Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Cytadela Gier - Strona internetowa o grach na PC.

259 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 13:34, Robek 009 napisał:

> Zasada pierwsza: Redaktorów wybiera się ze względu na umiejętności, a nie na to, kto pierwszy

> się zgłosi...
A myślisz że ja tak chcę wybierać? Będe każdego kto się zglosi prosił o GG i żeby dal jakiś
jego przykładowy tekst.
> Zasady następne... niepotrzebne. Stworzenie strony wymaga planowania, stworzenia designu,
kodowania...
> To nie jest hop-siup... Na to potrzeba tygodni, jeśli nie miesięcy!
Wyobraź sobie że to wiem...


Pierwsze posty przeczyły temu... Ale posłuchaj też rad Lumbago, wszystko wymaga rozplanowania. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:59, Delis napisał:

> Recenzje gier typu RPG i RTS ;) To mój żywioł ;p
uhh, Seqium jesli Robek mnie przyjmie, to sory, ale RPG i RTS sa zajete :P


Hm... myślisz, że dasz sobie radę jako jeden recenzent RPG RTS ? ;) Przyda Ci sie mała pomoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 14:12, Seqiu napisał:

> > Recenzje gier typu RPG i RTS ;) To mój żywioł ;p
> uhh, Seqium jesli Robek mnie przyjmie, to sory, ale RPG i RTS sa zajete :P

Hm... myślisz, że dasz sobie radę jako jeden recenzent RPG RTS ? ;) Przyda Ci sie mała pomoc
;P

racja, racja :) a Diddle mógłby tak jak napisał recenzować przygodówki i FPSy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest tam przewidziany jakiś dział o starszych grach? Starszych nie znaczy starych.Ja też bym mógł pisać trochę,a mój komp lata młodości ma już dawno za sobą,a na szybki upgrade nie ma szans w najbliższym czasie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja szukam redakcji do stronki o grach w świecie Forgotten Realms - jeśli sa jacyś chętni, wiecie gdzie mnie szukać (stronka już stoi na serwerze, linka podam bezpośrednio zainteresowanym na gg 8567774)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 14:27, kombesista napisał:

A jest tam przewidziany jakiś dział o starszych grach? Starszych nie znaczy starych.Ja też
bym mógł pisać trochę,a mój komp lata młodości ma już dawno za sobą,a na szybki upgrade nie
ma szans w najbliższym czasie. :(


Ja to sobie wszystko wyobrażałem tak, że byłyby recenzje nowych gier i starszych (oczywiście nie takich z roku 1996 tylko od 2000 w górę) I jeżeli chciałbyś współpracować i pisać recenzje starszych gier to proszę, mógłbyś tylko musisz mi dać do ocenienia jakiś swój tekst.

Adham ---> Mógłbym cię dopisać jako Współpracownika tylko również musiałbyś mi dać jakiś twój tekst.

Lumbago ---> Ja właśnie myślę jakby to zaplanować. Po namyśle było by z 5 Redaktorów: ze 3 recenzentów i piszących zapowiedzi, 2 newsmanów a pliki by wstawiali tylko Administratorzy, (przypuszczalnie będzie ich 2: Ja i mój kumpel) którzy oczywiście by i pisali recenzje, zapowiedzi, newsy dodawali pliki etc. czyli jednym słowem byliby odpowiedzialni za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:29, mike91 napisał:

moze sie zgodze zawsze chciałem pisac recki z gier
a jesli to na wspolpracownika


To daj swój text do oceny ;)
A tak dla informacji: Współpracownik różni się od Redaktora tym, że Redaktor ma większe uprawnienia niż Współpracownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:47, Diddle napisał:

Ja ogólnie lubię hack''n''slash FPS-y RPG przygodówki :)


Tak jak zwykle: Text do oceny :P

PS. Sorry za 2 posty pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:13, Robek 009 napisał:

> A jest tam przewidziany jakiś dział o starszych grach? Starszych nie znaczy starych.Ja
też
> bym mógł pisać trochę,a mój komp lata młodości ma już dawno za sobą,a na szybki upgrade
nie
> ma szans w najbliższym czasie. :(

Ja to sobie wszystko wyobrażałem tak, że byłyby recenzje nowych gier i starszych (oczywiście
nie takich z roku 1996 tylko od 2000 w górę) I jeżeli chciałbyś współpracować i pisać recenzje
starszych gier to proszę, mógłbyś tylko musisz mi dać do ocenienia jakiś swój tekst.



Ale tak przykładowo,to o czy i jak długi ma być ten tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:11, Robek 009 napisał:

Recenzja dowolnej gry. A sam tekst nie ma być taki jak normalna recenzja, tylko trochę krótszy
;)

OK,postaram się napisać w najbliższym czasie,gdy tylko znajdę czas i będe miał natchnienie :)
No i jeszcze muszę się zastanowić jaką grę zrecenzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę się pisać jako recenzent(raczej gier troche starszych, bo np. Oblivion to ma moim kompie nie pojdzie), bądź też newsman, więc tylko jakbym dawał radę to bym coś tam podrzucał. Oczywiście nie będę stałym redaktorem, bo nie zawsze jest czas na takie rzeczy :). A przykładowy text mogę Ci później podrzucić, bo muszę coś napisać najpierw :).

ps. Z całym szacunkiem do darth''a 16, który zgłasza się do pisania textów, ale ''czółbym'' przez u zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:49, darth 16 napisał:

Zgłaszam sie do pisania tekstów do FPS-ów!!
Tam czółbym się najlepiej

radzę popracować nad ortografią, ew. przepuszczać texty przez "sito". bo takie byki jak "czółbym" dobijają mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którymś z numerów "Komputer Świat" był poradnik jak stworzyć stronę internwtową od podstaw. Czekajcie... Tak w numerach 8/2006, 9/2006 i 10/2006. To były dwa numery kwietniowe i jeden z maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować