Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 wygra next-genową rywalizację

80 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 02:07, ShadowSonic napisał:

Sorry za pisownie błędy itp, styl etc


To nie przepraszaj proszę, tylko postaraj się, by to miało ręce i nogi :) Prośbę tę kieruję do Ciebie tylko i wyłącznie z tego względu, aby Twoje posty były bardziej czytelne :) Co niejeden fanatyk by powiedział, że pisząc w ten sposób obrażasz Polskę :P

I mała poprawka jeszcze... 16 TB to 16000 GB :) Jedno zero zjadłeś. (możliwe literówka)

Przepraszam, jeżeli Cię uraziłem - nie chciałem. Jest późno i po prostu nie dałem rady, paradoksalnie, przymknąć oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowSonic:
Wybacz ale takiego piiiiiiiiiii oczy moje nie widzialy. Malo nie zwrocilem porannej kawy. Ogromna prosba o korzystanie z jakiegos slownika, edytora... cokolwiek zeby to bylo czytelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera PS3 niby juz pod koniec listopada a nie wyprodukowali ani jednego egzemplarza... na pewno na starcie bedą mieli obiecane 3 mln :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MICROSOFT I XBOX w ostatecznym starciu wygra z PLAY STATION microsoft to w branży komputerowej najwiękrza firma świata jej dohud ruwna śię z dohodem PAŃSTWA i ma znacznie więkrze środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:34, piko123456 napisał:

MICROSOFT I XBOX w ostatecznym starciu wygra z PLAY STATION microsoft to w branży komputerowej
najwiękrza firma świata jej dohud ruwna śię z dohodem PAŃSTWA i ma znacznie więkrze środki


Więsze środki to ona może i ma, ale do JAPOŃSKIEJ myśli technicznej to im nieco brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 15:06, shinian napisał:

Abstrahując konsole
nie nadają się do odtwarzania filmów;) Na PS2 ten segment leży i kwiczy, identycznie jest na
x360 (odrazu zaznaczam, że nie mam pilota, nie wiem jak wygląda ta usługa z wykorzystaniem
tego gadżetu.


Bardzo wygodnie, nie narzekam. Z PS2 bez pilota w ogole nie ma co porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 15:23, domel731 napisał:

JEDNA Z GIER STARTOWYCH RESISTANCE FALL OF MAN BEDZIE ZAJMOWAC 22GB !!!!! DLATEGO PS3 I TAK
POKONA WSZYSTKIE INNE KONSOLE BO X360 JESZCZE MA STARY DVD


lawl, ciekawe ile z tego to będą filmy HD w rozdzielczości 1280
Poza tym, zajmuje tak dużo dlatego że nic nie jest skompresowane.

Takie 2 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film genialny, recenzja krótka, ale trafna.

Dla mnie to jeden z dwóch najlepszych obrazów roku, obok "Into the Wild". Zaraz za nimi "3:10 to Yuma" i "Eastern Promises".
(Nie widziałem jeszcze filmów "There Will Be Blood" ani "Sweeney Todd")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, wszyscy kochają prognozy analityków. Jedna wielka brednia i tyle. W 2011 roku już będzie następca X0 i Wii, więc co tu gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie w Europie PS3 niezbyt dobrze się przyjął. Cena jest ogromna a techniką nie przewyższa o wiele tańszego X kloca. Zresztą na PS3 jeszcze nie wyszła gra, która mogła przyciągnąć moją uwagę. Sam mieszkam w Irlandii, gdzie moi rówieśnicy zamiast klawiatury i myszki mają w rękach wyłącznie pady i widzę, że PS3 ma naprawdę niewiele osób... Od zawsze PS kojarzył mi się z jakimiś chińskimi grami-crapami więc i tym razem podziękuję - Xbox rządzi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Xbox 360 jak i PS3 kuszą innymi argumentami. O ile jakiś czas temu wynalazek Microsoftu wydawał mi się jedynym wartościowym zakupem, tak dziś nabrałem nieco wątpliwości. Jeśli już bym wybierał maszynkę Gatesa, to tylko ze względu na rozgrywki online i pokaźną bibliotekę tytułów, z czego trochę już zdążyło stanieć ;)

PS3 kusi przede wszystkim zapowiedziami nowych tytułów, najtańszy na rynku odtwarzacz Blu-Ray, darmowe usługi Online... W Polsce Xbox 360 posiada już wiele wyznawców, jednak biorąc pod uwagę ''pokolenie'' które wychowało się na szaraku - PS3 ma duże szanse na osiągnięcie całkiem ciekawych (jak na nasz kraj) wyników.

Oczywiście podstawowym problemem jest porządny odbiornik HD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować