Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień drugi

126 postów w tym temacie

Errata !!
Jest :
3 próbka strzelałem bo nie kojarzę tego dźwięku - to jakieś rzucanie czaru teleportacji czy coś ...

Winno być :
3 próbka strzelałem bo nie kojarzę tego dźwięku - to jakiś mroczny dźwięk więc Disciples pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Marrbacca biorąc pod uwagę że już w poprzedniej (tej która nie wszystkim działała jak trzeba) wersji pytań też były, obstawiłbym że nie są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło, przesłuchałem OSTy z kilku gier, nic nie wyłowiłem, teraz w głowie mi szumi :)
Jutro będzie kawałek ręki i trzeba będzie podać bohatera ^^, ewentualnie kawałek spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:37, Proboszczo napisał:

Poszło, przesłuchałem OSTy z kilku gier, nic nie wyłowiłem, teraz w głowie mi szumi :)
Jutro będzie kawałek ręki i trzeba będzie podać bohatera ^^, ewentualnie kawałek spodni :)



Ja bym powiedział, że oko dadzą i trzeba będzie po rogówce rozróżnić bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem... Boshe, co wy macie do tych pytań? Ja jakoś nie narzekam, jest kilka pytań na googlowy spryt, jest kilka na słuch, jest kilka na spostrzegawczość. CDP zrobiło bardzo dobry konkurs, nie dla wszystkich "specjalistuf i miszczóf gieł kompjuterofyh". Ja bym się na przykład ucieszył, gdyby wysąpiły pytania o to "W jakiej grze wystąpił ten pancerz?" albo "Z jakiej gry pochodzi ta odzywka." To chyba oczywiste, że większość nie grała w dużą część wymienionych gier. A co ja naprzykład miałbym powiedzieć, skoro w Gothic''a grałem tylko kilka godzin, bo mnie znudził, a tu wszyscy chcą pytań o Gothic''u, którego do "klasyki", w moim i wyłącznie moim mniemaniu dano za wcześnie o jakieś 2-3 lata. A tak poza tym, to szanse mają być równe, czy równe tylko dla wybrańców?

Ale tak to już jest u nas w Polsce, że wszyscy by chcieli żeby im wszystko na tacy podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:24, Evil Khan napisał:

1 próbka prosta - dźwięk syreny policyjnej - tylko 1 gra z tych miała policję
2 próbka ma taga w pliku mp3 (1 próba zresztą też)
3 próbka strzelałem bo nie kojarzę tego dźwięku - to jakieś rzucanie czaru teleportacji czy
coś ...


Nie podpowiadasz za bardzo? Tagi w mp3 w dwoch probkach daja odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:44, prefix napisał:

Evil Khan napisał:
1 próbka prosta - dźwięk syreny policyjnej - tylko 1 gra z tych miała policję

Czyżby??

A mnie się zdaje że 3 gry już powiem jakie driver driv3r i NfS no bo auta raczj nie i chyba tam był jeszcze colin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpowiedziałem dobrze tylko na pierwsze pytanie, dzisiaj pewnie zdobędę zero punktów ;p. W pierwszym pytaniu zastanawiałem się pomiędzy tymi trzema grami i w końcu strzeliłem w jedną z nich. W drugim i trzecim pytaniu też musiałem strzelać, bo w większość z tych gier nie grałem. Ja na nagrody nie liczę, bo nie grałem w wystarczająco dużo z tych gier, których dotyczą pytania.
Według mnie dobrze, że pytania są trudne, bo wygra ktoś, kto naprawdę zna na nie odpowiedzi, a nie znajdzjie je na Google. Gdyby pytania były łatwe wsystko rozstrzygnęłoby losowanie, a to jest nie do końca sprawiedliwe.

PS. Mój pierwsz post na tym forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2006 o 22:59, dsapol napisał:

PS. Mój pierwsz post na tym forum :).

Więc pozwól że Ciebie przywitam odemnie jak i w imieniu całego gram.pl!
Na poczatek radzę ci odwiedzić temat który masz w przypiętych tematach na stronie forum:
Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:59, Elwro napisał:

> Wszystkie linki wskazuja na nr 1. Standard.
U mnie bylo dobrze - dziwne...


Poprawili. I nazwy im zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 23:09, R4v napisał:

Poprawili. I nazwy im zmienili.

Ciekawe, bo poslalem odpowiedzi ponad godzine wczesniej zanim napisales posta o tym, ze pliki sa zle. Okolo 19:20 wszystkie byly dobre. Zreszta mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wysłałem, ale teraz to niczego nie jestem pewien. W pierwszej wersji prawie na pewno miałem wszystko dobrze, a teraz będzie dobrze jak chociaż jedno trafię.
A w jutrzejszym konkursie pokażą zdjęcia pracowników Cd Projektu i będziemy zgadywać o jakiej grze w tej chwili myślą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować