Zaloguj się, aby obserwować  
matiz123

Rolki - temat ogólny

94 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 22:34, deih napisał:

Teraz bym Ci radził połączyć te tricki ze sobą i popróbuj zrobić najpierw lipy ,a dopiero póżniej
spróbój grindy.
Ja nie jeżdze od tygodnia bo mnie strasznie pięty bolą. Sam się doszkoliwuję jeszczę w 360,
po prostu trzeba szlifować te tricki bo póżniej się wszystko zapomina. Ja jeszcze grindów nie
próbowałem bo nie mam odpowiednich krawężników. Mi się zdawało na początku ,że wysoko skaczę
a to było jakieś 10cm .:). Teraz wychodzi mi to o wiele ładniej i wyrzej więc powtarzam trenować
i jeszcze raz trenować.

P.S W jakim mieście mieszkasz??


Mieszkam w wiosce nie daleko bełchatowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:36, capral napisał:

> Teraz bym Ci radził połączyć te tricki ze sobą i popróbuj zrobić najpierw lipy ,a dopiero
póżniej
> spróbój grindy.
> Ja nie jeżdze od tygodnia bo mnie strasznie pięty bolą. Sam się doszkoliwuję jeszczę w
360,
> po prostu trzeba szlifować te tricki bo póżniej się wszystko zapomina. Ja jeszcze grindów
nie
> próbowałem bo nie mam odpowiednich krawężników. Mi się zdawało na początku ,że wysoko
skaczę
> a to było jakieś 10cm .:). Teraz wychodzi mi to o wiele ładniej i wyrzej więc powtarzam
trenować
> i jeszcze raz trenować.
>
> P.S W jakim mieście mieszkasz??
>

Mieszkam w wiosce nie daleko bełchatowa.

To szkoda bo ja na śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, podjąłeś dobra decyzję. :P Życzę szybkiego uzbierania tej kwoty. :) Niedawno znalazłem fajną stronę na temat wrotkarstwa: http://www.zico-skating.com/ Jest tam niezłe forum, na którym można się dowiedzieć naprawdę wielu rzeczy o zawodach, sposobach treningu, sprzęcie, itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde wy tu o obrotach mówicie a ja sie dopiero uczę jeźdźić :) już mi coraz lepiej idzie xD może i ja kiedyś będę umiała zrobić obrót :D:D:D:D wątpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! A ja mam rolki i dość dobrze mi idzie. Jezdzić umiem bez problemu, ale moje rolki są tak stare, że boję się na nich robić jakie kolwiek tricki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, a myślałem, że mój wspaniały temat już dawno temu padł i nikt nie będzie tu pisać. :D Cieszę się, że tak nie jest. ;)
Madia -> hm, widzę, że mamy wiele wspólnych zainteresowań. :D Siatkówka, rolki... :P A jakie masz rolki? Bo tak prawdę mówiąc, to ja też jestem jeszcze początkujący. :P Aktualnie próbuję się nauczyć hamowania - jakoś idzie, choć mogłoby być zdecydowanie lepiej. :)
Ale za niecały miesiąc (20 maja) będzie maraton w Toruniu, w którym oczywiście wezmę udział. :] To będzie już mój drugi maraton. Mam zamiar przejechać go w mniej niż dwie godziny. :)
A czy ktoś z Was też się na ten maraton wybiera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 08:07, Sebo7 napisał:

proszę o jakiejś wskozówki do nauki jazdy na rolkach

Robić grindy łatwo na streecie ale większość tricków rób w skate parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otóż mam rolki od ponad roku i do tego czasu juz zdazylo mi sie pudelko od nich zgubic:P i niedawno kolezanka zapytala mnie o paramety moich rolek bo sama tez chce sobie kupic i chce zobaczyc parametry moich. I tu pojawia sie problerm bo ja tych parametrow nie znam szukalem w internecie ale nie zanalazlem. Jesli ktos zna te rolki to niech poda ich pełną nazwe i najlepiej strone gdzie podaja ich parametry. Z góry dzieki

20080805200336

20080805200415

20080805200434

20080805200441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że nikt tu od dłuższego czasu nie piał, ale ja mam nadzieje ,że wskrzeszę temat. :)
Zacznę od pytanie czy ktoś jeździ na rolkach do jazdy agresywnej ?? Jeżeli tak to prosił bym aby ktoś mi doradził jakie rolki są dobre,wygodne i dobrze się wykonuje tricki. Z góry dziękuje i pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
widze, ze temat dosc dawno umarl, ale mam nadzieje ze dostane odpowiedz :)
mam zamiar kupic rolki. jezdzilem do tej pory na (na oko) 10letnich rolkach, po starszym bracie, ktore postanowily sie rozpasc totalnie :) jezdzilem malo, ale ostatnio (do czasu az dotychczasowe rolki sie rozpadly) zaczelo cosraz bardziej mi sie podobac. Siebie okreslilbym jako poczatkujacy-sredniozaawansowany :P budzet jaki moge przeznaczyc na rolki wynosi 500 zl.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować