Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

Warcraft - Forumowa gra RPG

425 postów w tym temacie

[Pytania do grupy trzymającej władzę w tym temacie:)]
1Tak jak w WoWie? Wolałbym wydarzenia z gry strategicznej
2.Nagrody ze statystykami? A co, ktoś zamierza rzucać kstką przed pisaniem posta?
3.Skoro będzie to coś na miarę WoWa, to jak wy sobie wyobrażacie grę? Tłuczecie się pomiędzy sobą,czy wykonujecie questy?

P.S Od czasu gdy założono forumową grę Gothic,przybyło tyle tych gier,że... dziwie się że niektórzy zapisują się we wszystkich w jakich się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[jestem matołem, nie znającym się na Warcrafcie, ni wiem nic o tych systemach bitewnych RPG etc., wyjaśnijcie mi, na czym polega walka etc. -wszystko].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Piotersamobojca - nie bedzie tutaj zadnych wspolczynnkiow. poprostu wiadomo, im masz lepszy pancerz tym ciezej cie zarznac :P ja nie jestem komputerem...
Liqid - skilli sie nie wybiera... je sie kupuje :) u trenera :P na 1 lvl kazdy ma jakies]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Ok ja się pytałem jak to w WoWie dzziała bo nie grałem:((a bardo bym chciał. Jestem za to maniakiem warcrafta 3 i FT takze wiem trochę o tym śwecie.I powiedz jak tam będzie wyglądał wybór skillów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[walka? to ma być coś w rodzaju opowiadanie. piszesz coś, że np. walczysz z jakimś tam potworkiem itd. Wściekły kobold zaatakował. Delis szybkim ruchem uniknął ataku i odciął mu głowę
PS. to nie ma byc taka beznadzieja jak Gothic - FGRPG ;] ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[co do skilii. Np. piszemy Strzelam w przeciwnika Cripling Shotem (tak, mają być nazwy z angielskiej strony, bo by coś wyszlo jeszcze :P). Okulawiony, próbuje do mnie dotrzeć. Szybki strzał... Argh, spudłowałem... Ten, dobiega do mnie, i atakuje. Blokuję, po czym wyprowadzam szybki atak i zabijam go Kapujecie? to ma być jak najbardziej urozmaicone :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też się dopisze, bo świat WarCrafta nawet lubię (ale zbyt dużo o nim nie wiem... na razie :))...

Imię: Adham Darkrage
Rasa: Nocny Elf
Klasa: Łowca
Wygląd postaci: Wzrost 175cm, smukły. Na ręku ma znak swojego Klanu.
Biografia: Przez długą część swojego życia zajmował się ochroną ludzi i innych istot przymierza. Gdy np. w pobliżu Adhama jakiś człowiek walczył ostatkiem sił z Taurenem, nigdy nie zawachał się strzelić. Przez to zżył się ze swoim łukiem. Po jakimś czasie jego miejsce zajął jego uczeń... A on postanowił błąkać się po świecie... I od tamtego momentu zaczął szukać dla siebie jakichś zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsc startowych!

Ludzie - Ellwynn Forest, Azeroth
Krasnoludy, Gnomy - Dun Morogh, Azeroth
Nocne Elfy - Telldrasill, Kalimdor

Orkowie, Trolle - Durotar, Kalimdor
Taureni - Mulgore, Kalimdor
Nieumarli - Tristfal Glades, Azeroth


w tych miejscach zaczynacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Jeszcza jedna ważna rzecz! Zdobywając odpowiedni poziom, dostajesz skille wypisane na stronie podanej wczesniej. Oczywiscie, zdobywajac ODPOWIEDNI lvl ;] Questy bede rozdawal w kolejnosci takiej, np. najwiecej jest elfow to daje najpierw quest dale elfów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:45, Delis napisał:

Jak dla mnie możnaby już zacząć, tylko zostaje jedna sprawa. Czy questy dawać po angliku czy
je tłumaczyć?


Jak dasz po angliku to się wypisuje XD
PS. Przydałoby sie więcej informacji o terenach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:59, piotersamobojca napisał:

[Właśnie!Dlaczego są same elfy??:)No a z nowymi członkami to jak?Można będzie w każdej chwili
się dołączyć tzn nowi gracze??A ile skilów na poziom?]


Dwa posty wyżej ;]
Wszytskie skille dostepne na poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować