Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Więc ja zadam taki oto sportowy wozik :) Chyba nadal jest konceptem więc dam podpowiedź ( i tak bym dał :) - auto pochodzi z kraju europejskiego

20080728165341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Chrysler_Avenger_Estate_UL.jpg - TO jest Chrysler Avenger Estate Wagon, a to, że powstał przez modyfikację Chyslera bazowego Hillmana to inna sprawa. Logo jest Chryslera, podpis jest - więc to Chrysler. Z resztą, sprzedawany był właśnie pod nazwą Chryslera a nie Hillmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 08:59, Union Pacific napisał:

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Chrysler_Avenger_Estate_UL.jpg - TO jest Chrysler
Avenger Estate Wagon, a to, że powstał przez modyfikację Chyslera bazowego Hillmana to
inna sprawa. Logo jest Chryslera, podpis jest - więc to Chrysler. Z resztą, sprzedawany
był właśnie pod nazwą Chryslera a nie Hillmana.


Chciałem zadać Hillmana i wpisałem nazwę auta w Google, a że mi wyskoczył Chrysler, a ja nie zauważyłem podpisu to już inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:17, Union Pacific napisał:

To też nie mój problem. Podpis Chrysler jest? Jest. Widać amerykańską linię? Widać. Jest
logo Chryslera? Jest. Sprawa jest więc oczywista.


To jest twój problem, bo żal Ci tego punkta co dostał Ja Guar zamiast Ciebie, więc go sobie dolicz, a jemu zabierz, a resztę zostaw w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relax guys, nie pierwszy raz podobny spór.
Przebadałem sprawę, i prawdą jest, że Chrysler różni się co nieco od Hillman''a (przód).
Mała zawierucha punktowa.

No, ale skoro już wszystko jasne, jedziemy z zagadką.
Myślę, że w miarę znany wóz.

20080729122337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować