Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 12:10, Miluś napisał:

> A GoW 2 to chyba raczej na PC nie wyjdzie :/

Tak jak pierwsza część?


tak, jak pierwsza część, która na PC sprzedała się okropnie i Epic, a nawet sam Cliff mówi, że to żal i nie opłaca się robić kolejnych konwersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 17:56, Szperacz Robson napisał:

Co, Amerykanie potrzebują więcej miejsca od Europejczyków i Azjatów?


Amerykanie napewno, bo u nich istnieje możliwość ściagania filmów i seriali w wysokiej rozdzielczości co zajmuje dużo miejsca.

Mnie ciekawi ten news z onlinecenter.pl:

"Będzie można zgrywać gry na dysk twardy konsoli! Dzięki temu zaoszczędzimy czasu przy ewentualnym dogrywaniu danych oraz nie zużyjemy tak szybko czytnika. Płyta jednak będzie musiała znajdować się w napędzie, bo trzeba jakoś udowodnić, że ją rzeczywiście zakupiliśmy"

GTA powinno chodzić szybciej. Szkoda tylko, że zainwestowałem w dysk 20gb, ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mówiono przy okazji pierwszej części...nie opłaca się. To tytuł ekskluzywny. Jasne. Z resztą. Jak chcesz to wierz. M$ to firma która chce bezwzględnie trzepać kasę, na każdym polu. Ostatnio mocno promują Games For Windows, a za rok GoW 2 mógłby spopularyzować Live wsród PC. Jeśli wcześniej GoW 2 nie wypłynie do sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten tytuł miałby spopularyzować Live na Windows, skoro nikt praktycznie go nie kupi? Syriusz wyraźnie napisał, że sprzedaż poszła po prostu beznadziejnie. W przypadku Live na PC trzeba czekać na jakiś nowy, ciekawy tytuł, który się tym zajmie. Ale szczerze wątpię, że będzie to GoW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kurier dostarczył mi to co na obrazku :)
I mam pytanie jak z tą gwarancją? Czy gdzieś trzeba sie zarejestrować? Co gdyby konsola padła?
Data produkcji to : 23.06.08

20080715132542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:53, Miluś napisał:

Tak mówiono przy okazji pierwszej części...nie opłaca się. To tytuł ekskluzywny. Jasne.
Z resztą. Jak chcesz to wierz. M$ to firma która chce bezwzględnie trzepać kasę, na każdym
polu. Ostatnio mocno promują Games For Windows, a za rok GoW 2 mógłby spopularyzować
Live wsród PC. Jeśli wcześniej GoW 2 nie wypłynie do sieci...


Ostatnio mocno promują Games For Windows? Ostatnia promocja GfW przypomina mi się na premierę bodajże Shadowrun - wtedy promowano Vistę i granie dla wszystkich --- potem GoW i mówienie wprost, że PC to już porażka jeśli chodzi o sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak konsola padnie
dzwonisz na infolinie ms
podajesz im nr seryjny konsolki
za ileś tam przyjeżdża kurier
dajesz mu konsolkę za 1-2 tydz masz ją z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 13:25, Tal441 napisał:

Witam. Właśnie kurier dostarczył mi to co na obrazku :)
I mam pytanie jak z tą gwarancją? Czy gdzieś trzeba sie zarejestrować? Co gdyby konsola
padła?
Data produkcji to : 23.06.08


można od razu zarejestrować, lub jak coś (odpukać) się stanie z konsolą... Wtedy Pani prosi o wzięcie paragonu do ręki i przeczytanie jej daty zakupu i ona to wpisuje i od tamtego czasu naliczana jest 2 letnia gwarancja ogólna i 3 letnia na ROD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 13:35, syriusz.b napisał:

Ostatnio mocno promują Games For Windows? Ostatnia promocja GfW przypomina mi się na
premierę bodajże Shadowrun - wtedy promowano Vistę i granie dla wszystkich --- potem
GoW i mówienie wprost, że PC to już porażka jeśli chodzi o sprzedaż


To spójrz na listę nadchodzących gier z napisem Games for Windows i dopiero potem pisz co następuje, a nie opieraj się na jednym przykładzie GoW który nie sprzedał się przez piractwo i przez to, że prawie każdy kto chciał w ten tytuł zagrać, kupił go na Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 13:38, Miluś napisał:

To spójrz na listę nadchodzących gier z napisem Games for Windows i dopiero potem pisz
co następuje, a nie opieraj się na jednym przykładzie GoW który nie sprzedał się przez
piractwo i przez to, że prawie każdy kto chciał w ten tytuł zagrać, kupił go na Xbox
360.


nie mam zamiaru na nią patrzeć, bo ty mówiłeś o promowaniu GfW, a wychodzące gry, a promowanie to zasadniczo dwie różne kwestie. Prawda jest taka, że w tej chwili M$ robi guzik jeśli chodzi o Windowsa. Bardziej koncentruje się na nowym systemie, który ma zastąpić Vistę, niż na wypromowaniu grania na blaszakach z mega banalnej przyczyny - nie opłaca im się to... Dodając do tego fakt, że dział od Xboxa zaczął zarabiać to tym bardziej koncentrują się na konsoli.

I co do trzepania kasy przez M$: może i doją, ale też potrafią czasami wydać trochę by zadowolić klienta i tym sposobem mamy Finala XIII na X360. A Sony dalej twierdzi, że tytuły ekskluzywne się już nie liczą i graczy to nie obchodzi, a potem czytam posty na forum "po prostu w to nie wierzę" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 10:48, RX-8 napisał:

FF XIII i tak kupię pewnie na PS3 (Blu-Ray a DVD to
jednak spora różnica, a cudów nie ma i kompresja równo da wersji na 360 w tyłek)


RX-8 a napisz, mi czy widzisz większe różnice w przypadku GTA IV? Wersje na x360 przeszedłem w 100%, port na PS3 narazie stoi na 43% i ja tu nie widzę żadnego powodu który przemawiałby za kupnem jednej wersji zamiast drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam się że M$ wygrał wojnę konsol z E3 wykupuje wszystkie tytuły i teraz w linku który podaje Dincooo pisze że MGS4 będzie też na Xboxa 360.Ale jeszcze dzisiaj konferencja Sony zobaczymy jak się obronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się