Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dylan - nowy projekt BioWare będzie jak Destiny i The Division

6 postów w tym temacie

Wait... będzie jak Destiny i Division? Czyli będzie kompletnie ssało?

Destiny było kompletnie wykastrowane. Było wydmuszką obietnic jakie złożyli graczom. Były raptem 2 pozytywy w tej grze. Była rzeczywiście zabawa w pokonywaniu raidów ze znajomymi pierwsze 3 razy no i samo strzelanie było dobrze zrobione i dawało przyjemność (wliczając połączenie animacji broni z drganiem pada). Cała reszta to był nieskończony, tani, bezsensowny ciągły grind który do niczego nie prowadził, w nudnym pustym świecie.

Division? Zaczynając od problemów technicznych, kończąc na kiepskich rozwiązaniach, marnej fabule, nudzie i fatalnych bossach kończąc (helikopter ustrzelony bez stresu zza winkla).

I nowa gra Bioware ma być połączeniem jednego i drugiego? W sumie patrząc na Mass Effect Andromeda jestem skłonny uwierzyć. Andromeda to też ładny (gdzieniegdzie) fps który ma skopane absolutnie wszystko co dało się skopać. Więc zrobienie takiej gry akurat pasuje do ostatnich wyczynów Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie podziała się opcja edycji posta. JEDNO mnie cieszy z tego newsa. Tzn to że pracują nad nowym KOTOR-em. Mam nadzieje że za sterami tego projektu stanie ktoś kto wie co robi i dadzą nam solidnego RPG w świecie SW. O ile wątpię patrząc na ostatnie kilka gier Bioware o tyle mam nadzieje że stanie się cud. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już wspomniano że pracują nad czymś takim.

Gdzieś w jakimś raporcie o stanie bioware wspominali o możliwości zrobienia kolejnego mass effecta w przypadku sukcesu andromedy? Jak andromeda sie do tej pory sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, zbyglu napisał:

Gdzieś w jakimś raporcie o stanie bioware wspominali o możliwości zrobienia kolejnego mass effecta

Z fabuły Andromedy jasno wynika, że kontynuację mają w planach i chyba tylko klapa finansowa jest w stanie zamrozić ten projekt. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować