Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 21:39, masterHADES napisał:

nie masz statysty dlatego, że nie grasz na serwerach rankingowych. Musisz sobie dać filtr żeby
wyświetlał tylko serwery rankingowe i będziesz miał statystyki.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko działa na rankingowych......... jestem " starszy szeregowy trolik93 " wolno te poziomy idą ale kij gram dla przyjemnosci a punkty to przy okazji .......... w tej grze to liczy sie współpraca bo inaczej do dupa .... nie da rady misji zaliczyc jak kazdy robi co chce ........... pod jakimi nickami gracie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:33, kuko7 napisał:

Po drugie, czy ta gra na prawdę jest warta uwagi. To znaczy, czy wciąga tak jak np. Battlefield 2?


No ja w sumie mam podobny dylemat - ETQW czy B2. Ściągnąłem dema obydwu gier, zagrałem. Grafika w ETQW jest lepsza, ale Battlefield 2 z kolei mnie bardziej wciągnął. Być może przez bardziej "ludzki" klimat. No i jest jeszcze aspekt cenowy - Battlefield 2 jest sporo tańszy od ETQW.

A pewnie skończy się tak, że kupię obie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:24, ghos-t napisał:

Siema wszystkim
ej powiedzcie mi jak moge rozstawic wiezyczke obornną ???



Musisz wybrac sobie klase inzynier,potem lornetke i wybrac sobie typ wiezyczki ustawic gdzies na polu kontrolowanym przez nacje ktora grasz i potwierdzic lewym przyciskiem myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Quake Warsowiczów.
Z chęcią z kimś zagram, bo mnie to nieźle wciągnęło, ale chwilowo mam problemy z siecią i co chwila zrywa mi połączenie, więc jest więcej frustracji niż zabawy.

backside1 na xFire, Backside w grze

Dnia 03.11.2007 o 18:51, Ecko09 napisał:

Tak ją zapowiadali, a gra w CDA dostała 7+/10.


Lol, co Ciebie obchodzi co napisali w CDA skoro możesz ściągnąć demko i samemu spróbować czy zabawa jest fajna :).
Zresztą 7+ nie oznacza chyba, że gra jest kiepska - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:49, Backside napisał:

Witam wszystkich Quake Warsowiczów.
Z chęcią z kimś zagram, bo mnie to nieźle wciągnęło, ale chwilowo mam problemy z siecią i co
chwila zrywa mi połączenie, więc jest więcej frustracji niż zabawy.

backside1 na xFire, Backside w grze


> Tak ją zapowiadali, a gra w CDA dostała 7+/10.

Lol, co Ciebie obchodzi co napisali w CDA skoro możesz ściągnąć demko i samemu spróbować czy
zabawa jest fajna :).
Zresztą 7+ nie oznacza chyba, że gra jest kiepska - prawda?


Po co ściągac demo, skoro miesiąc temu dali je na płycie w CDA? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:53, Ecko09 napisał:

Po co ściągac demo, skoro miesiąc temu dali je na płycie w CDA? :P


Niech Ci będzie :).
Więc skoro kupiłeś pismo z demem na płycie czemu sam nie odpalisz, żeby sprawdzić czy to jest dobre, tylko kierujesz się samą recenzją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:55, Backside napisał:

> Po co ściągac demo, skoro miesiąc temu dali je na płycie w CDA? :P

Niech Ci będzie :).
Więc skoro kupiłeś pismo z demem na płycie czemu sam nie odpalisz, żeby sprawdzić czy to jest
dobre, tylko kierujesz się samą recenzją?


Nie wiem, może za tydzień bądx za 2 zainstaluje, bo ostatnio grałem w mnóstwo innych demek nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś recenzje? Bo ja uważam, że ona jest do du*y. Zrecenzował grę bo zaledwie godzinie grania ( sprawdź jego staty) i to na dodatek głównie stroggami grał co jest głupstwem. Napisał, że hud jest za duży, ale chyba w opcjach nie sprawdzał, że można go wyłączyć -.-.

@down
Chciałem poprosić na forum cda aby napisali nową recenzje ale jakoś nie mam pomysłu jak sie do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:42, Szympek napisał:

Czytałeś recenzje? Bo ja uważam, że ona jest do du*y. Zrecenzował grę bo zaledwie godzinie
grania ( sprawdź jego staty) i to na dodatek głównie stroggami grał co jest głupstwem. Napisał,
że hud jest za duży, ale chyba w opcjach nie sprawdzał, że można go wyłączyć -.-.


No też połapałem sie, że krótko grał, w ogole on nie powinien tej gry dostać do recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem sobie w ET:QW w Empiku i muszę powiedzieć, że całkiem niezła gra. Tylko śmieszy mnie to, ze przy rzucaniu granatów postać krzyczy "Graanaaat!"(przynajmniej u ludzi, bo stroggami nie grałem). Pierwszy ET mi sie spodobał i jakbym miał kompa to bym kupił QW, ale niestety wymagania z pudełka są nieprawdziwe. Spróbowałem zainstalować demko i chodziło mi na całkowicie minimalnych w rozdzielczości 640 na ileś tam i czasami się przycinało. M.in. dlatego poczekam z kupnem tej gry na lepszego kompa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 11:42, Szympek napisał:

Czytałeś recenzje? Bo ja uważam, że ona jest do du*y. Zrecenzował grę bo zaledwie godzinie
grania ( sprawdź jego staty) i to na dodatek głównie stroggami grał co jest głupstwem. Napisał,
że hud jest za duży, ale chyba w opcjach nie sprawdzał, że można go wyłączyć -.-.


Akurat statsy na ET Community są do niczego. U mnie jest napisane 6 godzin podczas, gdy na xfire jest 33 (+18 dema ;)), a w rzeczywistości jeszcze więcej, bo nie zawsze xf włączałem.

Ale fakt faktem, że rzetelność cda od dawna (od początku?) jest... specyficzna.

Tak z ciekawości spytam - kto pisał :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:50, Szympek napisał:

Niejaki Eld :P.



Który pewnie grał w ET pomiędzy przerwami w WoWa,i odwalil recenzje na odwal sie.Dlatego najlepiej sie sugerowac srednią ocen w internecie bo z pismakami to nigdy nie wiadomo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować