Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

PCA*** oraz GameA*** - co o nich sądzicie?

54 postów w tym temacie

Buuuu... nie wygrałem... Eh, wolę gram, częściej wygrywam ;] <joke>. Gratulacje dla zwycięzców, nagrody bardzo fajne, konkurs też, chociaż wolę takie, gdzie trzeba się wykazać umiejętnościami, a jak się nie mylę, to konkurs w PCARENA odbywał się na zasadzie losowania :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośnie GameArena:

Mam wolne miejsce w redakcji - nie jest to jednak posada recenzenta. Zainteresowanych proszę o kontakt na GG. Tam otrzymacie info.

Co do GameArena: idziemy w dobrym kierunku ;) Jesteśmy na bieżąco z nowościami a dystrybutorzy zaczynają nas dostrzegać - oby tak dalej.
Zbliża się okres wielu ciekawych premier gier więc zapraszam do odwiedzania nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni post jest już nieaktualny (poszukiwany newsman), ale poszukuję grafika - myślę, że może to się komuś opłacić ;]
Zgłoszenia ślijcie na GG lub maila. Odezwę się prawdopodobnie jutro, lub jeszcze dzisiaj po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako redaktor prowadzący wortal GameArena chciałem z tego miejsca poinformować Was o rozpoczęciu konkursu organiozowanego przez PCArena.pl.

Do wygrania jest niemal 30 gier o łącznej wartości prawie 3000zł! A Dodatkowo gadżety! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań.

htttp://www.konkurs.pcarena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do CDA... I mógłbym spróbować jako writer/recenzent bardzo chętnie. Pisałem do AM-owskiego kącika Lodówa Center pod ksywką BzyQ. Gdyby ktoś był zainteresowany pozyskaniem solidnego :P writera to zapraszam na GG... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 23:55, BzyQacz napisał:

Ja pisałem do CDA... I mógłbym spróbować jako writer/recenzent bardzo chętnie. Pisałem do AM-owskiego
kącika Lodówa Center pod ksywką BzyQ.

To w koncu pisales do CDA czy do AM, bo to kolosalna roznica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się stronka podoba. W konkursie wziąłem udział, ale będzie ciężko. Nigdy nic nie wygrałem więc próbuję dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:23, syriusz.b napisał:

Stronka bardzo fajna, konkurs się skończył i nagrody Markus rozdał : p Recenzje są fajne, tylko
wygląd forum mi się trochę nie podoba :p


No pierwszy konkurs dobiegł końca (gratulujemy zwycięzcom) jednak to nie ostatni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:38, Markus89 napisał:

> Stronka bardzo fajna, konkurs się skończył i nagrody Markus rozdał : p Recenzje są fajne,
tylko
> wygląd forum mi się trochę nie podoba :p

No pierwszy konkurs dobiegł końca (gratulujemy zwycięzcom) jednak to nie ostatni ;]


aa tam ... ten drugi to taki na pocieszenie :p (ty się u mnie nie dopisałeś. Zapamiętam to sobie !! :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wątek jest reklamą serwisu o grach, a konkurencja zgłosiła protest wobec zamknięcia ich wątku-reklamy, to muszę postąpić sprawiedliwie.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować