Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

I pewnie za tym wszystkim M$.
Wybulił kupę kasy a większość to połknęła ten haczyk.
Ale zobaczymy co wyniknie z konferencji SONY.

Cieszcie się póki możecie bo już gdzieś za 2 może 3 lata żywotność X360 spadnie bo przyjdzie jego następca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno. Jutro z wielkim bananem na twarzy będę oglądał konferencję Sony. Podejrzewam, że nie zejdzie mi bananik aż do jej końca.
... chyba, że Sony wytoczy jakieś-super-tajne działo. Czekamy. Liczę, że jednak coś będzie. Dlaczego? Bo na konkurencji zyskujemy MY, klienci, niezależnie po której stronie barykady jesteśmy. Gdyby nie X360, PS3 do dziś nie miało by Accomplishments. Taki przykład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla czego nowy x360 ma być 2011-2012
co przy 2011 oznacza 6 lat
a 2012 oznacza 7
do tego nie musi to oznaczać upadek x360
może być tak samo jak w przypadku ps3 i ps2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:43, Meykan napisał:

Cieszcie się póki możecie bo już gdzieś za 2 może 3 lata żywotność X360 spadnie bo przyjdzie
jego następca.

Proszę Cię, nie psuj dzisiaj humoru fanbojskimi wywodami. Nie cieszy Cię większa konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:46, Szperacz Robson napisał:

> Cieszcie się póki możecie bo już gdzieś za 2 może 3 lata żywotność X360 spadnie
bo przyjdzie
> jego następca.
Proszę Cię, nie psuj dzisiaj humoru fanbojskimi wywodami. Nie cieszy Cię większa konkurencja?



Nie cieszy go zachowanie Sony. Wiecie co? Gdyby nie MGS4, Little Big Planet i większa cisza i elegancja PS3 to chyba wciągnąłbym X360. Już nawet ten wygląd a''la nocnik bym przebolał.

Chociaż prawda jest taka, że wszyscy się cieszą, a niewielu z posiadaczy X'a grało w Final Fantasy dłużej niż godzinę. To taka moja dygresja ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FFXIII na X0? but how?
/\/\/\/\/\/\/\__________________________________________________________ _________________
Normalnie mnie zatkało... teraz to Sony ma przes**** traci nie asa a Jokera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:52, Miluś napisał:

Chociaż prawda jest taka, że wszyscy się cieszą, a niewielu z posiadaczy X''a grało w
Final Fantasy dłużej niż godzinę. To taka moja dygresja ;-]


Może i masz rację ,ale czy Ty byś się nie cieszył gdyby np. Gears of War 2 wyszedł na PS3 ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem tylko tyle że... pora naprawdę pomyśleć nad zakupem X0 niech jeszcze stanieje a Kupie kij z tym, żaden exclusiv mnie nie ominie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 22:05, AdiN2 napisał:

> Chociaż prawda jest taka, że wszyscy się cieszą, a niewielu z posiadaczy X''a grało
w
> Final Fantasy dłużej niż godzinę. To taka moja dygresja ;-]

Może i masz rację ,ale czy Ty byś się nie cieszył gdyby np. Gears of War 2 wyszedł na
PS3 ? ;>


Tyle, że ja w Gears of War przegrałem jakieś 50 godzin ;-]

>Microsoft znowu uderza http://polygamia.pl/marc-whitten-o-nowym-xbox-live

a ktoś tu niedawno wyśmiewał instalację gier na Playstation 3 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po konferencji, nie spodziewałem się aż tylu znakomitych nowości, nowinek. Fallout 3 ten nowy teaser i kawałek gameplay''a... ah zakochałem się już w tej grze, ten świat to, to będzie miało klimacior! RE5 co-op? ooo tak :>, Te avatary i inne bajki to nie dla mnie, FFXIII o taaak, aż sie wierzyć nie chce. Fable 2 ukończone? ołmajgad dawać to, aktualizacja Dashboarda jesienią.. o taaak. Teraz konferencja Sony czeka, zobaczymy czy ogłoszą coś równie dobrego(niespodziewanego?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 22:19, Miluś napisał:

a ktoś tu niedawno wyśmiewał instalację gier na Playstation 3 ;-D


tak, tylko tu mnie nikt nie będzie zmuszał, żebym poszedł sobie kanapkę zrobić, bo mogę powiedzieć "nie" instalacji i grać od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei bardzo ucieszyła wiadomość o wspieraniu rozdzielczości 1680x1050. Nareszcie! Mam monitorek 22" i niestety, obraz na nim był lekko wyciągniety w górę, co dawało przy okręgach jajo. a teraz wreszcie pogram w rozdziałce natywnej monitora. Jak dla mnie - duży plus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 22:03, Mateusz9214 napisał:

FFXIII na X0? but how?
/\/\/\/\/\/\/\__________________________________________________________ _________________
Normalnie mnie zatkało... teraz to Sony ma przes**** traci nie asa a Jokera...


No własnie... PS3 - 1400zł XKloc - 900 zł w wersji premium, 777zł w wersji arcade... Sony właśnie zostało zmiażdżone... dobrze że go nie kupię, zastanawiałem się nad kupnem konsoli, ale jeszcze nie wiedziałem jakiej, teraz juz wiem XPudło 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/e3-xbox-360-jeszcze-tanszy

MS dąży do obniżenia ceny Xboksa 360 do... 199$. Byłoby naprawdę nieźle :).

Mnie bardzo cieszy utrata exclusive''a Sony FFXIII na rzecz MS - choć samej gry nie ruszę najpewniej - cieszy mnie, że Xbox będzie miał solidną pozycję, to mnie jeszcze bardziej zachęci do kupna tej konsoli.

@Miluś - ci którzy nie grali w FF ani nie będą grać w tę grę cieszą się, ponieważ jest to kolejny dowód na to, że Xbox 360 się jeszcze nie wypalił. Wydaje mi się, że utrata FF najbardziej zabolała/zaboli Łebera, który podawał tę grę jako najważniejszą na PS3 :).

Ogólnie z tymi exclusive''ami Sony jest trochę dziwnie - przecież nie mają oni prawa wyłączności do na przykład MGS, Tekken, FF. Nie mogę liczyć tylko na przyzwyczajenie (tak jak to było z MGS) twórcy(-ów). Podobnie jak MS nie ma praw do Gears of War - ta gra też może chyba trafić na PS3 bez większych problemów (chyba, że w przeciwieństwie do Sony - MS sypnął kasą).

Bardzo cieszy mnie dodatkowo możliwość instalacji gier na dysku - co prawda nie kupię już na pewno Arcade - ale największa z wad X360 czyli wydzielany hałas może się sporo stracić na znaczeniu.

Nie cieszy mnie wiadomość o dodatkowych ekskluzywnych dodatkach do Fallouta 3 na X360 (i PC). Dlaczego Soniacze mają za tę samą cenę dostać mniej? Naprawdę nie podoba mi się taka zagrywka - jak już ktoś robi gry multiplatformowe to powinien robić je takie same.

BTW - wyczytałem gdzieś, że podobno niektórzy developerzy zaczęli tworzyć gry na kolejnego Xboksa - Phoenixa. Zakładając, że tworzenie gry na następną generację może zająć naprawdę dużo czasu - nie ma co się martwić o szybką śmierć X360.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się