Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Ja ten zespol poznalem niedawno i od tamtej pory nie moge przestac go sluchac, tylko czasami robie przerwy zeby sie zapoznac z nowinkami w r''n''b i rapie. A "What I've Done" rulez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no more sorrow będzie w GHIII cały news tutaj

"jak informuje serwis Gry OnLine jeszcze w grudniu będzie można wzbogacić bibliotekę utworów gry Guitar Hero III: Legends of Rock. Przed Świętami każdy zainteresowany będzie mógł pobrać pakiet zawierający kawałki zespołów wytwórni Warnera:

- Linkin Park "No More Sorrow" Źródło lpzion.org

Inny ciekawy news, jest znalazło sie na TOP20 listy MTV, jedyny zespól rockowy, sukces a zarazem kolejny argument dla antyfanów. No ale i tak niemają nic ciekawego do powiedzenia cały news poniżej:

"inkin Park znaleźli się na liście najpopularniejszych artystów MTV. Pytacie co to dokładnie za lista? Otóż taka, na której znajdują się "najgorętsi" :-) obecnie wykonawcy muzyki rozrywkowej. Zespołowi przypadło "zaszczytne" miejsce 14. Zainteresowanych tym, kto jest wyżej w tym notowaniu od LP odsyłam na strony MTV."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeglądając Youtube znalazłem filmik który miał podkład Linkin Park Numb.No i się zaczęło.Kumpel po części miał też wkład w to,że teraz słucham LP.Ostatnio tylko Linkin Park.Mój 5-letni brat też to słucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:56, Miro9494 napisał:

Z ich płytami to jest jak z winem, im starsze tym lepsze. Minutes to Midnight słuchać nie mogę
(prócz Given Up, Bleed It Out i No More Sorrow), bo jak dla mnie to komercha.


Bleh, cała płyta jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, bez przesady L P bardzo milo się słuch np. little things give you away , given up , in pieces :] Klasykastrasznie mi sie podoba mam 2 plyty meteora i M to M :] polecam jak sie jest na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem Jay''a Z tak więc od albumu, w którym śpiewa razem z Linkin Park trzymałem się z daleka, zwłaszcza po przesłuchaniu piosenki "99 problems/One Step Closer". Jednak przed chwilą usłyszałem utwór "Numb/Encore" i mi się bardzo spodobało :) Chyba muszę się zainteresować innymi piosenkami i jeśli również będą mi się tak podobały to będę musiał dopisać jeszcze jeden punkt w liście do Mikołaja... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 10:45, Igor FCBayern napisał:

Nigdy nie lubiłem Jay''a Z tak więc od albumu, w którym śpiewa razem z Linkin Park trzymałem
się z daleka, zwłaszcza po przesłuchaniu piosenki "99 problems/One Step Closer". Jednak przed
chwilą usłyszałem utwór "Numb/Encore" i mi się bardzo spodobało :) Chyba muszę się zainteresować
innymi piosenkami i jeśli również będą mi się tak podobały to będę musiał dopisać jeszcze jeden
punkt w liście do Mikołaja... ^^


Na płycie z Jay Z jest"6" piosenek, z których wyróźniają sie tylko numb/encore i izzo/in the end. Na samą płyte szkoda kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:03, marcinshinoda napisał:

Na płycie z Jay Z jest"6" piosenek, z których wyróźniają sie tylko numb/encore i izzo/in the
end. Na samą płyte szkoda kasy .

Tak też myślałem... Dzięki za uprzedzenie :)
BTW Dlaczego liczbę 6 dałeś w cudzysłów? Czy na całej płycie jest tylko 6 utworów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:32, Dymolion napisał:

> Z ich płytami to jest jak z winem, im starsze tym lepsze. Minutes to Midnight słuchać
nie mogę
> (prócz Given Up, Bleed It Out i No More Sorrow), bo jak dla mnie to komercha.

Wymienione przez Ciebie utwory są najbardziej komercyjne z całej omawianej płyty, przynajmniej
moim zdaniem (co nie znaczy, że ich nie lubię słuchać) :)
Ja tam nic złego do komercji nie mam:D
Odnoszę wrażenie, że co dla niektórych to nawet J.S.Bach też podchodziłby pod komercję:D

Moim zdaniem, te tytuły podane przez Miro9494 są najmniej komercyjne. Dlaczego się z nim zgadzam? Bo tylko te piosenki są podobne do wcześniejszego stylu linkina, reszta to bardziej popowy styl, który mógł dotrzeć do innych odbiorców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:43, Igor FCBayern napisał:

> Na płycie z Jay Z jest"6" piosenek, z których wyróźniają sie tylko numb/encore i izzo/in
the
> end. Na samą płyte szkoda kasy .
Tak też myślałem... Dzięki za uprzedzenie :)
BTW Dlaczego liczbę 6 dałeś w cudzysłów? Czy na całej płycie jest tylko 6 utworów?!



Tak jest tylko słownie sześć utworów. Plus jakieś dodatki DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slucham LP od dosc dawna(niedlugo stuknie 7 lat:P), i na poczatku za najlepsza ich plyte uwazalem Meteore, a teraz najchetniej slucham Hybrid Theory. Na tej plycie jest najwiecej kawalkow ktore sa wrecz doskonale. Z 12 piosenek najbardziej mi sie podoba az 9 co jest naprawde wielkimfenomenem jak na plyty(zazwyczaj podoba mi sie okolo 5-6 piosenek z 1 plyty).

P.S. Ale jestem glupi, mysle o LP a tu przed nosem mam plytke Minutes to Midnight:lol:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten zespół za to, że nie boją się zmian, co owocuje tym, że każda Ich płyta ma nieco inny styl. Tak jak ty uważam, że "Meteora" jest ich naj... płytą. Często lubię wracać do tytułów z tegoż krążka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:45, Voythaz napisał:

Lubię ten zespół za to, że nie boją się zmian, co owocuje tym, że każda Ich płyta ma nieco
inny styl. Tak jak ty uważam, że "Meteora" jest ich naj... płytą. Często lubię wracać do tytułów
z tegoż krążka. :P


No. Ja tez ostatnio słucham Meteory. Superpłyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:55, Mechu95 napisał:

Cos nam temat zamiera...

Ale zeby nie bylo - ja podczas weekendu chce kupic Meteore. Czytalem spis piosenek, i widac
ze zajefajna plytka :D

Nawet się nie wahaj! :) Meteora to moim zdaniem najfajniejszy album Linkin Park. Piosenki z Meteory najbardziej przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:12, Igor FCBayern napisał:

> Cos nam temat zamiera...
>
> Ale zeby nie bylo - ja podczas weekendu chce kupic Meteore. Czytalem spis piosenek, i
widac
> ze zajefajna plytka :D
Nawet się nie wahaj! :) Meteora to moim zdaniem najfajniejszy album Linkin Park. Piosenki
z Meteory najbardziej przypadły mi do gustu.


Posluchalem pare z tych piosenek na Youtube, i sa zajefajne :D Jak caly Linkin Park zreszta - LP miazdzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować