Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 14:23, Jaki Ganh1 napisał:

Co to?


Seat Toledo TDI. Ty, ale skąd lud ma wiedzieć, że to TDI, czy po karoserii rozpoznasz jakie auto ma silnik? Zgadłem tylko dlatego, że, znalazłem w Google identyczne zdjęcie.

@crash807
Nie odgadłeś poprzedniej zagadki to nie nie zadawaj nowej, bo takie działanie ma tu w tym temacie swoją nazwę (SPAM i TROLLING). Ja rozumiem, że chcesz sobie szybko status nabić, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 14:57, Carlton napisał:

> Co to?

Seat Toledo TDI. Ty, ale skąd lud ma wiedzieć, że to TDI, czy po karoserii rozpoznasz
jakie auto ma silnik? Zgadłem tylko dlatego, że, znalazłem w Google identyczne zdjęcie.

@crash807
Nie odgadłeś poprzedniej zagadki to nie nie zadawaj nowej, bo takie działanie ma tu w
tym temacie swoją nazwę (SPAM i TROLLING). Ja rozumiem, że chcesz sobie szybko status
nabić, ale bez przesady.



Ja mam status gdzieś a z tego co mi się wydaje to tamta zagadka zostałą odgadnięta... uzytkownik który ją zadał chciał cos dokładniej ale tego już nie odczytałem bo dopisał to gdy ja pisałem nową zagadkę... Zauważyłem to po dodaniu posta więc go edytowałem dodając coś dokładniej to odpowiedzi z ostatniej zagadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 15:03, crash807 napisał:

Ja mam status gdzieś a z tego co mi się wydaje to tamta zagadka zostałą odgadnięta...
uzytkownik który ją zadał chciał cos dokładniej ale tego już nie odczytałem bo dopisał
to gdy ja pisałem nową zagadkę... Zauważyłem to po dodaniu posta więc go edytowałem dodając
coś dokładniej to odpowiedzi z ostatniej zagadki...


Dobra, ale zadaje ten, kto zgadł poprzednią zagadkę, a ty tego nie zrobiłeś. Dopisałeś coś tam do swojego posta, ale to i tak, źle i po za tym osoba zadająca musi potwierdzić, że zgadłeś i przyznać punkt. Zresztą poczytaj regulamin, a dopiero później pisz.

<<<<<<<<<<<<<<<KONIEC OFFTOPA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować