Zaloguj się, aby obserwować  
macuwindu

Władca pierscieni Bitwa o sródziemie

20 postów w tym temacie

Tak właściwie, to nie wiem po co zawracać sobie głowę szukaniem patcha w Internecie. W końcu w menu start, w podmenu Bitwy o śródziemie jest możliwość wybrania "Szukaj uaktualnień" i gra sama sobie znajdzie najnowszą łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak juz jest topic to sie podepne. Czy ta gra faktycznie ma takie masowe bitwy? Slyszalem komentarze, ze praktycznie caly czas gra sie malymi oddzialami a do wielkich bitwe nie dochodzi. Typowe Ai rtsow to "zebrac armie tysiaca i wysylac po 20" czy tu tez tak jest? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:03, Lailonn napisał:

A jak juz jest topic to sie podepne. Czy ta gra faktycznie ma takie masowe bitwy? Slyszalem komentarze,
ze praktycznie caly czas gra sie malymi oddzialami a do wielkich bitwe nie dochodzi.

To zależy w dużym stopniu od taktyki gracza. Nie ma żadnego problemu by tak rozgrywać bitwę, aby na całym ekranie i trochę wokół było czarno od jednostek swoich i przeciwnika. Szczególnie - grając Sauronem.

Dnia 03.11.2005 o 00:03, Lailonn napisał:

Typowe Ai rtsow to "zebrac armie tysiaca i wysylac po 20" czy tu tez tak jest? ;d

Nie bardzo. Na przykład próba wysłania nawet ogromnych ilości konnicy na pikinierów mających piki nastawione na wprost natarcia, to samobójstwo i rzeź tych jednostek. Jeżeli natomiast jest się mobilnym, to można konnicą objeżdzać armie wroga i końmi tratować oddziały piechoty (nawet pikinierów jeżeli uda się nam zajechać od tyłu), a tymczasem watahami łuczników kosić pikinierów z bezpiecznej odległości. Generalnie gra pozwala na wrażenie dużych bitew. Jednak sama produkcja dużych ilości wojska nic nie pomoże jeżeli oddziały te wysyła się na stracenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi oto, ze np wrog ma w bazie 100 lucznikow, 100 kawalerzystow a wysyla nam w ataku po 30 z nich. W sumie dobre AI w rtsie to widzialem RAZ. Submarine Titans i o dziwo firma od tej gry upadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanko.mam tą gre ale ona była zciągana z neta,co trzeba zrobić zeby mi gra nie cieła??jezeli chodzi o kompa to mam rzeskiego i to nie jego wina.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:56, Persia napisał:

hej mam pytanko.mam tą gre ale ona była zciągana z neta,co trzeba zrobić zeby mi gra nie cieła??jezeli
chodzi o kompa to mam rzeskiego i to nie jego wina.pozdro


''Zciągana z neta'', tak? Hmmm, możeby tak na przyszłość nie ''zciągać'' i nie propagować piractwa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:56, Persia napisał:

hej mam pytanko.mam tą gre ale ona była zciągana z neta,co trzeba zrobić zeby mi gra nie cieła??


http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp

Piractwo

propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików
użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi

tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie
_______________________
-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sorry za to pytanie,i nie bawi mnie sciąganie z neta poprostu dostałem tą gierke zeby sobie zobaczyć,jeszcze raz przepraszam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:57, Persia napisał:

a czy na gram.pl mozna zawówić gre??bo jak jakiś czas temu patrzyłem to jej nie widziałem hmm

Nie można, CDP nie jest jej wydawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchowaniem gry.Gdy insaluje patcha to wyskakuje taki błąd:

Old file not found.Homever,a file of the same name was found.No update done since file contents do not match.


I zabardzo niewiem oco chodzi a chciałbym sobie pograc przez internet a bez patcha nie moge grac:(.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 00:03, Lailonn napisał:

A jak juz jest topic to sie podepne. Czy ta gra faktycznie ma takie masowe bitwy? Slyszalem
komentarze, ze praktycznie caly czas gra sie malymi oddzialami a do wielkich bitwe nie dochodzi.
Typowe Ai rtsow to "zebrac armie tysiaca i wysylac po 20" czy tu tez tak jest? ;d



nie wiem jak gra komp, bo gram online z ''zywymy'' przeciwnikami. i faktycznie w Bitwie (a takze w Bitwie2, w ktora gram) oddzialy sa po ok. 20 jednostek i nie mozna tworzyc wiekszych.. niektore jednostki w ogole sa pojedyncze...

nie mozna tworzyc oddzialow po kilkaset jednostek jak w innych grach. mozna tworzyc duza ilosc malych oddzialow - ale nie ma sie co martwic.. bitwy sa ogromne i widowiskowe - oddzialy mozna sobie laczyc w grupy, zeby ulatwic sterowanie... gre polecam, szczegolnie bitwe2 (na swieta bedzie dodatek do bitwy2)

BTW: Bitwa (jedynka) w wirtus.pl stoi za 29zyka

jesli chodzi o RTSy - to z niecierpliwoscia wyczekuje Warhammer Mark of Chaos - w sumie czekalem na Medievala2 - ale poczytalem o Warhammerze i sie napalilem... a jeszcze CDP dalo plame z h5 na ktora sie wykosztowalem.. wiec nie chce znowu umoczyc przy M2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 11:04, Zebius napisał:

Po prostu patch, który masz nie pasuje do tej wersji gry. Ja zainstalowałem patch 1.03PL na
oryginał (1.0) i jest OK.



NO tylko ja mam polska wersje i patch tez jest w polskiej wersj więc pasuje do siebie.Instaluje patch 1.02
bo innego nie znalazłem,dobrego patcha instaluje??(na wersje 1.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:29, Zebius napisał:

Tu masz patch 1.03 (oczywiście ściągnij polish), mi ten patch się bezproblemowo zainstalował:
http://www.3dgamers.com/games/lotrbattlemiddle/downloads/



Zainstalowałem tego patcha(polska wersja)i znowu to samo niewiem co zrobic a bardzo chciałbym sobie pograc przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problemik z grą, że czasami jak wczytam zapis jakiejś misji to znika mi menu wykupionych mocy pierścienia, tzn. ten słupek po lewej stronie. Po prostu go nie ma... co robić żeby się znowu pojawił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować