Zaloguj się, aby obserwować  
Prazyna

Tokio Hotel - neue temat ogólny!

676 postów w tym temacie

(bez obrazy ) ale moim zdaniem tokio hotel jest do banii i niewiem co w nim fajnego jest ja go niesłucham i niebende słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:02, lama123 napisał:

/.../tragedii ;)

Tragedia, to była gdy pewnego pięknego wieczoru zaczęła śpiewać (choć bardziej by tu pasowało wydzierać się) na cały głos, a najgorsze było to, że nie dało się jej uspokoić (tego się nie da zapomnieć)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że niektóre fanki Tokio Hotel przesadzają :D

w jednym z Francuskich programów nie dało się prowadzić show bo co chwile piszczały(oczywiście na widok Billa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 08:26, HiSin napisał:

Muszę przyznać że niektóre fanki Tokio Hotel przesadzają :D


Chwila, chwila, czyżby... nie... A jednak! Zaczynasz otwierać oczy! ;-)

Dnia 13.05.2008 o 08:26, HiSin napisał:

w jednym z Francuskich programów nie dało się prowadzić show bo co chwile piszczały(oczywiście
na widok Billa :D)


Zastanawiam się, jak zareagowałyby te... fanki, gdyby dostały możliwość spędzenia paru godzin z naszym kochanym Billem. I co powiedziałyby już po fakcie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 09:22, HiSin napisał:

Nie nie ''''nawracam się'''' :)
Lubię Tokio Hotel dalej


Ależ nie zależy mi na tym, abyś się nawracał. Jednemu podoba się to, innemu tamto. Po prostu widzę różnicę między sympatią a zaślepionym pożądaniem. ;-) Nie, nie piszę o Tobie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam nadzieję że Tokio Hotel znów zagra w Polsce :)
A jak nie to w Pujde na ich koncert w Niemczech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2008 o 15:26, HiSin napisał:

A jak nie to w Pujde na ich koncert w Niemczech :D


"Pujdź" na kurs poprawnej polszczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto plusy i minusy tokio hotel. Mam nadzieję, że wtedy przestaniecie ich tak jechać :P

Plusy
+ nie są z castingu, sami założyli zespół - grali aż ich ktoś zauważył i docenił!
+ sami nauczyli się grać (nie żadna szkoła muzyczna)
+ ich muzyka podoba się wielu
+ mają oryginalny image
+ temat o nich znajduje się zazwyczaj na pierwszych 3 stronach forum gram.pl!!! :D

Minusy
- wygląd wokalisty, który jest nieco... ekhm... oryginalny ;)
- mają więcej fanek niż fanów
- muzyka jest do kitu według niektórych, ale to rzecz gustu, a o tym się nie dyskutuje ;)

Podsumowując, TH da się lubić, jeśli nie ogląda się ich zdjęć (i lubi się pop rocka). Nieprzekonanym radzę posłuchać parę piosenek, bo, wbrew pozorom, niektóre są NAPRAWDĘ NIEZŁE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

Oto plusy i minusy tokio hotel. Mam nadzieję, że wtedy przestaniecie ich tak jechać :P

Nie wiem czy te informacje są prawdziwe ale zaufam ci ... ;)

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

Plusy
+ nie są z castingu, sami założyli zespół - grali aż ich ktoś zauważył i docenił!

A jakby byli z castingu to byliby wtedy gorsi ??? Nawet jeśli ktoś ich zauważył to nie oznacza automatycznie że ich muzyka jest dobra ...

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

+ sami nauczyli się grać (nie żadna szkoła muzyczna)

może i się nie uczyli tego w szkole ale moim zdaniem nie za bardzo im to wychodzi ...

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

+ ich muzyka podoba się wielu

to nie oznacza że jest to dobra muzyka ... przykład disco-polo ... podoba(ło) się wielu i było ( jest ) dobre ? No właśnie ...

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

+ mają oryginalny image

nie tylko oni ...

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

+ temat o nich znajduje się zazwyczaj na pierwszych 3 stronach forum gram.pl!!! :D

;)

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

Minusy
- wygląd wokalisty, który jest nieco... ekhm... oryginalny ;)

nie twierdzę że to minus ale jest to kwestia mocno kontrowersyjna ...

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

- mają więcej fanek niż fanów

To jest minus ? Dlaczego ??

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

- muzyka jest do kitu według niektórych, ale to rzecz gustu, a o tym się nie dyskutuje
;)

To jest najbardziej wyświechtane przysłowie jakie znam ...

Dnia 13.05.2008 o 16:43, Aniaoh193 napisał:

Podsumowując, TH da się lubić, jeśli nie ogląda się ich zdjęć (i lubi się pop rocka).
Nieprzekonanym radzę posłuchać parę piosenek, bo, wbrew pozorom, niektóre są NAPRAWDĘ
NIEZŁE!!!

Słuchałem kilku piosenek TH i nie zmienię o nich zdania ... moim zdaniem nie są warci uwagi ( w zasadzie ich twory ) i nie widzę nic co mogłoby mnie do ich twórczości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:53, KŁEJK napisał:

> Oto plusy i minusy tokio hotel. Mam nadzieję, że wtedy przestaniecie ich tak jechać
:P
Nie wiem czy te informacje są prawdziwe ale zaufam ci ... ;)
> Plusy
> + nie są z castingu, sami założyli zespół - grali aż ich ktoś zauważył i docenił!
A jakby byli z castingu to byliby wtedy gorsi ??? Nawet jeśli ktoś ich zauważył to nie
oznacza automatycznie że ich muzyka jest dobra ...

Nie, to oznacza, że mieliby tylko ładne buźki, a zero własnej pracy, woli, pasji... Jeśli rzucili się w oczy,
to znaczy że się wyróżniali, byli lepsi od innych i nadawali się na gwiazdy...

Dnia 13.05.2008 o 16:53, KŁEJK napisał:

> + sami nauczyli się grać (nie żadna szkoła muzyczna)

.> może i się nie uczyli tego w szkole ale moim zdaniem nie za bardzo im to wychodzi ...
o gustach sięnie dyskutuje! :P

Dnia 13.05.2008 o 16:53, KŁEJK napisał:

> + ich muzyka podoba się wielu
to nie oznacza że jest to dobra muzyka ... przykład disco-polo ... podoba(ło) się wielu
i było ( jest ) dobre ? No właśnie ...
> + mają oryginalny image
nie tylko oni ...

ale nie kopiują wyglądu po innych zespołach... nie mówię że są oryginalni jako jedyni...

Dnia 13.05.2008 o 16:53, KŁEJK napisał:

> + temat o nich znajduje się zazwyczaj na pierwszych 3 stronach forum gram.pl!!!
:D
;)
> Minusy
> - wygląd wokalisty, który jest nieco... ekhm... oryginalny ;)
nie twierdzę że to minus ale jest to kwestia mocno kontrowersyjna ...
> - mają więcej fanek niż fanów
To jest minus ? Dlaczego ??

to znaczy że dziewczyny lecą na ich wygląd, a faceci olewają :/

Dnia 13.05.2008 o 16:53, KŁEJK napisał:

> - muzyka jest do kitu według niektórych, ale to rzecz gustu, a o tym się nie dyskutuje

> ;)
To jest najbardziej wyświechtane przysłowie jakie znam ...
> Podsumowując, TH da się lubić, jeśli nie ogląda się ich zdjęć (i lubi się pop rocka).

> Nieprzekonanym radzę posłuchać parę piosenek, bo, wbrew pozorom, niektóre są NAPRAWDĘ

> NIEZŁE!!!
Słuchałem kilku piosenek TH i nie zmienię o nich zdania ... moim zdaniem nie są warci
uwagi ( w zasadzie ich twory )

porównując do jakiego zespołu? Bo jak na swój wiek to są bardzo godni uwagi...

Dnia 13.05.2008 o 16:53, KŁEJK napisał:

i nie widzę nic co mogłoby mnie do ich twórczości ...

ok, rzecz gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, mam pytanie. Skoro jesteś facetem, czemu aż tak podniecasz się Billem ? Rozumiem, że dziewczyna może, to juz jeje broszka jaki facet się jej podoba. Chyba, że jesteś innej orientacji (i nie mowię złośliwie). Ja zawsze w wokalistach oceniałem jak śpiewają, a nie ich fryzurę czy wygląd. Co do TH to już mowiłem, nie leży mi, uważami ich za wytwór masowy, nie mający za wiele wspołnego z prawdziwą, pisaną z serca muzyką.

I takie inne spostrzeżenie, zauważyliście, że bluzganie na TH ostatnio jest modne ? Jak bluzganie na blog27 czy dodę (Od dody sie odwalcie, jej nowa plytka jest calkiem spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

Nie, to oznacza, że mieliby tylko ładne buźki, a zero własnej pracy, woli, pasji... Jeśli
rzucili się w oczy,
to znaczy że się wyróżniali, byli lepsi od innych i nadawali się na gwiazdy...


Nie, to oznacza, że po prostu mieli farta i ktoś postanowił zrobić z nich boysband, polecam artykuł Roberta Gawlińskiego na ten temat :)

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

o gustach się nie dyskutuje! :P

... Sorry, to po co wchodzisz do tego tematu? Zresztą to powiedzenie to zazwyczaj obrona fanów muzyki kiczowatej, którzy nie umieją nic dobrego o niej powiedzieć...

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

ale nie kopiują wyglądu po innych zespołach... nie mówię że są oryginalni jako jedyni...

Tia, bo wcześniej zespołu o tak biseksualnym image nie było, więc nie mieli z kogo takiego idiotyzmu papugować...

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

> > + temat o nich znajduje się zazwyczaj na pierwszych 3 stronach forum gram.pl!!!


Bo piszemy w nim my, antyfani th ;-P

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

to znaczy że dziewczyny lecą na ich wygląd, a faceci olewają :/


/.../

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

porównując do jakiego zespołu? Bo jak na swój wiek to są bardzo godni uwagi...


Tia, tak samo jak reszta pseudo-genialnych zespołów tj. US5, Blog27 i inne shity...
Weź przestań, jeszcze raz polecam art. Gawlińkiego - on otwiera oczy na cudownośc wszystkich pseudo-utalentowanych i "odkrytych przez łowców talentów" zespołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

Nie, to oznacza, że mieliby tylko ładne buźki, a zero własnej pracy, woli, pasji... Jeśli
rzucili się w oczy,
to znaczy że się wyróżniali, byli lepsi od innych i nadawali się na gwiazdy...


Ładna buźka bez talentu nie wygra żadnego castingu muzycznego. Pomijając US 5 xP
Można by nawet spojrzeć na Idola (program tv), Juri jechało po wszystkich, którzy nie umieli śpiewać... przechodzili tylko najlepsi albo Ci, którzy przy odrobinie pracy mogli jeszcze ich zaskoczyć.

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

> > + mają oryginalny image


Dobry zespół nie musi mieć oryginalnego image''u. Jeżeli jest dobry to na pewno się wybije.

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

> > Minusy
> > - wygląd wokalisty, który jest nieco... ekhm... oryginalny ;)


Tu się zgodzę. EMO nie jest dobrą kulturą, którą należy promować wśród młodzieży. Raczej walczyć z tym :)

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

> > - mają więcej fanek niż fanów


To chyba normalne jest, że jak zespół składa się z samych facetów to mają więcej fanek. nie widzę tu nic in minus.

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

> > - muzyka jest do kitu według niektórych, ale to rzecz gustu, a o tym się nie
dyskutuje


Minusem jest to, że niektórym się nie podoba ich muzyka? ;>

Dnia 13.05.2008 o 17:06, Aniaoh193 napisał:

> > Podsumowując, TH da się lubić, jeśli nie ogląda się ich zdjęć (i lubi się pop
rocka).
>
> > Nieprzekonanym radzę posłuchać parę piosenek, bo, wbrew pozorom, niektóre są
NAPRAWDĘ
>
> > NIEZŁE!!!


Słuchałem, kilku... Ale potem zawsze jak ich słyszałem w tv to zmieniałem kanał. Nie ta głębia tekstu jak u innych zespołów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2008 o 17:32, jakoktochce napisał:


Tu się zgodzę. EMO nie jest dobrą kulturą, którą należy promować wśród młodzieży. Raczej
walczyć z tym :)



Ale powiedzmy sobie szcerze wielu tu znafców nie wie co to jest emo i nic o nim nie wie a się wymądrza i żyje w swoim ciemnogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:39, hammerfall87 napisał:

Ale powiedzmy sobie szcerze wielu tu znafców nie wie co to jest emo i nic o nim nie
wie a się wymądrza i żyje w swoim ciemnogrodzie.


Jeszcze kiedyś... jak ta kultura się rozwijała, to wyglądało to zupełnie inaczej. Teraz to co pozostało po tej buntowniczej kulturze to tnący się nastolatkowie, smutni, przygnębieni życiem i piszący jakieś ponure wierszyki.
Nie dziwię się, że jest krytykowana.

Jeżeli ktoś słucha TH i myśli, że jak się ubierze tak jak oni to jest Emo. Nawet nie ten typ muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy by ich muzyka nie była warta
to by umarła już przy pierwszej płycie
tak jak to było z tym no np.Crazy Frogiem.... T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to popcore, nie emo jest! Ci pseudo-emo mają z tymi prawdziwymi wspólny jedynie image, tak poza tym nic. Ciekawe, czy którykolwiek z tych emo podałby nazwę pierwszego zespołu, który można uznać za emo? ;) Ostatnio czytałem o tym artykuł w Cogito i ręce mi się załamały :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować