Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 22:43, Dzamian napisał:

Czas minął i w dodatku bardzo dawno więc pozwolę sobie zadać nową zagadkę - dość łatwą.


Mercedes-Benz CLS od Brabusa, tudzież od AMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:43, Dzamian napisał:

Czas minął i w dodatku bardzo dawno więc pozwolę sobie zadać nową zagadkę - dość łatwą.

Brabus Rocket Speed Run zaprezentowany w 2006 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły różni się od wersji Speed Run, którą to fotkę dałeś. Ciekawe czy jakbyś dał "Lamborghini Countach 5000 Quattrovalvole" a ktoś by napisał "Lamborghini Countach" to też byś zaliczył. Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:36, Dzamian napisał:

Mnie nie interesują wersje tylko samochód.

Po co dajesz wersję całkiem inną (1.5 roku różnicy między autem ''Brabus Rocket'') i wymagasz by pisać ci to co ty chcesz zobaczyć a nie tak jak naprawdę się samochód nazywa? Mogłeś bratu powiedzieć pełną nazwę wtedy nie byłoby problemu. Z drugiej strony podejrzewam, że w ogóle nie wiedziałeś jak to auto się nazywa. Nie pierwszy raz pokazujesz klasę. Z takim myśleniem jak twoje to za tydzień zaliczysz zagadkę osobie co napisze tylko nazwę marki, model już nie będzie potrzebny. Albo zaliczaj jak ktoś w ogóle trafi na jaką jest literkę samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże Święty,masz problem z jakimś głupim Brabus`em ?

Mój brat wie skąd zadaję zagadkę i po prostu póżniej zgaduje.Rzeczywiście.Nie wiedziałem wcześniej o takim samochodzie.A co do tego punkta to jak chcesz mogę ci dać a bratu usunąć:

Vormulac + 1 a Probos -1. I gra gitara.

Jaką klasę ? Ja pokazuję jakąś klasę ? W czym niby...powiedz sam bo widzę że tylko tak sobie napisałeś by się do kogoś doczepić.Nieraz takie rzeczy już widziałem,zwłaszcza pod koniec tematu Znajdź mi brykę.I kto tam mówił że ma prawa od tego tematu ? Chamski dogadywacz i tyle.

A czy ja mówiłem o literkę nazwy czy kilka literek i odstęp ? Tego punkta już ci dałem więc myślę że możemy zakończyć ten wspaniały spór.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje kto będzie zadawał czy kto otrzyma punkt.
Nazwa samochodu jest taka jak podałem a ty sobie zmieniasz na inną, krótszą wersję wg własnego uznania (w tym przypadku nie wiedziałeś w ogóle co to za model - po co zadawałeś to auto w takim razie?).

Tak przypominałem by dawać duże fotki jak w regulaminie. Jednak większość tego nie mogła zrozumieć. Ale ok, nie będę ci już przeszkadzał bo jeszcze temat zamkną i będzie na mnie. Poza tym reszty i tak nie zrozumiałeś ale cóż, to już nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 22:01, Probos napisał:

Dzamian zadawał, Dzamian zaliczał, Dzamian ma prawo przyznać pkt, Dzamian ma prawo zweryfikować
odpowiedź...
Nic więcej nie trzeba dodawać...
Moja zagadka



Fiat 500 vel trepiuno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować