Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Gra jest super już niedługo jade do sklepu i kupuje. Mam takie pytanie czy kabel USB od gitary jest długi bo jestem też prawdziwym gitarzystą i lubie z gitarą biegać po pokoju i szalać przy power riffach i solówkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:32, kabak5 napisał:

Gra jest super już niedługo jade do sklepu i kupuje. Mam takie pytanie czy kabel USB
od gitary jest długi bo jestem też prawdziwym gitarzystą i lubie z gitarą biegać po pokoju
i szalać przy power riffach i solówkach :P

Bezprzewodowa jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:49, Majkes napisał:

> Gra jest super już niedługo jade do sklepu i kupuje. Mam takie pytanie czy kabel
USB
> od gitary jest długi bo jestem też prawdziwym gitarzystą i lubie z gitarą biegać
po pokoju
> i szalać przy power riffach i solówkach :P
Bezprzewodowa jest xD


wersja na pc też jest bezprzewodowa?? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:02, maniek515 napisał:

> > Gra jest super już niedługo jade do sklepu i kupuje. Mam takie pytanie czy
kabel
> USB
> > od gitary jest długi bo jestem też prawdziwym gitarzystą i lubie z gitarą biegać

> po pokoju
> > i szalać przy power riffach i solówkach :P
> Bezprzewodowa jest xD

wersja na pc też jest bezprzewodowa?? O_o
A nie jest? Jak nie, to do kitu, krok wstecz. nawet wersja Ps2 nie ma kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC NIE jest bezprzewodowa ;) Z tego względu, że to zupełnie inny model- gitary wykorzystywane na PC to po prostu kontrolery z GH II na Xbox360 (dokładnie- nawet ten xboxowy guzik jest :P), czyli imitacje Xplorera. Natomiast gitary LesPaul, dołączane do pozostałych wersji GHIII, są tak jakby nowej generacji, stąd między innymi brak kabla.
Dla porównania, kontroler pc:
http://blogmedia.thenewstribune.com/media/guitar-hero-ii_51.jpg
Kontroler z GHIII na Xbox360:
http://www.acegamez.co.uk/blog/uploaded_images/Les_Paul_-_Xbox_360-front-b ig-723981.jpg

Można owszem ponarzekać, że użytkowników pc się dyskryminuje itd, itp, sam nie rozumiem do końca dlaczego my dostaliśmy "przestarzałą" wersję (ponoć byłyby problemy z podłączeniem takiego urządzonka do komputera, trzeba by było zastosować jakiś specjalny zewnętrzny nadajnik, czy coś z tych rzeczy ;) ), niemniej jednak Xplorer wcale nie brzydki, a gra się i tak fantastycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie cokolwiek o dostepnosci Dream On na europejskim PSStore? O ile wiem, to byla tylko na US dostepna, o PL nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 15:48, Kamiloos napisał:

Czy ktos wie cokolwiek o dostepnosci Dream On na europejskim PSStore? O ile wiem, to
byla tylko na US dostepna, o PL nic nie wiem.


Ten kawałek był dostępny przez 1-2dni tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 15:53, bojanzaw napisał:

Ten kawałek był dostępny przez 1-2dni tylko.


To wiem, ale o ile czytalem to byl dostepony tylko 18 lutego na PSS US. Ja EU nie bylo go w ogole :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ale jak to skoro GH3 na PC i gitarka bezprzewodówka to co ona ma w śroku bo nie wiem bluetootha i co trzeba podłączyć żeby ona była podłączona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:15, kabak5 napisał:

Ej ale jak to skoro GH3 na PC i gitarka bezprzewodówka to co ona ma w śroku bo nie wiem
bluetootha i co trzeba podłączyć żeby ona była podłączona?

no przecież masz powiedziane, że wersja na PC ma gitarę przewodową!
jak masz gitarę z wersji na PS3 to podejrzewam, że wystarczy bluetooth, ale czy zadziała nie mam pojęcia.
jeśli masz gitarę z wersji na Xboksa 360 to potrzebujesz MS wireless adapter - nie do dostania w Polsce, choć kosztuje "tylko" 19 funtów.

swoją drogą nie dziwię się, że gitara do pc jest z kablem. bądź co bądź bluetooth nie jest standardem w kompach stacjonarnych, nie mówiąc już o technologii stosowanej przez MS. najwyraźniej zrezygnowano z konieczności podłączania dodatkowych odbiorników na rzecz większej elastyczności. i tak z założenia przy piecach za dużo miejsca nie ma, po co więc pececiarzom gitara bezprzewodowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:22, penny napisał:

> Ej ale jak to skoro GH3 na PC i gitarka bezprzewodówka to co ona ma w śroku bo
nie wiem
> bluetootha i co trzeba podłączyć żeby ona była podłączona?
no przecież masz powiedziane, że wersja na PC ma gitarę przewodową!
jak masz gitarę z wersji na PS3 to podejrzewam, że wystarczy bluetooth, ale czy zadziała
nie mam pojęcia.
jeśli masz gitarę z wersji na Xboksa 360 to potrzebujesz MS wireless adapter - nie do
dostania w Polsce, choć kosztuje "tylko" 19 funtów.

swoją drogą nie dziwię się, że gitara do pc jest z kablem. bądź co bądź bluetooth nie
jest standardem w kompach stacjonarnych, nie mówiąc już o technologii stosowanej przez
MS. najwyraźniej zrezygnowano z konieczności podłączania dodatkowych odbiorników na rzecz
większej elastyczności. i tak z założenia przy piecach za dużo miejsca nie ma, po co
więc pececiarzom gitara bezprzewodowa :P

A jeszcze pytanie nie wiem czy jesteś dumnym posiadaczem GH3 ale jełśi tak to powiedz czy kabel jest długi na wersje PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:46, kabak5 napisał:

A jeszcze pytanie nie wiem czy jesteś dumnym posiadaczem GH3 ale jełśi tak to powiedz
czy kabel jest długi na wersje PC?

gram na xboksie 360. mam gitarę z drugiej części, która była jeszcze na kablu. długość na moje oko to tak gdzieś ze 3-4 metry. biegać z takim sznurkiem po pokoju raczej się nie da. nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby podłączyć gitarę przez przedłużacz - w końcu to zwykły kabel USB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:14, penny napisał:

> A jeszcze pytanie nie wiem czy jesteś dumnym posiadaczem GH3 ale jełśi tak to powiedz

> czy kabel jest długi na wersje PC?
gram na xboksie 360. mam gitarę z drugiej części, która była jeszcze na kablu. długość
na moje oko to tak gdzieś ze 3-4 metry. biegać z takim sznurkiem po pokoju raczej się
nie da. nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby podłączyć gitarę przez przedłużacz
- w końcu to zwykły kabel USB :P

A to spox super bo chce juz se pograć ale teraz upgrade''jtuje kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostateczne pytanie jutro dostaje nowy komputer i to co będę w nim miał:
procek: Intel E4500 2,2 GHz<podobno można podkręcić do 3,2GHz>
płyta główna:Gigabyte GA-P31-DS3L intel
karta graficzna:Palit XpertVision GeForce 8600GT Sonic+
pamięć: 2GB Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi ludzie czy guitar hero jest takie wspaniałe jak je wychwalali w CDA? Warto wydać 250zeta? Grałem chwilę na PGA i jakoś średnio mi się spodobało. Jakie tam są tryby gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:01, Dominik000 napisał:

Napiszcie mi ludzie czy guitar hero jest takie wspaniałe jak je wychwalali w CDA?
Warto wydać 250zeta? Grałem chwilę na PGA i jakoś średnio mi się spodobało. Jakie tam
są tryby gry?

Carrer i Quick Play na jednego gracza, na 2óch Face-off, pro face off, coop, guitar battle. Gra jest genialna i granie na targach to kompletnie co innego niż w domu.

Ja musze sie pochwalic, przeszedłem dzisiaj expert w Gh2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam GH3 na PC i nie mogę wygrać ze Slashem pojedynku na gitary zawsze ten pasek pomiędzy tymi gryfami idzie mi do czachy mimo że atakuje tego typa niech ktos mi wyjaśni jak trzeba grać żeby go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:15, kabak5 napisał:

Mam problem. Mam GH3 na PC i nie mogę wygrać ze Slashem pojedynku na gitary zawsze ten
pasek pomiędzy tymi gryfami idzie mi do czachy mimo że atakuje tego typa niech ktos mi
wyjaśni jak trzeba grać żeby go pokonać.


Musisz go wykończyć zanim dojdzie do końca. W dobrym momencie musisz użyć danego power-upa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:20, bojanzaw napisał:

> Mam problem. Mam GH3 na PC i nie mogę wygrać ze Slashem pojedynku na gitary zawsze
ten
> pasek pomiędzy tymi gryfami idzie mi do czachy mimo że atakuje tego typa niech ktos
mi
> wyjaśni jak trzeba grać żeby go pokonać.

Musisz go wykończyć zanim dojdzie do końca. W dobrym momencie musisz użyć danego power-upa.

a co to ten power-up?? bo klikam te ataki jak pęknięcie struny albo że on musi tą wajchą kręcić. A i jak wywołać death rain?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować