Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

Hehehehe!

Świetna sprawa! Dobry pomysł z tym Konkursem, idealne nagrody (tylko klawiatury brakuje mi do wymarzonego zestawu, to może procka i myszki) a i Klasyką bym nie pogardził... Och...

No dobrze, no to życzę wszystkim powodzenia :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bylo cos podobnego, ze byly pytania w losowej godzinie i wygrywal ten kto pierwszy odpowiedzial. Wiec ja napisalem program, ktory co 30 sekund sprawdzal strone i jak sie pojawilo pytanie to mnie alarmowal... a i tak nie zdarzylem, bo losowe osoby, ktore przypadkiem odpalily strone o tej godzinie byly szybsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:25, zajacisko napisał:

Może mi ktoś przesłać regulamin na mejla? zajacisko1@wp.pl bo jakiś błąd wyskakuje.


Zainstaluj sobie Acrobat Readera, to jest program którzy odtwarza ten plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:09, Isar napisał:

ale to będzie można wybrać gry z serii eXtra klasyka next tylko czy ta zwykła extra klasyka
też sie liczy?


z aktualnie dostepych w serii oraz tych ktore beda w nowej edycji nxkx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:26, Tuddrussel napisał:

> ale to będzie można wybrać gry z serii eXtra klasyka next tylko czy ta zwykła extra klasyka

> też sie liczy?

z aktualnie dostepych w serii oraz tych ktore beda w nowej edycji nxkx.


A jakie benda w nxkx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:28, SD4HJ napisał:

> > ale to będzie można wybrać gry z serii eXtra klasyka next tylko czy ta zwykła extra
klasyka
>
> > też sie liczy?
>
> z aktualnie dostepych w serii oraz tych ktore beda w nowej edycji nxkx.

A jakie benda w nxkx?


Poszukaj w topiku o nxk są wszystkie wypisane, ale mogę ci zdradzić że między innymi Matrix, herołsi 4 i kilka innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:34, piotersamobojca napisał:

A na jaki adres będzie trzeba wysyłać odp?


Może na żadny. Może to będzie w formie ankiety w której musisz w odpowiednie pola na stronie wpisać odpowiedź i kliknąc "wyślij"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:35, HumanGhost napisał:

No gdzie te pytania? Czekam i czekam.. Moge się założyć, że pojawią sie sekundę po wyłączeniu
przeze mnie komputera. ;-)


Ale tak jest zawsze :P To jest zmowa przeciwko nam ;] Tylko nie jestesmy online jest już info w sieci - Ej, nie ma HumanGhost''a i Adamon''a, dawajcie pytania! Jak się zalogujemy to pytania znikają, ob pojawilo się info - HumanGhost i Adamon wracają, chować pytania! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Adamonem ;-) Tzn. coś im się zepsuło, kiedy brałem udział w konkursie z laptopem i zdołałem się nagrać ;-)
Losowa godzina - mhmm.... oby to nie były jakieś nocne godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:37, Adamon napisał:

> No gdzie te pytania? Czekam i czekam.. Moge się założyć, że pojawią sie sekundę po wyłączeniu

> przeze mnie komputera. ;-)

Ale tak jest zawsze :P To jest zmowa przeciwko nam ;] Tylko nie jestesmy online jest już info
w sieci - Ej, nie ma HumanGhost''a i Adamon''a, dawajcie pytania! Jak się zalogujemy to pytania
znikają, ob pojawilo się info - HumanGhost i Adamon wracają, chować pytania! :D

I tak pewnie pójdą wszyscy znani na forum, a zostaną obywatele i to ini zawojują konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:38, Budyn napisał:

I tak pewnie pójdą wszyscy znani na forum, a zostaną obywatele i to ini zawojują konkurs :)


O nie nie nie, ja będe okupował gram.pl :D Moje, moje, moje. Mój skarb, nie oddam wam, odczepcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować