Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA - z czym do Lipska?

25 postów w tym temacie

Dziwisz sie? Za pare lat na kompy bedzie wychodziła śladowa ilość gier, bo wszyscy producenci zauważą wreszcie, że to konsole, a nie pecety są prawdziwą przyszłością rynku.Nie chcę tu urazić uczuć żadnego pecetowca, ale to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kartofle - taa, takie teksty słyszeliśmy przy premierze psxa, potem ps2... A jakoś na PCty dalej wychodzi masa gier, tyle, że z innych gatunków, niż te na konsole (RTSy, FPP, cRPG w stylu NWN i BG).
@news - ciekawe jak zaprezentuje się PSU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O niezle gierki wprost od SEGI. Medival II, Yakuza, Nowy Sonic zapowiada sie swietnie, sa nawed ploty ze na PC wyjdzie, poprzedni tytul Sonica na Wii byl duzo lepszy jednak. Z tego co wiem Phantasy Star Universe tez ma byc na PC. A no i chyba nie Full Car 2: Battlelines tylko Full Auto 2: Battlelines ktore mam nadzaieje bendzie lepsze od tego z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle... ale Sega już nie robi tyle gier co kiedyś... Sega Rally Championship... Sonic 3D...I jeszcze taka wspaniała gra ze smokiem której tytułu o dziwo nie pamiętam. To były najfajniejsze tytuły na Segę Saturn.... już na cdeki... łezka się w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEGA - z czym do gościa ;)


Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :) Na PC widzę tylko Medieval II ,a współczesne RTS''y jakoś mnie nie bawią, choć naprawdę nie wiem czemu, bo kiedyś kochałem ten gatunek ale to było z 8 lat temu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:55, kartofle napisał:

Dziwisz sie? Za pare lat na kompy bedzie wychodziła śladowa ilość gier, bo wszyscy producenci
zauważą wreszcie, że to konsole, a nie pecety są prawdziwą przyszłością rynku.


Dobre, śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 17:48, Seldon napisał:

> Dziwisz sie? Za pare lat na kompy bedzie wychodziła śladowa ilość gier, bo wszyscy producenci

> zauważą wreszcie, że to konsole, a nie pecety są prawdziwą przyszłością rynku.

Dobre, śmieszne.


masz racje jakiś konsolowiec albo nawet i nie kurde pecet nigdy nie zniknie ;/ może to nie będzie konsola i nie będzie tylu gier ale i tak najpierw był pecet a dopiero potem konsola sony a mi sie wydaje że wielu konsolowców o tym nie wie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sita, to co powiedziałeś jest bardzo złudne. Co z tego, że komputer będzie ten sam, skoro by obsługiwał nowości, będziesz musiał wymieniać bebechy? Obudowa ta sama, ale w środku coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 18:46, xRaphaelx napisał:

Sita, to co powiedziałeś jest bardzo złudne. Co z tego, że komputer będzie ten sam, skoro by
obsługiwał nowości, będziesz musiał wymieniać bebechy? Obudowa ta sama, ale w środku coś innego.


no masz racje ale zobacz moze i trzeba mu wymieniaćbebechy ale jaka radość jak sie dowiadujemy ze nasza wersja powiedzmy need 4 speed jest lepsza graficznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: carbon będzie ładniejszy na piecach? hmmm, troche ciężko mi uwierzyć. Widziałem PGR3 na telewizorze z hdtv i powiem szczerze, że mnie zatkało. Uwierze jak zobacze :D, ale jesli tak będzie to powiem, że EA to nygusy i nie chce im się popracować nad wersją next-genową ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 18:46, xRaphaelx napisał:

Sita, to co powiedziałeś jest bardzo złudne. Co z tego, że komputer będzie ten sam, skoro by
obsługiwał nowości, będziesz musiał wymieniać bebechy? Obudowa ta sama, ale w środku coś innego.


Spokojnie xRaphaelx zdaje sobie sprawe, chcialem tylko rozladowac sytlacje. Na PC gram cale zycie na konsolach tak ze 3/4 zycia mnie nie opchodzi czy co 5 {srednio zluzmy} lat mam kupowac konsole czy ulepszac bebechy kompa czy gram padem czy mysza + klawiatora dla mnie najwazniejsze sa Gry i emocje kture z soba niosa... smutek, smiech, strach niewazne czy te uczucia plyna z 20'' monitora czy 37''TV HDTV.... wazne aby plynely. W "wojnie'''' PC Vs. Konsole stoje po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 19:30, Shikoku napisał:

Juz myslałem, że sega pokaze swojego rewolucyjnego dreamcasta 720 :P


A wiesz mam taka cicha nadzieje ze za 5 lat gdy Sony i Microsoft sie wykrwawia i zostanie Nintendo i wtedy SEGA ktora po przejenciu przez SAMMY maraczej dni zapasci po upadku Dreamcasta za soba wyda nowa konsole i bendzie powrot do przeslosci pojedynek SEGA VS. NINTENDO. SEGA Strikes back......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować