Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Cytadela Gier - Strona internetowa o grach na PC.

259 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 18:27, Seqiu napisał:

No z tego co wiem to już forum jest, ale nie wiem czy można się na nim wypowiadać.

Nie,jeszcze nie można. Kumplowi się coś z siecią stało, i jak narazie prace się zatrzymały. Jutro może będzie i może będą dalsze prace ;) Ale mam nadzieję że w tym tygodniu już będzie skończone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:30, Robek 009 napisał:

> No z tego co wiem to już forum jest, ale nie wiem czy można się na nim wypowiadać.
Nie,jeszcze nie można. Kumplowi się coś z siecią stało, i jak narazie prace się zatrzymały.
Jutro może będzie i może będą dalsze prace ;) Ale mam nadzieję że w tym tygodniu już będzie
skończone ;)

A moderatorzy już są?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już wkrótce otwarcie Cytadeli Gier" -wkrótce to znaczy kiedy lepiej poczekać i zrobić dobrze niż pośpieszyć sie i zwalić temat na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:36, Lumbago napisał:

"Już wkrótce otwarcie Cytadeli Gier" -wkrótce to znaczy kiedy lepiej poczekać i zrobić dobrze
niż pośpieszyć sie i zwalić temat na początku.

Ja na miejscu Robka i jego kumpli współtworzących Cytadelę, zastosawałbym słynne When it''s done tak byłoby chyba najlepiej dla projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:35, kombesista napisał:

> > No z tego co wiem to już forum jest, ale nie wiem czy można się na nim wypowiadać.

> Nie,jeszcze nie można. Kumplowi się coś z siecią stało, i jak narazie prace się zatrzymały.

> Jutro może będzie i może będą dalsze prace ;) Ale mam nadzieję że w tym tygodniu już będzie

> skończone ;)
A moderatorzy już są?? :)

Tak. Tylko zastanawiam się ciągle nad Mefek11... Jutro zdecyduję czy go przyjąć.

Moras1990 ---> Tak, fajna recenzja ;)

Lumbago ----> Wiemy o tym :) A przed nami jeszcze ze 2 dni pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:37, Seqiu napisał:

Dokładnie. Jak tam poczynania naszej Cytadeli, co Robek ?

Jak narazie to jest dobrze ;)
Kumpla nie ma (chyba znów problemy z netem :/) a miał zrobić logo. Więc może się trochę przedłużyć produkcja strony.
Zastanawiam się nad udostępnieniem wam samego forum... W najbliższym czasie dam odpowiedź ;)
Mefek11 ---> Możesz być ale Współpracownikiem. Sorry. To jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:51, Delis napisał:

umh, umh... no, mam nadzieję, że dość szybko, bo już mam pomysł na recenzję :D

To najlepiej odrazu przelej go na wirtualny papier, zanim jest świeży, potem będzie jak znalazł :)
A Robka nie poganiaj niech tworzą powoli, a dokładnie, bez pośpiechu. Człowiek się spieszy diabeł się cieszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:15, Delis napisał:

no i dobrze ;) narazie będzie forum, a strona za ile mniejwięcej? tak z ciekawości pytam ;D

Jeszcze nie wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:55, Moras1990 napisał:

Współpracowałbyś xD :P

Moras... ja nie dostałem twojej recki... Napewno mi ją wysyłałeś? A jeżeli tak, to napisz czego recenzje do mnie wysłałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować