Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 12:50, awesome napisał:

Panowie. Niech ten Union Pacific dalej szpanuje swoją wiedza. Widać jaki z niego snob. Myśli,
że wszyscy się znają nie wiadomo jak na samochodach. A założe się, że ma na biurku tyle katalagów,
że wszystko tam znajdzie i wcale sam tego wszystkie nie wie. Oczywiście on powie, że tak nie
jest ale każdy wie swoje. Ja proponuje zmienic forme gry i zadawać samochody jeżdżące po drogach
publicznych, znanych marek. Zero prototypów, zero samochodów z rajdów concept carów i innych
pierdól. Tylko, niech ktoś pomyśli, jak to konkretnie ująć żeby jasne było. A Union Pacific
jak taki znawca to niech sobie założy swój temat.


Zgadzam się z tobą Awesome.Ja też mam dużo gazet i katalogów ale ja z nich coś rozumiem bo czytam i oglądam jak każdy kto powinien.Nie mówmy już o tym,grajmy dalej.Teraz Union zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać. Uważaj jak chcesz, wiedz jednak że się mylisz. Nie obchodzi mnie co sądzisz. I wątpie, byś ty tutaj dyktował, jaką klase samochodów dajemy. Nie znasz się? Amator? To nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:29, Union Pacific napisał:

Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać. Uważaj jak chcesz, wiedz jednak że się mylisz. Nie obchodzi
mnie co sądzisz. I wątpie, byś ty tutaj dyktował, jaką klase samochodów dajemy. Nie znasz się?
Amator? To nie odpowiadaj.



Wielki profesjonalista od siedmiu boleści się znalazł.

Cadillac De Ville?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:38, awesome napisał:

Wielki profesjonalista od siedmiu boleści się znalazł.

Zazdrościsz?

Dnia 04.05.2007 o 15:38, awesome napisał:

Cadillac De Ville?

Lubisz żarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:53, Union Pacific napisał:

Nie, to równierz nie ta piękna limuzyna.



,,równierz"<---------lol. Zerknij kiedyś do słownika. Polecam Ci, przyda Ci się

Cadillac Eldorado?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:03, awesome napisał:

,,równierz"<---------lol. Zerknij kiedyś do słownika. Polecam Ci, przyda Ci się

Tak brawo chłopcze odkryłeś Ameryke, ale nie nauczyłeś się jeszcze za dużo z biologii i parapsychologii. Bardzo ładnie.

Dnia 04.05.2007 o 16:03, awesome napisał:

Cadillac Eldorado?

Nie, to nie ten samochód, który jest tak bardzo podobny do mojego jak śledź do lokomotywy. Opanowałes rozpoznawanie samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:01, Union Pacific napisał:

>...............

Dnia 04.05.2007 o 15:01, Union Pacific napisał:


> Wiem to,ale każdy nie odgadnie jakiegoś wozu,co zrobili go w 1965 roku na wielkiej brytanii,i

> jeszcze w kilku sztukach,a o samochodzie nie było głośno.
To jest brak elementarnej wiedzy na temat samochodów.


I to jest elementarna wiedza o samochodach? Lol, to, że wiesz jak wygląda jakiś tam Mitsuoka z ''65 nie czyni cie znawcą i nie jest to wiedza elementarna.

>>To twój interes, ja nie mam problemów z wielkością i rozpoznawaniem

Dnia 04.05.2007 o 15:01, Union Pacific napisał:

zdjęć samochodów.


Udowodnić Ci, że będziesz miał?

A kto tu na stronie 43 nie umiał rozpoznac jaka to Toyota i walnął, że to Avensis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:13, awesome napisał:

I to jest elementarna wiedza o samochodach? Lol, to, że wiesz jak wygląda jakiś tam Mitsuoka
z ''65 nie czyni cie znawcą i nie jest to wiedza elementarna.

W 1965 nie produkowano jeszcze wozów marki Mitsuoka, chłopcze.

Dnia 04.05.2007 o 16:13, awesome napisał:


Dnia 04.05.2007 o 16:13, awesome napisał:

Udowodnić Ci, że będziesz miał?

Tak.

Dnia 04.05.2007 o 16:13, awesome napisał:

A kto tu na stronie 43 nie umiał rozpoznac jaka to Toyota i walnął, że to Avensis?

Daj mi linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt tu nie dojdzie do jakiegoś kompromisu i nie przestaniecie sobie docinać to temat zostanie zamknięty...
Forumowe gry mają to do siebie, że każdy udzielający się w takiej grze powinien się dobrze bawić czego tutaj ostatnimi czasy nie widać, a skoro wielu osobom nie tutaj coś nie pasuje jaki sens ma ta zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:16, cinus` napisał:

Jeśli nikt tu nie dojdzie do jakiegoś kompromisu i nie przestaniecie sobie docinać to temat
zostanie zamknięty...
Forumowe gry mają to do siebie, że każdy udzielający się w takiej grze powinien się dobrze
bawić czego tutaj ostatnimi czasy nie widać, a skoro wielu osobom nie tutaj coś nie pasuje
jaki sens ma ta zabawa?


Dokładnie. Wiele osób jest za wprowadzeniem nowych reguł które uczynią tę grę przyjemniejszą. Jeżeli moge, to za twoją zgodą przygotuję na jutro nowy, zmieniony regulamin i dam go pod dyskusje pozostałym udzielającym się tu.


*Union Pacific
link do zdjęcia: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&pid=2119
link do twojej genialnej odpowiedzi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&pid=2121


Masz zagadka specjalnie dla ciebie:

20070504162125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 16:21, awesome napisał:

Dokładnie. Wiele osób jest za wprowadzeniem nowych reguł które uczynią tę grę przyjemniejszą.
Jeżeli moge, to za twoją zgodą przygotuję na jutro nowy, zmieniony regulamin i dam go pod dyskusje
pozostałym udzielającym się tu.


Jestem za.Gra będzie lepsza,łatwiejsza i nie tylko dla tych którzy myślą że są wielkimi znawcami bo mają jakiejś tam dobre strony albo gazety i katalogi.Ja sam mam sporo tej kolekcji ale ja z niej korzystam mądrze czyli uczę się tego co w niej jest i utrwalam.

PS:Ja sam nawet nie wiem co to jest za samochód :)))))) Na pewno jakiś koncept ale jak mówiłeś - dla Vauxhalla - więc poczekamy na odpowiedź od mistrza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:21, awesome napisał:

*Union Pacific
link do zdjęcia: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&pid=2119
link do twojej genialnej odpowiedzi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&pid=2121

Tak zauważyłem. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&pid=2224
A gdzie Twoja odpowiedź?

Dnia 04.05.2007 o 16:21, awesome napisał:

Masz zagadka specjalnie dla ciebie:

Zgodnie z powyższymi ideami masz dac duże zdjęcie ^^ Takie pipidówki możesz sobie przykleić na czapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować