Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - już niedługo wystartują betatesty nekromanty

4 posty w tym temacie

"DLC Przebudzenie Nekromantów ma trafić do Diablo III jeszcze w tym roku, a jego zawartość ma koncentrować się przede wszystkim wokół klasy postaci, która wystąpiła w poprzedniej odsłonie gry"

Można prosić o rozwinięcie?
Bo z wszystkich informacji jakie są mi znane, to na dzień dzisiejszy w ramach DLC ma zawierać się tylko i wyłącznie klasa + przedmioty dla niej. Zero dodatkowej zawartości. Chyba, że o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijkowaty napisał:

"DLC Przebudzenie Nekromantów ma trafić do Diablo III jeszcze w tym roku, a jego zawartość ma koncentrować się przede wszystkim wokół klasy postaci, która wystąpiła w poprzedniej odsłonie gry"

Można prosić o rozwinięcie?
Bo z wszystkich informacji jakie są mi znane, to na dzień dzisiejszy w ramach DLC ma zawierać się tylko i wyłącznie klasa + przedmioty dla niej. Zero dodatkowej zawartości. Chyba, że o czymś nie wiem.

No tylko klasa. W ogóle ta gra nie jest nastawiona na multi więc po co jakieś betatesty klasy? W ogóle jak bardzo trzeba nie mieć na co wydawać pieniędzy aby kupić dodatkową klasę do gry którą każdy przeszedł już kilka razy albo nie kupił wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, UnEsCo napisał:

No tylko klasa. W ogóle ta gra nie jest nastawiona na multi więc po co jakieś betatesty klasy? 

Twoim zdaniem tylko gry które sa nastawione na multi, potrzebuja betatestów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować