Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy dzień, pierwszy milion - wielki sukces Fortnite: Battle Royale

6 postów w tym temacie

To ja to znowu napisze. Battle Royale to nie jest oryginalny koncept. Dodatkowo PUG przypomina fpsy Epica. Masz broń, strzelasz, nawet sterowanie podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

To ja to znowu napisze. Battle Royale to nie jest oryginalny koncept. Dodatkowo PUG przypomina fpsy Epica. Masz broń, strzelasz, nawet sterowanie podobne...

Jeśli się nie mylę to Battle Royale jest oryginalnym konceptem twórców PUGBa którzy przed laty zrobili tego typu moda do Army

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie. Sam koncept widziałem np w mandze która ma chyba z 30 lat. Dokładnie taki sam. Dzieciaki z problemami zrzuceni na wyspę. Wygrywa ostatni żywy. Pole gry się zmniejsza.

Podobne zasady miało Hunger Games. 

Generalnie ani to nowe ani oryginalne. A sam termin chyba pochodzi właśnie z tej azjatyckiej mangi. Różnica taka że w mandze każdy wybierał broń na początku. I wypuszczali ich w odstępach czasu z budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przesadziłem. Powieść Battle Royale jest z 1999 roku. Czyli sprzed 18 lat. I była ogromnym hitem. Robiono mangę, film, anime itp. Na zachód też to przeszło, ostatnio pokazali koncepcję właśnie w Hunger Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować