Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad modem Dzieje Khorinis do Gothica II będą kontynuowane

4 posty w tym temacie

Nie wiem o co dokładnie poszło z tym pomysłodawcą, ale trzeba być niezłym chamem, żeby chcieć zaprzepaścić tak wielką prace zespołu i aktorów dubbingowych dla podbudowania swojego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mniej więcej o to, że osoby, które dołączyły do zespołu miały nieco odmienną wizję i chciały być bardziej decyzyjne niż pomysłodawca. No. Tyle można wywnioskować z wszelkich wypowiedzi. Ja tam się cieszę, że autor projektu nie odpuścił. Bez dubbingu mało kogo modyfikacja by zainteresowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Chodziło mniej więcej o to, że osoby, które dołączyły do zespołu miały nieco odmienną wizję i chciały być bardziej decyzyjne niż pomysłodawca. No. Tyle można wywnioskować z wszelkich wypowiedzi. Ja tam się cieszę, że autor projektu nie odpuścił. Bez dubbingu mało kogo modyfikacja by zainteresowała. 

 

Trudno się na dobra sprawę zorientować o co poszło, bo jedni na drugich psioczą. A że robią to za darmo to trudno o istnieje jakiejś "Góry" która posiada hardpower w postaci realizacji przelewów z wynagrodzeniem. Mogło dojść do np. sytuacji,  że te młodsze osoby robiły 3x więcej od tych starszych które zaczęły się obijać. Sam byłem kiedyś w zespole robiącego moda z tłumaczeniem i w pewnym momencie szefowi sie odwidziało i zwinął sie ze wszystkimi plikami. W takich fanowskich produkcjach zawsze jest burza koncesji oraz charakterów, a wina prawie nigdy nie leży po jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować