Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2008 o 22:06, ginx2 napisał:

Dzięki wielkie! Mam pytanie. Czy przechodziłeś kiedyś Arenę w Coop? Wypadają takie nitki
ze wskazówkami na której mapie można znaleźć jakiegoś silniejszego niemilca z lepszymi
przedmiotami (oby sety jakieś...).

Arena nie jest przypadkiem we Free Play? W każdym razie bezpośrednio przed wyjściem dodatku przechodziłem FP w podstawce i w dodatku poza kampanią nic więcej już nie robiłem ;) Bez wątpienia jednak po dłuższej przerwie spróbuję swoich sił również na Arenie. A co do twojego problemu - widziałem na angielskim forum ( http://spellforce.jowood.com/forum/showthread.php?t=45871), że nie tylko ty masz taki problem; jednej osobie poszukiwany przeciwnik pojawił się dopiero po którymś z kolei wejściu na tą samą mapę, więc może być to jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:49, Raylin napisał:

Arena nie jest przypadkiem we Free Play? W każdym razie bezpośrednio przed wyjściem dodatku
przechodziłem FP w podstawce i w dodatku poza kampanią nic więcej już nie robiłem ;)
Bez wątpienia jednak po dłuższej przerwie spróbuję swoich sił również na Arenie. A co
do twojego problemu - widziałem na angielskim forum ( http://spellforce.jowood.com/forum/showthread.php?t=45871),
że nie tylko ty masz taki problem; jednej osobie poszukiwany przeciwnik pojawił się dopiero
po którymś z kolei wejściu na tą samą mapę, więc może być to jakiś sposób.


Free play, coop... jeden Diabeł. Pardon my french, ale Arena miażdży cycki... Zwłaszcza Tiara i Nor. Przechodziłem to Żelazne Wybrzeże "n" razy i jak nic nie było, tak w dalszym ciągu nic nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:18, ginx2 napisał:

Free play, coop... jeden Diabeł. Pardon my french, ale Arena miażdży cycki...
Zwłaszcza Tiara i Nor. Przechodziłem to Żelazne Wybrzeże "n" razy i jak nic nie było,
tak w dalszym ciągu nic nie ma:/

A widzisz, jesteś już po pokonaniu Nora - na drugiej stronie podanego przeze mnie tematu pisali, że sety można zbierać tylko do czasu pokonania go, potem staje się to już niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 10:55, Raylin napisał:

A widzisz, jesteś już po pokonaniu Nora - na drugiej stronie podanego przeze mnie tematu
pisali, że sety można zbierać tylko do czasu pokonania go, potem staje się to już niemożliwe.


Ała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest jakiś dobry sposób na przejście Miasta-Okrętu czy jakoś tak bo tymi 4 bohaterami to jakoś mi się nie udaje. Męcze się z tym już troche ale mi nie idzie z tą planszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, zaliczyłem 4 bossów po Arenie! Setowe przedmioty pierwsza klasa! Jedynym problemem był Urmacht w Żelaznym Wybrzeżu (Pożeracz z kampanii)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie: czy jest jakiś dobry sposób na przejście Miasta-Okrętu czy jakoś tak bo tymi 4 bohaterami to jakoś mi się nie udaje. Męcze się z tym już troche ale mi nie idzie z tą planszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 17:11, Thalanthas napisał:

Ponawiam moje pytanie: czy jest jakiś dobry sposób na przejście Miasta-Okrętu czy jakoś
tak bo tymi 4 bohaterami to jakoś mi się nie udaje. Męcze się z tym już troche ale mi
nie idzie z tą planszą.


A dokładniej? Masz problemy z widmami, nieumarłymi na płd-wsch? Czy z pająkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:01, ginx2 napisał:

A dokładniej? Masz problemy z widmami, nieumarłymi na płd-wsch? Czy z pająkami?


Z pająkami sobie radze ale te widma mnie pokonują bo pojawia się ich z 15 i rupta co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 10:26, Thalanthas napisał:

Z pająkami sobie radze ale te widma mnie pokonują bo pojawia się ich z 15 i rupta co
chceta.


Poszukaj po skrzynkach Szklanej Grzechotki, ona je zabije jak tylko się zbliżą do głównego bohatera/bohaterki.
BTW jak grasz kobietą, to wsłuchaj się w powiedzonka w czasie odpędzania widm:] Ona mówi jak napuszona 11 latka, a widmo jęczy wprost żałośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:08, Thalanthas napisał:

Dzięki, A czy możesz mi jeszcze powiedzieć ile map zostało do końca gry??


Tym sobie nie zawracaj głowy, nie warto...

Jeśli koniecznie chcesz wiedzieć - 6 map na czysto (bez skakania do poprzednich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARGH... Ten programik do rozpakowania plików .pak nie chce chodzić. Dopisuję co trzeba, a ten gnojek włącza się, pracuje tak z 0.01 sek i tyle jego. Zero wyników. Edytor map to samo - ten oryginalny nawet nie próbuje się włączyć, a wersja z forum Jowood ma trojana:/

ZŁOta Edycja mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Jak pokonać Niethala na arenie? Ja go biję i biję, ale on za każdym razem zdąży się zregenerować. Czy jest jakiś sposób, żeby zablokować to jego regenerowanie się, czy poprostu trzeba go zabić zanim się zregeneruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:35, runewarrior napisał:

Pomocy!!! Jak pokonać Niethala na arenie? Ja go biję i biję, ale on za każdym razem zdąży
się zregenerować. Czy jest jakiś sposób, żeby zablokować to jego regenerowanie się, czy
poprostu trzeba go zabić zanim się zregeneruje?


Zwab go do kręgu na płd-zach. Pojawi się Malar i walka pójdzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SpellForce 2: Dragon Storm
Cheat mode:
Press [Left Ctrl] + ^ to display the console window. Type one of the following case-sensitive codes then press [Enter] to activate the corresponding cheat function. Press [Esc] to close the console window.


Effect Code
Disable fog of war UI: FOWEnable (0)
Get indicated number of all goods LogSender:GiveGood(<number>)
Get indicated amoutn of gold LogSender:AddMoney(<number>)
God mode LogSender:GodMode(1)
Spells or abilities can be used repeatedly LogSender:NoManaUsage(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć mięso którym mogę nakarmić żmija na Mieście statku? To mięco które dawałem żołnierzom to za mało i trzeba jakiegoś Saturiana zabić czy coś. Gdzie go mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:49, Thalanthas napisał:

Gdzie mogę znaleźć mięso którym mogę nakarmić żmija na Mieście statku? To mięco które
dawałem żołnierzom to za mało i trzeba jakiegoś Saturiana zabić czy coś. Gdzie go mogę
znaleźć?

Jest w Dragh’lur na wschodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:53, olamis napisał:

Jest w Dragh’lur na wschodzie



To kolejna lokacja tak? Pisało też że jeśli niedługo czegoś nie zje to umrze. To napisane jest tak o czy serio muszę mu to mięso dostarczyć jak najszybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:55, Thalanthas napisał:

> Jest w Dragh’lur na wschodzie


To kolejna lokacja tak? Pisało też że jeśli niedługo czegoś nie zje to umrze. To napisane
jest tak o czy serio muszę mu to mięso dostarczyć jak najszybciej?

nie musisz się spieszyć. przeżyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować