Zaloguj się, aby obserwować  
Jakli

tes: Morrowind gra słowna

621 postów w tym temacie

[kuba, czemu psujesz gre i łamiesz zasady? przecież nie można sie za innych wypowiadać :/ to nie jest warcraft, tylko normalne RPG. poczytaj se Wyspe Kocich Mutantów. bedziesz wiedział o so chozi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:36, Delis napisał:

[kuba, czemu psujesz gre i łamiesz zasady? przecież nie można sie za innych wypowiadać :/ to
nie jest warcraft, tylko normalne RPG. poczytaj se Wyspe Kocich Mutantów. bedziesz wiedział
o so chozi]

[Za nikogo nie pisałem to była tylko sugestia a pierwsza linjka to MG-owanie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[oł men, sorki, nie doczytałem, przecież to ty grasz kahanem xD zmyliło mnie: po I - nowy avek. po II - to że to ty teraz jesteś MG i zapomniałem że grasz :P jeszcze raz sory]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Przepraszam ale już lecę nie moge już dzisiaj dłużej siedzieć. Czy Delis jako osobnik już z pewnym doświadczeniem podjąłby się MG-owania do jutra??]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:28, pawlo131 napisał:

no i co.... miała być reaktywacja... ta gra jest jakaś przeklęta albo coś...

[ PAWLO NIE WIEM JAK KUBA ALE DUOZO OSOB MA ROBOTE JA MAM LEKCJE NP. MOIM ZDANIEM ZACZNIEMY GRAC W SOBOTKE]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garrick mała prośba może zrobił byś reaktywacje tejże gierki forumowej w której z chęcią bym wziął udział..Po prostu załóż nowy temat i napisz reaktywacja..OK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:38, Probos napisał:

Garrick mała prośba może zrobił byś reaktywacje tejże gierki forumowej w której z chęcią bym
wziął udział..Po prostu załóż nowy temat i napisz reaktywacja..OK ??

OK zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Garrick...
Pochodzę z dalekich krain gdzie morderstwo to codziennośc.
Przybyłem do Morrowind nie znając praw zabiłem elfa w karczmie.
Posiedziałem trochę i mnie wypuszczono. Ah zapomniałem opowedziec cos o sobie.
A więc moją matką była młoda elfka wysokiego rodu, a moim ojcem drow.... Mieszkaliśmy w małym mieście gdzie nie było podziału na kolor skóry, pochodzenie czy takie różne historie - Garrick się uśmiechnął- każdy był Vasante czyli według naszego języka Elfem Doskonałym... Wychowałem się jako zabójca.. Ojciec drow nauczył mnie polowac, a poxniej jak powinno sie zabijac... Jednak ja nie jestem zły... Jestem neutralny... Przybyłem tu aby zazna przygod wiec wychodxmy z tej karczmy i do boju!
A potem opis i zdjecie
Imię: Garrick
Nazwisko: Zanzarar
Rasa: elf mieszaniec
Klasa: Assassyn
Wiek: 30 lat
Opis: Wysoki, szpiczastych uszach i zdecydowanym wyrazie twarzy, karnacji czarnej, a włosach złotych..
zdjęcie ( nie trzeba, ale mozna, ja swoje wkleje poxniej) :)...
No i tak prosze wstawiac jak ja cos w tytm stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Może warto było by jednak grę reaktywować, ale tak na serio? Bo takie śmieszne odgrzewanie nikogo nie zachęci ;). A szkoda dobrego tytułu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:06, el-coyote napisał:

...
Może warto było by jednak grę reaktywować, ale tak na serio? Bo takie śmieszne odgrzewanie
nikogo nie zachęci ;). A szkoda dobrego tytułu gry...

Hyym mam pomysł zacznijmy od nowa wszstko e jak byś chciał ty możesz sie tym zająć bo szczerze ta gra juz mnie tak nie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować