Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Nawet nie wiem kiedy udało mi się znaleźć zieloną podkowę :) - teraz dopiero zobaczyłem że mam (świeci się na zielono a 2 pozostałe są szare). Patrzyłem w Your Account/ Your remaining Games i tam mi się właśnie świeci :). Już zwątpiłem i miałem nie szukać ale jak się raz udało to może się jeszcze uda. Jutro wielki dzień - będę miał na pierwszy maxpak na yakado, a na akwarium mam już 2 perły (obie ugrane dzisiaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iro1979, uzyj tego : http://www.generator.yoyo.pl/ . Ja bez powodzenia polowalem z tydzien a z pomocą tego urzadzonka wszystkie 3 jednej nocy zlapalem i mam "warowanie" z głowy. :)
Po prostu wlaczasz, klikasz na odpowiednia podkowe, (musisz byc zalogowany w Prizee) i odswiezasz, tak od kilku sekund do wyznaczonej minuty do powiedzmy 20 - 30 sekund po wyznaczonej , masz straszna przewage, bo nie musisz wtedy klikac na podkowe, odswiezasz, az zamiast napisu : sorry...blebleble, pisze congratulations!!! blablabla
zlapalem 2 po kolei, a trzecia przegapilem z mojej winy ale godziune pozniej nadrobiłem :)
Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:43, iro1979 napisał:

A ile średnio na dzień ugrywa się na tej odblokowanej grze przez podkowy?


Jest to zdrapka w która można grać tylko raz na dzień :P Srednio 15-30s/per day :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:46, oski007 napisał:

Mam pytanie:
Gdzie się klika żeby zobaczyć jakie są nagrody do wygrania?

w gifts i tam masz 3 opcje (możesz zobaczyć we wszystkim poza skratching czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:51, iro1979 napisał:

w gifts i tam masz 3 opcje (możesz zobaczyć we wszystkim poza skratching czy jakoś tak)

A no zgadza się Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:43, iro1979 napisał:

A ile średnio na dzień ugrywa się na tej odblokowanej grze przez podkowy?

moze mam pecha ale ugrywam głównie 0.01, czasem 0.02, pare razy miałem 0.05 a raz 0.30 pare razy nic nie miałem, ale liczby w gwiazdkach siegały 2 Bubz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

41 dni grania na yacado i mam MP. Bardzo się cieszę pomimo że wiem że kosztuje to 5zł a ja walczyłem cierpliwie o niego półtorej miesiąca ;). Teraz tylko zamienić go na JP :).
PS: z tego co piszą na prizee.pl wynika że jeszcze 8 pieczątek w kolektorze (MP) będę miał 1 gratis :). Za 20 następnych (19 bo jeden za free ;P) dostanę wiatrak usb

20070430055639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nadal nie rozumiem co za max packi i te inne rzeczy i dlaczego żeby tam w coś zagrać trzeba płacić jakimiś bubzami które nie wiadomo skąd się biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:47, ProHacker napisał:

Ja tej gry nadal nie rozumiem co za max packi i te inne rzeczy i dlaczego żeby tam w coś zagrać
trzeba płacić jakimiś bubzami które nie wiadomo skąd się biorą...

wejdz sobie na prizee.pl i sobie poczytaj... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i go aktywowałem :/. Niestety w gre tygodnia jakoś zagrać nie mogłem :/. Na całym MP ugrałem 2 bubz (czyli tyle co w 8 dni ugrywa się bez MP). Mogłem się wstrzymać z aktywacją , ale może się jeszcze uda. Może przez 4-5 dni nikt nie zgarnie MP na FOOD CHAIN (brakują mi 3 perły - wszystkie dzisiaj zebrałem, ale teraz 1 plansza a na pierwszych 3 planszach to się nie spotkałem żeby perły leciały :/). Jak się nie uda to będę zbierał tak by mieć 2 lub 3 mp. Na akwarium oczywiście nie przegrałem (5x ukończyłem już pod rząd - 2x dzisiaj na MP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby jeszcze w nagrodach pojawił się joystkik. Chyba zdecyduje się na inną nagrodę. mam już 13 bubzów więc wybór nie powinien sprawić mi trudności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:46, milten6 napisał:

Wątpię, aby jeszcze w nagrodach pojawił się joystkik. Chyba zdecyduje się na inną nagrodę.
mam już 13 bubzów więc wybór nie powinien sprawić mi trudności. :)


Ja dzis przekroczylem 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wzięciu cyfrowego zegarka? Wyświetla datę, godzinę i ma budzik. Jest tylko jedna wada. Pewnie dużo osób na niego poluje. Czy można sprawdzić ile chętnych jest na daną nagrodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:31, milten6 napisał:

Co sądzicie o wzięciu cyfrowego zegarka? Wyświetla datę, godzinę i ma budzik. Jest tylko jedna
wada. Pewnie dużo osób na niego poluje. Czy można sprawdzić ile chętnych jest na daną nagrodę?

est jeśli chodzi ci o ten za ponad 10b to jest napisane quanity avanible 5 (5 sztuk). Number of requests 1113 (liczba chętnych :P). czyli dostanie 1 na 200 :) możesz zawsze spróbować bo nic nie tracjisz jak nie wygrasz (przynamniej w show window)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować