Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

Warcraft - Forumowa gra RPG

425 postów w tym temacie

Ksar ćwiczył. Przyzwał dwa demony i kazał im się bić nawzajem, demony go nie usłuchały i zaatakowały go. Ksar próbował się bronić lecz był już zmęczony przyuzwaniem tych demonów. Demony go zabiły a potem ucieły.
[Kończe gre ponieważ nikt tu już dawno nie napisał, żegnam i życze miłej gry.:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł wskrzeszenia mojego tematu :) Jednak muszę wiedzieć, czy znajdzie się ktokolwiek chętny do gry? UWAGA! Nie życzę tu sobie żadnych spamerów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, żeby nikt nie pisał na gg podane w przypiętym poście. Jest ono nieaktualne (post zresztą też). Zgłoszenia pisać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********************ZASADY GRY***********************

Pierwsza edycja (o ile uda się rozpocząć grę), będzie scenariuszem dla Hordy (nie dam rady prowadzić dwóch kampanii naraz). Tak ma wyglądać formularz zgłoszeniowy:

1. Imię postaci

2. Rasa (Ork, Troll, Tauren, Nieumarły, Krwawy Elf)

3. Klasa (Wojownik, Łotrzyk, Łowca, Szaman, Mag, Czarnoksiężnik, Kapłan)

4. Wygląd (W miarę rozbudowany opis)

5. Historia postaci (Tutaj możecie dać upust swojej wyobraźni. Postarajcie się, żeby opisy te były ciekawe)

Zgłoszenia pisać do 31 lipca! Wiem, że to trochę długo ale wyjeżdżam na wakacje.


REGULAMIN:

1. Słowo MG jest święte.
2. Tylko MG wprowadza nowe miejsca, potwory, postacie związane z fabułą.
3. Wasze postacie nie są niezniszczalne. W przeciwieństwie do postaci MG, który jako tako nie miesza sie do rozgrywki.
4. Nie zawsze wszystko może sie Wam udać. Lekki wstrząs może przerwać rzucanie zaklęcia. Liczcie sie z tym.
5. Posty powinny być długie. Opisy walki rozbudowane.
6. Staramy nie pisać się Offtopów. Jeśli już je piszemy, to w nawiasach kwadratowych.
7. Wypowiedzi postaci zaczynamy od myślników, ich myśli piszemy kursywą.
8. Starajcie wczuć sie w postać!
9. Po trzech ostrzeżeniach od MG, z grą możecie sie pożegnać.

Jeśli nie jesteście pewni co do wyboru postaci polecam odwiedzić te strony: http://wow-europe.com/en/info/classes/index.html (opis klas) i http://www.wowhead.com/ (baza umiejętności oraz talentów).

Jakby co to pisać na gg 7273448.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować