Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram i czytam - rozwiązanie konkursu

96 postów w tym temacie

A żeby to piorun! Przegapiłem ten konkurs (pewnie nie było mnie wtedy w domu przez kilka dni)!!! Ale to nic, bo i tak przecież wygrałem Dungeon Siege II w konkursie gram.pl i CentrumXP.pl, więc się nie denerwuję ;) i gratuluję wszystkim zwycięzcom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom!! Ja nie brałem udziału z powodu, że nie dośc, że nie zanłem kilku tytułów to jeszcze nie chciało mi się bohaterów szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :D Widac moja wiedza o grach zawiodła :D Czyli zmarnowałem kilka lat zycia i nie umiałem sobie obrazków dopasowac :D Ale konkurs był super, niektórych widziałem ale gdzie kiedy to nie pamietałem :D
Jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie byla gratuluje pierwszej trójce i spóźnionej dwójce oraz współwygranym z 27-ki. Jestem tylko ciekaw czy przychodzi jakiś mail, e którym trzeba wypełnic dane, no i jak to jest "upominek związany z tematyką konkursu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:53, Tomek1990 napisał:

Jestem tylko ciekaw czy przychodzi jakiś mail, e którym trzeba wypełnic dane

Tak, ja dostałem maila.
Zobacz czy nie zawieruszył się gdzieś między spamem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maila już dostałem i przeslalem dane adresowe. Teraz tylko jeszcze jestem ciekaw co to za niespodzianka dla mola książkowego - ma ktoś jakies hmm...podejżenia lub spekulacje? Nie to, że musze koniecznie wiedziec, ale "ciekawośc - ludzka rzecz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę udało mi się załapać na upominek... Dziękuje i gratuluję lepszym ode mnie i innym nagrodzonym, a tym co nie wygrali życzę szczęścia następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować