Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Auto Assault

38 postów w tym temacie

Beznadziejny pomysł na konkurs.Do wygrania gra, którą i tak musisz mieć żeby zrobić screenshota.nie wiem co za debil wpadł na taki pomysł!!!!!!!!!!powodzenia z dalszymi takimi konkursami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, po co walczyć w konkursie o grę którą sie ma ??? Troche bez sensu...może trzeba ściągnąć z neta. nie wiem....w screenach nie jestem najlepszy wiec to raczej nie dla mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:24, fajera napisał:

wiem co za debil wpadł na taki pomysł!!!!!!!!!!powodzenia z dalszymi takimi konkursami


coz, jakis wpadl ;P
tak sie przypadkiem zlozylo, ze jakis czas temu mozna bylo otrzymac klucz do przetestowania tej gry,
a przy tej okazji obiecalismy konkursik. a ze szanse powinien miec kazdy, to i zasady bardziej otwarte,
wystarczy troche wysilku.. a moze kolega mial klucz, a moze gre?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:24, fajera napisał:

Beznadziejny pomysł na konkurs.Do wygrania gra, którą i tak musisz mieć żeby zrobić screenshota.nie
wiem co za debil wpadł na taki pomysł!!!!!!!!!!powodzenia z dalszymi takimi konkursami


Rofl smieszny jestes przeciez bylo powiedziane, ze w ramach 14 free trialu bedzie konkurs. Trzeba bylo sie zarejestrowac sciagnac gre i grac, a potem sprobowac szczescia w konkursie. Tak trudno wysilic sie ? Bez sensu sa takei komentarze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można screena trochę zmodyfikować? Np. wyciąć kawałek przedstawiający samo auto i tylko to wysłać, albo dodać jakiś napis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 14:43, pimpor napisał:

A kiedy rozwiązanie konkursu? Bo w opisie nic nie ma o tym:)

Według regulaminu najpóźniej do 31 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 14:49, Lord Ya napisał:

Według regulaminu najpóźniej do 31 sierpnia.


A jakiego regulaminu?? Bo ja nie znalazłem przy tym konkursie żadnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO bedzie mala konkurencja - gra owszem jest orginalna jesli chodzi o styl gry ale niezbyt popularna... tak wiec powodzenia dla tych co bula te 50zl co miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić błąd przy wysyłaniu. Wymagania screena to rozmiar do 1MB, formaty: jpg,gif,png. Przy pliku png, rozmiar 882 KB pojawił się komunikat "błędny format obrazka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że dziś pojawią się wyniki? Bo w końcu mieliście do wczoraj wybrać zwycięzcę (regulamin 5.2) a dziś najpóźniej wysłać nagrodę (regulamin 6.1), więc jak wysłaliście, to pewnie wiecie komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować