Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III : wkrótce wystartuje pierwszy sezon na PS4 i Xboksie One

7 postów w tym temacie

Karczort napisał:

Tak tak, cziterzy na konsolach...

Raczej chodzi im o itemy konsolowe zabijasz zwykłego crepa i dostajesz ze 100tyś expa lub więcej jak pamiętam. Potem grają ludzie z paroma milionami wbitych paragonów czy jak to się tam zwało. Konsolowa jak i Pc wersja dawno wymarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w konsolową wersję (PS4 Pro) i nie uświadczyłem takich rzeczy o których piszesz. Co do śmierci. Dla mnie Diablo to zawesze była gra single, więc takowa nigdy nie umiera. Mało tego, ze względu na sterowanie padem dla mnie wersje konsolowę biją wersję PC (wolę prowadzić postać niż pokazywać jej, gdzie ma iść). No i remote play na PS Vita > wszystkie inne h&s razem wzięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:

Gram w konsolową wersję (PS4 Pro) i nie uświadczyłem takich rzeczy o których piszesz. Co do śmierci. Dla mnie Diablo to zawesze była gra single, więc takowa nigdy nie umiera. Mało tego, ze względu na sterowanie padem dla mnie wersje konsolowę biją wersję PC (wolę prowadzić postać niż pokazywać jej, gdzie ma iść). No i remote play na PS Vita > wszystkie inne h&s razem wzięte...

Łoo to się ciesz żeś tego nie uświadczył. A dokładniej wygląda to tak, że cziterzy sobie takie itemki robią, które mają megamocne staty. Wyobraź sobie 70lvl, który ma takie itemki, że jak go na najwyższej udręce wszystko mu pada na jednego hita i nikt mu krzywdy nie zrobi. Jest jakiś sposób na modyfikowanie przedmiotów w taki sposób że potem mają po 30k zręcznośći w kołczanie. Albo i więcej. Albo miecz 10000% szybkość ataku. Jak grasz w singlu to nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować