Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

PCA*** oraz GameA*** - co o nich sądzicie?

54 postów w tym temacie

PCArena to vortal technologiczny liczący 3 lata.
Myślę, że większość z was o nim słyszała (linku nie zamieszczę bo moderatorzy uznają to za reklamę a chyba każdy potrafi korzystać z google ;). Vortal ten jest według statystyk jednym z najprężniej rozwijających się polskich serwisów o tematyce komputerowej.
Na stronie PCArena możecie znaleźć: testy sprzętów, newsy oraz forum.

PCArena posiada jeszcze dwa mniejsze vortale: SoftArena, w którym znajdziecie wiele artykułów o programach oraz GameArena - vortal dla graczy.

Postaram się napisać więcej o ostatnim z wymienionych vortali - GameArena:
Jestem redaktorem prowadzącym, i z tego miejsca chciałbym podziękować moim współracownikom a zarazem kolegom z forum gram.pl za pracę jaką wkładają w tworzenie i rozwój GA.
Nasz vortal zaczął działalność początkiem czerwca, i obecnie planujemy rozbudowę, która polega na przyspieszeniu tempa naszej pracy oraz na współpracy z dystrybutorami gier na terenie Polski a także ze sklepami komputerowymi.
Nasza redakcja się powiększa przez co będziemy mogli wam dostarczać więcej artykułów do czytania, a dzięki forum możecie już się wypowiadać na temat zamieszczonych publikacji.

Jestem ciekaw co sądzicie o w/w vortalach, czy je odwiedzacie itp.
Liczę na sugestie i pomysły jakie mogłyby nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to całkiem fajny portal. Najlepsze jest to, że piszecie dużo artykułów, testów i recenzji. Podział na tematyki, to według mnie, też dobry pomysł. W końcu nie każdy interesuje się grami komputerowymi i nie chce się przedzierać przez newsy o grach, by dotrzeć do wybranego artykułu. Sam layout jest dość przejżysty, lecz trzeba się do niego przyzwyczaić, nieco mało intuicyjny. Minusem jest dość wolno działająca strona (posiadam neo 512+ więc to nie wina łącza). Prowadźcie dalej portal, ulepszajcie, a napewno za jakiś czas staniecie się jedną z najlepszych stron o tematyce komputerowej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedna rzecz (ehh, ten brak edycji postów). Może warto pomysleć o szerszej reklami albo o konkursach by ściągnąć więcej ludzi? Porównując ilość zarejestrowanych użytkowników na forum, wypadacie średnio (u Was 7600 użytkowników, a taki PcLab 41 000).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:12, Smerdek napisał:

Aha, jeszcze jedna rzecz (ehh, ten brak edycji postów). Może warto pomysleć o szerszej reklami
albo o konkursach by ściągnąć więcej ludzi? Porównując ilość zarejestrowanych użytkowników
na forum, wypadacie średnio (u Was 7600 użytkowników, a taki PcLab 41 000).


Niedługo 3 urodziny PCArena - warto nas odwiedzać - kto wie - być może twój pomysł będzie zrealizowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vortal bardzo fajny, forum też (mimo że czasem znajdą się słowa krytyki). I popieram Smerdka, byłoby dobrze gdyby była edycja postów, na tym forum też by się przydało, drodzy pracownicy CDP ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:39, Paluch 222 napisał:

Vortal bardzo fajny, forum też (mimo że czasem znajdą się słowa krytyki).


Ja uważam, że krytyka jest najlepszą motywacją.

Dnia 20.08.2006 o 18:39, Paluch 222 napisał:

I popieram Smerdka, byłoby dobrze gdyby była edycja postów, na tym forum też by się przydało, drodzy pracownicy CDP ;).


Rozumiem, że twoje słowa dotyczące edycji postów kierowane są wyłącznie do CDP ponieważ na forum PCArena taka opcja istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że krytyka jest zła, poprostu czasem jest jej aż nadto (chociaż u mnie jak na razie całkiem nieźle).

Edycja postów? Aaa... eee... ależ oczywiście ;D

A pozatym bardzo polecam vortal, mam nadzieję że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 19:52, kowboj3 napisał:

A czy dzial download jest jeszcze w przygotowaniu? Bo jak ja wciskam dzial Download to mi wyskakuje
na Strone Glowna.


Tak, podobnie jak dział modyfikacje, rezultaty, linki czy galeria. Niestety ja nie mam na to wpływu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 19:55, Markus89 napisał:

> A czy dzial download jest jeszcze w przygotowaniu? Bo jak ja wciskam dzial Download to
mi wyskakuje
> na Strone Glowna.

Tak, podobnie jak dział modyfikacje, rezultaty, linki czy galeria. Niestety ja nie mam na to
wpływu...


No trudno, mam nadzieje ze niedlugo zaczna dzialac, ale narazie ocena to 4+/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla użytkowników:
- Smerdek
- Moras1990 (nie obraź się za tę reckę ;)
- kowboj3
oraz dla innych odwiedzających GameArena.

Otóż, jeżeli interesowały was artykuły zamieszczane w vortalu GameArena to mam dla was dobrą wiadomość: otóż już możecie zobaczyć efekty naszej pracy - jakie? Zwiększyliśmy nieco tempo (a co - nie rzucam słów na wiatr ;) i mogę was zapewnić, że od dzisiejszego dnia codziennie będziemy dostarczać ciekawy (?) artykuł (recenzję). Wyjątkiem mogą być święta, lub nie przewidziane wydarzenia (oby było ich jak najmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zwiększyliśmy nieco tempo

Dnia 22.08.2006 o 22:40, Markus89 napisał:

(a co - nie rzucam słów na wiatr ;) i mogę was zapewnić, że od dzisiejszego dnia codziennie
będziemy dostarczać ciekawy (?) artykuł (recenzję). Wyjątkiem mogą być święta, lub nie przewidziane
wydarzenia (oby było ich jak najmniej).


Codzinnie? Mam się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otoż edycja postów istnieje na naszym forum, zawsze istniała. Dotyczy to jednak tylko zalogowanych użytkowników.

Generalnie serwis przeszedł szereg zmian w czerwcu, dlatego nie wszysko jest gotowe, W przygotowaniu jest sklep, dział z plikami na razie nie działa ale już jest praktycznie gotowy, dział z linkami rusza jutro.

Serwis głównie skupia się na sprzęcie komputerowym i tak będzie nadal, dział z grami oraz oprogramowaniem, t - na razie dodatek. Recenzje jednak będą się teraz pojawiały co 1-2 dni.

Smerdek - różnica w liczbie userów jest ogromna w porównaniu z PCLabem, ale tamten serwis już sam start miał o wiele łatwieszy ponieważ przekształcił się z innego (pc.com.pl). Jednak liczba odsłon i wejsc plasuje sie na wysokim miejscu wśród polskich serwisów hardware.

Szybkość ładowania na moim Neo 256 jest... ok :). Nie widzę, aby się wolno coś ładowało. Fakt, były dni kiedy mielismy modernizacje, dlatego mogło coś przymulac.

Dzięki za komentarze, pozdrawiam.

KamilM
PCArena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu to zainteresuje:
Otóż PCArena obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny, z tej okazji możecie wziąć udział w konkursie.
Do wygrania są nagrody o łącznej wartości 20 tys zł!
Więcej informacji możecie znaleźć na www.konkurs.pcarena.pl

Jako pewna część redakcji zapraszam do udziału jak i odwiedzania naszego wortalu. Jeszcze dzisiaj powinniście ujrzeć na GameArena relację z GC 2006 - był tam nasz człowiek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:33, Markus89 napisał:

Jako pewna część redakcji zapraszam do udziału jak i odwiedzania naszego wortalu. Jeszcze dzisiaj
powinniście ujrzeć na GameArena relację z GC 2006 - był tam nasz człowiek ;]


Mała poprawka: relację z GC 2006 znajdziecie w PCA:
http://pcarena.pl/page/76466/Games-Convention-2006-and8211-relacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dwie osoby, które potrafią pisać dla przyjemności i dla własnej satysfakcji recenzje.
Proszę zgłaszać się na gg, a próbne recenzje przesyłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować