Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Cytadela Gier - Strona internetowa o grach na PC.

259 postów w tym temacie

Chcę stworzyć stronę o grach komputerowych. Były by tam recenzje, zapowiedzi, newsy, etc. Mam już nawet nazwę: Cytadela Gier
Nie płaciłbym za to, bo to byłby serwis prowadzony dla czystej przyjemności. Gier również bym nie przesyłał tylko jak Redaktor jakąś grę ma kupioną może ją zrecenzować. (Oczywiście pod zgodą Administratorów)
Tylko że potrzebował bym kilku Redaktorów. Gdzieś tak 4. (Administratorów już sobie upatrzyłem, ale nie wiem czy się zgodzą).
Według mnie taki pomysł by wypalił. A co wy o tym sądzicie?
Zgłoszenia, pytania i opinie proszę dawać w tym temacie lub na moje GG. (podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 12:47, Robek 009 napisał:

Chcę stworzyć stronę o grach komputerowych. Były by tam recenzje, zapowiedzi, newsy, etc. Mam
już nawet nazwę: Cytadela Gier
Nie płaciłbym za to, bo to byłby serwis prowadzony dla czystej przyjemności. Gier również bym
nie przesyłał tylko jak Redaktor jakąś grę ma kupioną może ją zrecenzować. (Oczywiście pod
zgodą Administratorów)
Tylko że potrzebował bym kilku Redaktorów. Gdzieś tak 4. (Administratorów już sobie upatrzyłem,
ale nie wiem czy się zgodzą).
Według mnie taki pomysł by wypalił. A co wy o tym sądzicie?
Zgłoszenia, pytania i opinie proszę dawać w tym temacie lub na moje GG. (podpis)



Dobry pomysł, tylka ja się zastanawiałem już dawno, żeby prowadzić jakąś strone o grze na gram.pl. Najlepiej czuł bym się w prowadzeniu SpellForce http://spellforce.cdprojekt.com/ tylko, że sam nie dam rady. Przydała by mi się jakaś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się!!! :)) Muszę opowiedzieć, że uwielbiam pisać wszelkiego rodzaju dłuższe texty :P Móglbyś mnie dać do jakiegoś działu fantasy, głównie RTSy, RPGi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:14, Delis napisał:

Zgłaszam się!!! :)) Muszę opowiedzieć, że uwielbiam pisać wszelkiego rodzaju dłuższe texty
:P Móglbyś mnie dać do jakiegoś działu fantasy, głównie RTSy, RPGi itd.


Dobra, jesteś przyjęty na Redaktora! Będziesz mógł pisać Recenzje gier RPG i RTS i zapowiedzi takich gier. ;)
Czekam na następne zgłoszenia i już zacznę robić tą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurczę ja bym się zgłosił, chociaż staram się o posadę współpracownika w CDA :) Ale jestem też jednym z redaktorów na www.psp-team.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:23, mikim napisał:

Oj, Robek, Robek. Ogłoszeń tu nie obługujemy. Chodzi mi o to, że ogłaszasz, że szukasz ochotników
:/.


Ale to nie jest ogłoszenie o innym forum ;] A tak w ogóle to już dawałem inne ogłoszenia (1 :P) i nic się nie stało... a jeżeli Moderatorzy będą chcieli zamknąć ten temat to mogę go przenieść na moje forum :) (Proszę tego nie traktować jako reklamę mojego forum :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:24, Diddle napisał:

No kurczę ja bym się zgłosił, chociaż staram się o posadę współpracownika w CDA :) Ale jestem
też jednym z redaktorów na www.psp-team.pl


Na kogo byś się chciał załapać? Newsmana? Recenzenta? Powiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada pierwsza: Redaktorów wybiera się ze względu na umiejętności, a nie na to, kto pierwszy się zgłosi...
Zasady następne... niepotrzebne. Stworzenie strony wymaga planowania, stworzenia designu, kodowania... To nie jest hop-siup... Na to potrzeba tygodni, jeśli nie miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:30, Fett -gram.pl- napisał:

Zasada pierwsza: Redaktorów wybiera się ze względu na umiejętności, a nie na to, kto pierwszy
się zgłosi...

A myślisz że ja tak chcę wybierać? Będe każdego kto się zglosi prosił o GG i żeby dal jakiś jego przykładowy tekst.

Dnia 13.08.2006 o 13:30, Fett -gram.pl- napisał:

Zasady następne... niepotrzebne. Stworzenie strony wymaga planowania, stworzenia designu, kodowania...
To nie jest hop-siup... Na to potrzeba tygodni, jeśli nie miesięcy!

Wyobraź sobie że to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:29, Robek 009 napisał:

> No kurczę ja bym się zgłosił, chociaż staram się o posadę współpracownika w CDA :) Ale
jestem
> też jednym z redaktorów na www.psp-team.pl

Na kogo byś się chciał załapać? Newsmana? Recenzenta? Powiedz ;)


Mi by pasowało zostanie recenzentem i newsmanem. Bardzo dużo czytam angielskich stron, więc newsy zawsze by były o każdej porze.
Recenzje bardzo lubię pisać, tak jak artykuły i felietony. Uważam, że takie przedsięwzięcie pomogłoby mi zdobyć także doświadczenie.
Jakbyś chciał próbkę moich umiejętności to podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób projekt opisz dokładnie jak do będzie wyglądać oceń ilu ludzi potrzeba, do czego będziecie dążyć. Ja sam zaczynam robić potral przed zaczęciem jakichkolwiek prac zrobiłem kilka stron ropisek jak to wszystko będzie wyglądało ile potrzeba osób itd ważne jest to żeby nie robić tego haotycznie bo nic z tego nie będzie.
Na prv nie bierz serwera
http://www.ovh.com/pl/products/gp_1000gp_details_info.html Tu masz świetną ofertę 1 gb za free na rok tyle że domena na zawsze zostaje u nich ale za to konto po roku można przedłużyć.

Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:44, Seqiu napisał:

Recenzje gier typu RPG i RTS ;) To mój żywioł ;p

uhh, Seqium jesli Robek mnie przyjmie, to sory, ale RPG i RTS sa zajete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować