Zaloguj się, aby obserwować  
Delis

Warcraft - Forumowa gra RPG

425 postów w tym temacie

Wiele godzin już dzielny paladyn szedł przez las - i ani widu zwierzyny. "To cisza przed burzą" -pomyślał Huksi. Musiał mieć oczy szeroko otwarte, bo plugawe wilki czują się w ciemnych borach jak ryba w wodzie. Uwielbiają wypatrywać z cienia, znienacka uderzyć i cieszyć się z agonii ofiary. Sączy krew niby ścierwa Nathrezim, łamią kości i rozdzierają mięso. Nie ma gorszego widoku niż sponiewierane ciała po wściekłym ataku futrzanych bestii.
"Nic dziwnego, że sprzymierzyły się z orkami" - rzekł Krasnolud - " tylko najgorsze potwory z Hordy uwielbiają towarzystwo wilków...
Paladyn umilknął nagle. Usłyszał trzask łamanych gałęzi. Ciche sapanie. Warczenie. Wilk
Huksi uniósł młot. "W imie Światłości zginiesz plugawa bestio !!" - pogroził krasnolud.
Wilk prychnał, tak jakby przypominało to śmiech. Paladyn zrozumiał oi co mu chodziło. Z cienia wyszły pozostałe wilki. Całe stado. Paladyn został okrążony...
(CDN. PS: Sorry że tak częściowo ale musze jechać na zakupy :( Aha, sorry że powtarzam questy ale już zacząłem, więc pozwólcie mi skończyć :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 08:43, Delis napisał:

[no i o to chodziło pioter! mtobi, proszę cię, na przyszłość pisz dłuższe posty, bo choć był
on dobry, zgodny z wymogami to poprostu za krótki... Vytrix - no dobra, ten ci jeszcze uznam,
ale następnym razem pisz tak jak reszta ;)


Ok będę pisał dłuższe posty, a za nagrodę wybieram sobie jak już mówiłem painted chain gloves.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Wybieram oczywiście Boar Handler Gloves.Mają najlepszą obronę.Zawsze wybieram to co najlepsze!
Poczym krasnolud udał się do pobliskiej gospody aby odpocząć po trudach przygody z wilkami.

[Chcesz powiedzieć, że 13-14 wrzesień czy 13-14 godzina??:) Mam nadzieję, że chodzi o godznię bo mój wojownik zaczyna już się nudzić:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasnolud uniósł oczy do góry. "O Światłości !! - pomyślał w duchu - czy taki jest mój koniec ?! Umrzeć w ciemnym lesie z twym imieniem na ustach ?!"
Rozmyślania Huksiego przerwało grożne warknięcie. Największy z wilków (prawdopodobnie przywódca stada) niecierpliwił się. Ostatnio żaden z krasnaludów ani gnomów nie pojawiał się w jego "królestwie". Nikt nie odważył się stawić czoła stadu bestii.
"Chodźcie plugawe bestie !! Chodźcie ścierwojady !! - wrzeszczał Huksi -jestem Paladynem - obrońcą wiary i zabójcą złych sił !! Poczujcie boską kare !!
Przywódca prychnął. Dwa wilki rzuciły się na świętego wojownika.
Krasnolud zamachnął się i niczym huragan uderzył na drapieżników - młotem rozbił jednemu szczęke, zrobił unik przed uderzeniem kłów bestii i z impetem spuścił młot na kark wilka.
Walka rozpętała się na całego. Na krasnoluda przywódca stada wysłał czterech swych najsilniejszych poddanych. Paladyn jednak nie czuł jednak strachu - opętała go boska furia, walczył jak legendarni bohaterowie, którzy walczyli z orkami podczas dawnych wojen.
Huksi uchylił się przed szponami napastnika i skontatakował. Trzeci z wilków padł. Pozostałe wilki, przedtem ogarnięte żądzy krwi, teraz zauważyły że nie walczą z kolejnym wieśniaczkiem. Chciały się wycofać, jednak przywódca stada warknął, co jak się okazało było rozkazem ataku. Jednak paladyn był na to przygotowany - tym razem to on się rzucił na wilki.
"To za Muradina !! - wrzasnął i roztrzaskał jednemu czaszke
"To za Uthera Lightbringera !! - krzyknąl i wibił trzonek młota w brzuch drugiemu wilkowi
" A to za Ironforge !!! - i rzucił młotem w ostatniego, już uciekającego, napastnika
Wśród pozostałych członków stada zapanował lęk. Został już tylko jeden wilk z którym ten rozszalały wojownik może walczyć - przywódca.
Krasnolud czmychnął w kierunku ciała martwego wilka, by odzyskać swoją broń, jednak przywódca był szybszy.
Zastawił mu droge i niczym ogar piekieł z Płonącego Legionu zaatakował Huksiego. Krasnolud uchylał się jak mógł jednak w końcu pochwyciła go szczęka bestii. Paladyn poczuł w ciele straszliwe kły, które niczym ostrza mieczy wbiły się w jego bok.
"O Światłości... daj mi siłę..." - modlił się Paladyn - lub przyjmij mnie w swojej chmurnej gospodzie...
Zza drzew zajaśniało słońce.
Krasnolud poczuł nieznaną siłe w swych pięściach i złapał wilka za jego futrzaną szyje. Trzymał mocno, zacisnął pięści i odsunął go od swojego ciała. Bestia odczepiła swe zęby od boku Huksiego i chciała jeszcze raz rzucić się na niego. Ale Paladyn wiedział ju7ż co zrobić. Wyjął z podręcznej sakiewki sznur, który dostał kiedyś od ojca. Szybkim ruchem zawinął nim szyje potwora. Po krótkiej szamotaninie, wilk cicho zawył i padł martwy.
Pozostałe wilki wymieniły spojrzenia i po chwili czmychneły w cień lasu.
Paladyn szybko opatrzył rane i usiadł na kamieniu.
"To już nie są opowiastki starych ludzi... to prawdziwa walka..."
Zerwał się nagle z kamienia i wyjął nóż to sztukowania mięsa. Chciał jak najszybciej zerwać skóre i mięsiwo z tych ośmiu ścierw, oddać je mistrzowi, udać się do świątyni, by podziękować boskiej sile za pomoc, i napić się zimnego piwa w gospodzie. Tej ziemskiej w Ironforge.
"O Światłości...jeśli tak zaczyna się moja przygoda... to nie wiem czy chce znać jej koniec... "-mruknął Paladyn

(Licze na komentarz i nagrode :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ I może jeszcz na oklaski?:P No w końcu ktoś jeszcze poza mną się tak rozpisał:D.Powiem Ci tylko 2 rzeczy bo reszta jest ok.Po pierwsze mamy używać skillów z WoWa.Delis chyba na 2 stronie ma zamieszczony link.Ja też o tym zapomniałem ale mamy już po parę skillów na 1 poziomie.A druga sprawa to chyba zabardzo realistycznie zaczęłeś pisać. Wiesz z tymi wilkami, że zaczął je"oprzyrządzać".Pamiętaj, że musisz mieć 8 sztuk wilczego mięsa więc jak ja ubiłem wszystkie zastanawiałem się jak je przeniosę do krawca:D.Chyba lepiej pisać, że zebrał wszystko jak w rpgu.Ale co ja tam będę Ci mówił dużo to nie ja tu rządze:D.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:14, piotersamobojca napisał:

[ I może jeszcz na oklaski?:P No w końcu ktoś jeszcze poza mną się tak rozpisał:D.Powiem Ci
tylko 2 rzeczy bo reszta jest ok.Po pierwsze mamy używać skillów z WoWa.Delis chyba na 2 stronie
ma zamieszczony link.Ja też o tym zapomniałem ale mamy już po parę skillów na 1 poziomie.A
druga sprawa to chyba zabardzo realistycznie zaczęłeś pisać. Wiesz z tymi wilkami, że zaczął
je"oprzyrządzać".Pamiętaj, że musisz mieć 8 sztuk wilczego mięsa więc jak ja ubiłem wszystkie
zastanawiałem się jak je przeniosę do krawca:D.Chyba lepiej pisać, że zebrał wszystko jak w
rpgu.Ale co ja tam będę Ci mówił dużo to nie ja tu rządze:D.]


[Właśnie zapomniałem o skillach :) Ale można do tego zaliczyć rzut młotem :) A co do wilków - chciałem żeby było bardziej klimatycznie :) W sumie zabił osiem wilków - 2 na początku, 3 później, w jednego rzucił młtkiem, no i przywódca :D] Jako nagrode krasnolud Huksi prosi o rękawice z wilczej skóry (Wolf Handler Gloves).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ No właśnie sobie oglądałem skille paladyna na tej stronie.Tak mi się właśnie skojarzył ten rzut młotem.Znaczy ja nie liczyłem ile wilków zabiłeś-wierzę Ci na słowo krasnoluda:).No coś Delisa nie ma więc na rękawice będziemy musieli poczekać:)A czemu sobie wziąłeś rękawice z wilka?Przecież jako wojownik(święty) możesz nosić najcięższe zbroje.Tzn tak się pytam z ciekawości.Poza tym widze, że grało się w Warcrafta 3:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:32, piotersamobojca napisał:

[ No właśnie sobie oglądałem skille paladyna na tej stronie.Tak mi się właśnie skojarzył ten
rzut młotem.Znaczy ja nie liczyłem ile wilków zabiłeś-wierzę Ci na słowo krasnoluda:).No coś
Delisa nie ma więc na rękawice będziemy musieli poczekać:)A czemu sobie wziąłeś rękawice z
wilka?Przecież jako wojownik(święty) możesz nosić najcięższe zbroje.Tzn tak się pytam z ciekawości.Poza
tym widze, że grało się w Warcrafta 3:).


[Masz racje !! Chyba lepiej wezme te rękawice z misia :) Realia warcrafta są mi dobrze znane, bo Warcraft I to moja pierwsza gra wogóle :D ]
Po konsultacji przy kuflu piwa z krasnoludem Thorinem w gospodzie w Dun Morogh, Paladyn Huksi zdecydował się jednak na inną nagrode - prosi o rękawice z niedźwiedziej skóry (Boar Hendler Gloves).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:56, piotersamobojca napisał:

[No w 1 też grałem ale więcej w 2.To była jazda:).Nie wiem czy to są rękawice z niedźwiedzia.Raczej
z dzika:D.]


[Pomyliłem boar z bear :) Czy to już starość ? :D] Paladyn Huksi ze wstydem przyznaje swą pomyłke, jednak oświadcza, że to wina mocnego piwa z gospody, które to nad wyraz mocno go zmogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Krasnolud, którego zmogło piwo!Phi!Też coś.Musisz więcej podróżować ze mna bracie-powiedział Thorin, który słynął z ciętego języka.

[:D:D Musiałem coś napisać bo rozwaliłeś mnie swoim tłumaczeniem z tym piwem:).Ciekawe kiedy Delis się pojawi bo bym sobie chętnie ruszył po następnego questa:).No i jak co możemy we dwóch ruszyć bo w końcu krasnoludy z nas:).Tylko ciekawe jak wtedy by to wyglądało.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham, przyjął zadanie. ''W końcu coś do roboty'' - pomyślał i ruszył na polowanie. Po chwili znalazł na polanie kilka młodych dzików. Elf schował się za krzewem, wyciągnął łuk i naciągnął strzałę na cięciwe. Przymierzył i wystrzelił. Strzała zabiła dzika na miejscu. Jednak pozostałe dwa dziki znalazły wzrokiem Adhama i pobiegły w jego kierunku. Elf zdążył wystrzelić w jednego, ale drugi już był za blisko.
- Jak ja tego nie lubię... - stwierdził i odłożył łuk. Za chwilę w jego ręku pojawił się sztylet. Dzik zaszarżował, jednak Adham w ostatniej chwili zdążył się odsunąć. ''W walce wręcz go nie pokonam'' pomyślał i przygotował się do rzutu. Dzik biegł w jego kierunku. ''Teraz albo nigdy'' stwierdził elf, rzucił sztylet i odskoczył w bok. Na jego szczęście broń trafiła dzika między oczy.
- Jeszcze jeden dzik i biorę się za tygrysy - powiedział sam do siebie.
Poszedł po swój łuk, później wyjął sztylet z martwego dzika.
Po chwili zatrzymał się. Usłyszał w pobliżu dzika. Odnalazł go i wystrzelił. Nie trafił, a dzik już zaszarżował w jego kierunku. Elf wyjął sztylet i przygotował się do rzutu. Czekał jednak za długo... Dzik dobiegł i zaatakował go. Adham dość boleśnie odczuł uderzenie, z ręki wypadł mu sztylet. Przeturlał się za dzikiem i sięgnął ręką łuk. Dzik odwrócił się po szarży. Elf wyjął strzałę i przygotował się do strzału. Dzik rozpoczął szarżę. Adham wystrzelił. Tym razem trafił, a dzik padł martwy.


[na razie tyle ;] mam nadzieję, że się podoba ;] zostało mi jeszcze do zabicia 8 Nightsabers, ale to później]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[no, jestem :) Huksi - przecież ty nie jesteś w Khaz Modan tylko Dun Morogh xD a w Dun Morogh nie ma żadnych lasów :P mtobi i pioter - nie spotkacie sie raczej narazie, a nawet jeśli to będziecie walczyć ze sobą... a walki pomiędzy graczami będe rozstrzygał ja :P a pozatym nie zrozumielibyście sie. No, a ja zabieram sie za tłumaczenie kolejnych questów.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[O patrzcie kto się zjawił:).Tak sobie myślałem, że z taurenem nie pogadam.A można łączyć się w grupy czy niezabardzo??No i czy jest coś takiego jak sklep??Kasa za questy itp?Bo długo mi zajmnie skompletowanie całego uzbrojenia i pancerza tylko z questów.Tzn oczywiście to Ty wymyślasz;).]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[No wiesz, ciężko by było tą kase liczyć :P więc raczej nie... tzn. czasem będe wam pisał jakie mieliście dropy po walce itd. może być? a pozatym macie narazie to co z questów a reszta to zwykłe ubranie :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować