :]


Uncharted: Drake''s Fortune, Call of Duty 4, Burnout Paradise, ze sportowych to only Pro Evolution Soccer 2008 ;]
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AdiN2 Myślę że na początek to Metal Gear Solid 4 (oczywiście jeśli grałeś w poprzednie części, bo inaczej nie zrozumiesz fabuły, IHMO największej zalety gry). Oczywiście kup także Unharted: Drake''s Fortune, Motorsport. Polecam także Ratchet & Clank Futere: Tools of Destruction bo to najlepszy platformer na tą konsole oraz najbardziej konsolowa gra na PS3 wogule. Świetne jest również Guitar Hero III, ale to duży wydatek (~300zł, ale gra jest tego warta). Pozatym to nie ma chyba nic atrakcyjnego w liscie gier dla PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się