Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

PCA*** oraz GameA*** - co o nich sądzicie?

54 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2006 o 20:52, Moras1990 napisał:

Ja już nie próbuje :P Nie zniosę drugiej porażki :P


Nie traktuj tego jako porażkę, a jako zderzenie z rzeczywistością - czasem trzeba dostać po tyłku, aby się czegoś naczyć, a ty zostałeś potraktowany bardzo łagodnie choć nie mówię, że błędem było zwlekanie z podjęciem decyzji - za co przepraszam.

Jak widać są różne wortale/strony dotyczące gier, które mają różne wymagania (zaczynasz pisać dla Cytadeli Gier - prawda?) więc w jednym ci się uda a w drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wysłałem odpowiedzi. Mam nadzieje ze są dobre :D Choć nad dwoma ostatnimi nie jestem pewniem. Obym cos wygrał :D Fajny konkurs. Szkoda zę nie ma zadnych gier do wygrania, ale za to sprzęt wymiata :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:27, Moras1990 napisał:

Już wysłałem odpowiedzi. Mam nadzieje ze są dobre :D Choć nad dwoma ostatnimi nie jestem pewniem.
Obym cos wygrał :D Fajny konkurs. Szkoda zę nie ma zadnych gier do wygrania, ale za to sprzęt
wymiata :]


Póki co to konkurs PCArena, my - jako GameArena - również uczcimy swoje urodziny (w czerwcu przyszłego roku) konkursem - już teraz zaczynamy współpracować ze znaczącymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:32, Moras1990 napisał:

Szkoda zę dopiero w czerwcu przyszłego roku , a nie teraz :P


Zazwyczaj świętuje się rocznicę ew. inne urodziny a nie miesiące od powstania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zostałem przyjęty na redaktora. Moja specjalizacja to RPG i przygodówki. Dzisiaj już dostałem gierkę do recenzji - nie ma po miłuj, trzeba zabierać się od razu do roboty ;) - gram nosi tytuł Straż Nocna. Mam nadzieję, że wyrobię się w tydzień z przejściem gry i napisaniem recenzji.

P.s. zgłaszajcie się do Markusa, każdy z Was może zostać redaktorem, a nie ma nic lepszego jak robić to co się lubi i ponadto czerpać z tego korzyści ( po zrecenzowaniu gry, ta zostaje u nas ;)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:05, Seqiu napisał:

P.s. zgłaszajcie się do Markusa, każdy z Was może zostać redaktorem, a nie ma nic lepszego
jak robić to co się lubi i ponadto czerpać z tego korzyści ( po zrecenzowaniu gry, ta zostaje
u nas ;)


Niezły żart - tylko wybrani zostają redaktorami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 22:07, Markus89 napisał:


Niezły żart - tylko wybrani zostają redaktorami ;]


No dobra, każdy może zostać redaktorem jeżeli tylko umie pisać recenzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info odnośnie GameArena:

Ogłaszam, że redakcja została już zebrana i są bardzo nikłe szanse na to aby ktokolwiek się do nas dostał - oczywiście możecie próbować - ślijcie do mnie maile, ale niczego nie obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym nawet nie próbował za wysokie progi jak na mnie... a tak wogule to myśle, że trzeba zaczynać od mniejszych stron (jak np. moja) tam chwile pisać, a dopiero pózniej można ewentualnie mierzyc w taki ogrom jak GameArena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 09:26, syriusz.b napisał:

ja bym nawet nie próbował za wysokie progi jak na mnie... a tak wogule to myśle, że trzeba
zaczynać od mniejszych stron (jak np. moja) tam chwile pisać, a dopiero pózniej można ewentualnie
mierzyc w taki ogrom jak GameArena


Cieszę się, że tak myślisz :D Jednak my dopiero teraz wkraczamy na odpowiedni tor wortali o grach ;]
A o naszym rozwoju może świadczyć nawiązywanie współpracy z dystrybutorami/sklepami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 10:02, Markus89 napisał:

> ja bym nawet nie próbował za wysokie progi jak na mnie... a tak wogule to myśle, że trzeba

> zaczynać od mniejszych stron (jak np. moja) tam chwile pisać, a dopiero pózniej można
ewentualnie
> mierzyc w taki ogrom jak GameArena

Cieszę się, że tak myślisz :D Jednak my dopiero teraz wkraczamy na odpowiedni tor wortali o
grach ;]
A o naszym rozwoju może świadczyć nawiązywanie współpracy z dystrybutorami/sklepami :D


a teraz takie pytanie od ciekawskiego: jeśli nawiązaliście współprace z dystrybutorami to dostajecie jakieś wersie beta, albo gry do testowania i recenzowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:11, syriusz.b napisał:

a teraz takie pytanie od ciekawskiego: jeśli nawiązaliście współprace z dystrybutorami to dostajecie
jakieś wersie beta, albo gry do testowania i recenzowania ?


Oczywiście: właśnie na tym polega współpraca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:14, Markus89 napisał:

> a teraz takie pytanie od ciekawskiego: jeśli nawiązaliście współprace z dystrybutorami
to dostajecie
> jakieś wersie beta, albo gry do testowania i recenzowania ?

Oczywiście: właśnie na tym polega współpraca ;]


ehh takim to tylko zazdrościć ... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować