Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Pare dni temu również dostałem swoją kopie i przyznać trzeba, że fajnie się można przy tym pobawić. Jednak mam 2 pytania:
- czy mieliście może jakieś problemy ze stworzeniem konta online ? Ja wpisuje wszystko tak jak trzeba, łącznie z kodem z tyłu instrukcji (gdzie mam 2 O albo zera, ale próbowałem już obie wersje) i nic ;/
- no i drugie pytanie, czy gdzieś można zakupić drugą gitarkę (oddzielnie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 18:18, Skwarek pl napisał:

Pare dni temu również dostałem swoją kopie i przyznać trzeba, że fajnie się można przy tym
pobawić. Jednak mam 2 pytania:
- czy mieliście może jakieś problemy ze stworzeniem konta online ? Ja wpisuje wszystko tak
jak trzeba, łącznie z kodem z tyłu instrukcji (gdzie mam 2 O albo zera, ale próbowałem już
obie wersje) i nic ;/


Też miałem ten problem (i również mam dwa znaki przypominające O w kluczu :P), na początku jak wpisywałem to długo strasznie sprawdzał, po czym wyświetlał że nie można utworzyć konta. Jak zacząłem kombinować z różnymi możliwościami zera i o, to również wyskakiwał error, ale inny- nieprawidłowe dane. Później spróbowałem wpisać jeszcze raz to co na początku i... udało się. Nie wiem jak, ale może zwyczajnie GH ma problemy z połączeniem, co bardzo możliwe, bo podczas gry (gdy jestem zalogowany) prawie zawsze następuje przycięcie i informacja, że "straciłem połączenie z internetem" więc raczej nie korzystam z tej opcji (żeby grać przez sieć i tak muszę jeszcze duuuużo poćwiczyć- w FretsOnFire osiągnąłem już praktycznie mistrzostwo na klawiaturze, ale kontroler gitarowy i GH to zupełnie inna bajka...). Spróbuj jeszcze pokombinować. Jeśli masz dwa znaki przypominające 0 to są cztery możliwości ;)

Dnia 15.01.2008 o 18:18, Skwarek pl napisał:

- no i drugie pytanie, czy gdzieś można zakupić drugą gitarkę (oddzielnie) ?


Jeśli chodzi o kontroler Xplorer, to nie wiem czy gdzieś w Polsce go znajdziesz.. teoretycznie jest taka możliwość, ale trzeba by było dobrze poszukać. Za granicą można spokojnie kupić:
http://www.redoctane.com/guitarhero2x-explorer.html
Natomiast w przypadku kontrolera Les Paul (tego z wersji konsolowych GHIII- powinien działać z pecetową wersją), to zamawiać w pre-orderze można było do niedawna choćby i na gram.pl, ale z tego co pamiętam problemy jakieś nastąpiły i póki co samych gitar nigdzie się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy kontroler z GH2 będzie działał z samym GH3 czy muszę GH3 kupić razem z kontrolerem ( chodzi mi tu o x360 ), aby pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:07, Arn1 napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy kontroler z GH2 będzie działał z samym GH3 czy muszę GH3 kupić
razem z kontrolerem ( chodzi mi tu o x360 ), aby pograć?

działa bez problemu. sprawdzone na demie :)
niestety cena samego (w sensie, bez gitary) GH3 to jakieś nieporozumienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:07, Arn1 napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy kontroler z GH2 będzie działał z samym GH3 czy muszę GH3 kupić
razem z kontrolerem ( chodzi mi tu o x360 ), aby pograć?

Hmmm, a czy gitarka z xboxa działa na pc ?
PS Jeżeli tak, to mógłbym się z tobą Arn1 jakoś dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 07:41, Skwarek pl napisał:

> A ja mam takie pytanie. Czy kontroler z GH2 będzie działał z samym GH3 czy muszę GH3 kupić

> razem z kontrolerem ( chodzi mi tu o x360 ), aby pograć?
Hmmm, a czy gitarka z xboxa działa na pc ?
PS Jeżeli tak, to mógłbym się z tobą Arn1 jakoś dogadać.

w frets of fire gitara z GH2 działa, gitara z GH3 jest z tego co pamiętam bezprzewodowa, więc nie zadziała, bez specjalnego odbiornika, który trzeba dokupić (uniwersalny dla wszystkich urządzeń bezprzewodowych do Xboksa 360). Niestety jest on u nas totalnie niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 12:46, Vesania666 napisał:

wie ktoś jak zrobić konto online ? mi cały czas pisze "try again" :/

BTW w miejsce "Licence" wpisać cd-key?

Mam dziwne wrażenie, że wpływ na stworzenie konta może mieć patch, gdyż za pierwszym razem po jego zainstalowaniu, zaakceptował mi wszystkie dane ;]
Jeżeli natomiast patch''a już zainstalowałeś, to powinieneś próbować pare razy pod rząd (fakt są często problemy z łącznością).
Więc, wpisujesz nick, hasło, i podajesz cd-key (tak, ten z tyłu instrukcji). Wpisujesz go razem z - (czyli np 1111-1111-....)
Czy ktoś z was ma może ochote zmierzyć się ze mną online ? Czy może zagrać co-opa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:24, Skwarek pl napisał:

> wie ktoś jak zrobić konto online ? mi cały czas pisze "try again" :/
>
> BTW w miejsce "Licence" wpisać cd-key?
Mam dziwne wrażenie, że wpływ na stworzenie konta może mieć patch, gdyż za pierwszym razem
po jego zainstalowaniu, zaakceptował mi wszystkie dane ;]
Jeżeli natomiast patch''a już zainstalowałeś, to powinieneś próbować pare razy pod rząd (fakt
są często problemy z łącznością).
Więc, wpisujesz nick, hasło, i podajesz cd-key (tak, ten z tyłu instrukcji). Wpisujesz go razem
z - (czyli np 1111-1111-....)
Czy ktoś z was ma może ochote zmierzyć się ze mną online ? Czy może zagrać co-opa ?


już zrobiłem konto on-line, bez patchowania ;] ja się chętnie zmierzę z tobą online ;] tylko nie wiem jak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:40, Kizibono napisał:

Mam pytanie czy zakup tej gry się opłaca ?? czekam na odpowiedźi ??

a co, chcesz kupić, postawić na półce i czekać aż urośnie jej wartość?? :D
chyba że twoja definicja opłacalności nie ma nic wspólnego z rachunkiem ekonomicznym ;)
jeśli tak tak, to odpowiedź brzmi: gra jest warta swojej ceny, pod warunkiem, że potrafisz bawić się jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:40, Kizibono napisał:

Mam pytanie czy zakup tej gry się opłaca ?? czekam na odpowiedźi ??


warto kupić GH, świetna zabawa, mam przy tym tyle frajdy, że odłożyłem Gears of War na pułkę :D w jedną noc zdążyłem przejść karierę na poziomie łatwym teraz się zabieram za medium, pozdro. KUPUJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:09, Kizibono napisał:

Ok a mam pytanie gdzie mogę kupić GH ponieważ w sklepie gram.pl chyba nie ma ??


jest na gram.pl - http://www.gram.pl/sk4_8AfqGe4_Guitar_Hero_III_z_gitara.html

możesz zamówić też na allegro i innych sklepach internetowych, albo w empiku np.

Woko11

wymagań też się bałem, ale wszystko działa cacy na moim sprzęcie, który niby ledwo spełnia minimalne wymagania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sobie zagrał, ale nie wiem czy pójdzie na x550. Resztę wymagań spełniam tylko z kartą może byc problem. Czy ktoś się orientuje jak (i czy w ogóle) będzie działac na tej karcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie tą gre ale nie jestem pewien bo w każdym razie to troche pieniędzy muszę wiedzieć czy czasem po po 2 godzinach czy po 2 dniach mi się nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować