Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Age of Empires III

387 postów w tym temacie

W ciągu kilku godzin zamieszczę jeszcze kilka screen''ów z mojej gry, min. bitwy statków itp.
No a że mam dzisiaj czas, to może trochę tego będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 11:06, BajteK_ napisał:

Mnie o wiele bardziej podobaja sie screeny zrobione na platformie ATi, ale to tylko moje zdanie :).


A wiesz, że ja tak samo mówiłem? Ja tak patrzę, to całe bloom to mi nie pasuje..., woda jakaś taka mało realistyczna na tej nVidii, hmm wolałbym ATI!

Ale jak zagrałem w demo na moim 6800... BAH! :P Natychmiast zorientowałem się że się grubo myliłem, bo screen''y screen''ami ale w grze daje taki intensywny charakter, że zmieniłem zdanie od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się okazuje bloom jest łatwo zaprogramować nawet na ati ( np. boiling point- ładnie wyglądało )

ale qrcze tak gra sie nieczytelna zaczyna robić, że wolę wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 03:50, Backside napisał:

> screen z gry- max detale, dx 9.0b ( bez blooma ),
>
> muszę w to zagrać ;)

To twój screen czy jakiś tam??

Bo
jeśli "jakiś tam" to masz pewność, że podrasowany :].


mój, z triala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 10:25, Bart_GT napisał:

A ja już uzbierałem sporo doświadczenia, i jak zobaczyłem ile jeszcze mi zostało do 10 lev. to się złamałem :P


W jaki sposób w epoce pierwszej widzisz całą mapę? Któraś z kart z miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 10:25, Bart_GT napisał:

A ja już uzbierałem sporo doświadczenia, i jak zobaczyłem ile jeszcze mi zostało do 10 lev. to się złamałem :P


A co do doświadczenia, to tam jest na minusie ile. Demko widać ma jakieś ograniczenia, że max level 9 i więcej nie skoczysz :P IMO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:06, eXtreme napisał:

> A ja już uzbierałem sporo doświadczenia, i jak zobaczyłem ile jeszcze mi zostało do 10 lev. to się złamałem :P

W jaki
sposób w epoce pierwszej widzisz całą mapę? Któraś z kart z miasta?


Nie :) Po prostu kliknąłem "Resign" :D I w tedy widać całą mapę (faktem że w tedy przegrywasz grę, ale to już szczegół ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:09, eXtreme napisał:

> A ja już uzbierałem sporo doświadczenia, i jak zobaczyłem ile jeszcze mi zostało do 10 lev. to się złamałem :P

A co
do doświadczenia, to tam jest na minusie ile. Demko widać ma jakieś ograniczenia, że max level 9 i więcej nie skoczysz :P
IMO :P


Wiem, zauważyłem :P I mi się cały czas ta liczba na minusie powiększa :/ No ale mogli zrobić ograniczenie do 10 levelu, a nie do 9 - tak brzydko wygląda :D

Teraz więc gram anglikami (8 level już), i kurde jego mać ! Anglikami gra się zdecydowanie łatwiej! Gram sobie na hard jak na moderate :/ Ich karty są zdecydowanie bardziej atrakcyjne, mają droższe domki (150 drewna :( )a ci ich łucznicy (hiszpanie mają kuszników) wymiatają! Na hardzie tylko nimi, grandierami i muszkieterami rozwalam im kolonię bez problemu (NA HARDZIE!) Chyba zacznę pykać na expercie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 10:33, Bart_GT napisał:

Niestety, obsługa HDR, efekty bloom, PS i VS 3.0 to atuty GF 6xxx i 7xxx

Różnica w grafice jest dość spora/ciach


No o tym wlasnie mowie... Coz bedzie trzeba kiedys kupic nowa karte, ale poczekam chyba az troche potanieja ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 15:27, Kris_bla napisał:

No
o tym wlasnie mowie... Coz bedzie trzeba kiedys kupic nowa karte, ale poczekam chyba az troche potanieja ;-D


Za około 600 zł. kupisz GeForca 6600 GT o ile się nie mylę, ma om wszystko i wszystkie gierki śmigają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 16:16, Bart_GT napisał:

Za około 600 zł. kupisz GeForca 6600 GT o ile się nie mylę, ma om wszystko i wszystkie gierki śmigają :)



Poczekam na 6800 GT... pewnie niedlugo beda juz duzo tansze... bo 7800 zaczna je "wymieniac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 12:13, Bart_GT napisał:

A wiesz, że ja
tak samo mówiłem? Ja tak patrzę, to całe bloom to mi nie pasuje..., woda jakaś taka mało realistyczna na tej nVidii, hmm
wolałbym ATI!

Ale jak zagrałem w demo na moim 6800... BAH! :P Natychmiast zorientowałem się że się grubo myliłem, bo screen''''y
screen''''ami ale w grze daje taki intensywny charakter, że zmieniłem zdanie od razu :)


Mam takie same odczucia. Wrzuciłem demo na mojej poprzedniej ATI 9800 Pro a następnie na moim nabytku nVidia 6800 GT i efekty oraz "dynamika" grafiki na nVidii powalają na kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Canon" - na tym screen''ie widać, ze statki mogą z morza wspomóc atakujących z lądu, jest to napradę fantastyczna taktyka, z której zawsze korzystam :P

(No i ten huh, grzmor, rozwalające się budynki, lecące kule - czysty miód! :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować