Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare + Pandemic = BioWare / Pandemic

19 postów w tym temacie

Domek

Dwa znane studia developerskie - wielkie BioWare (Neverwinter Nights, dopiero co zapowiedziany Mass Effect) i nieco mniejsze Pandemic (Full Spectrum Warrior, Destroy All Humans!) łączą siły. A wszystko odbywa się pod finansowym patronatem spółki kapitałowej Elevation Partners z dawnym prezesem Electronic Arts na czele.

Przeczytaj cały tekst "BioWare + Pandemic = BioWare / Pandemic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:32, Brad napisał:

nie nie prawdamy moim zdaniem to bedzie naprawde solidna gierka


sugerujesz że KoTOR1 to nie była porządna gierka?:) Co do fuzji, mam nadzieje że wyjdzie to obu developerom tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 21:08, shinian napisał:

sugerujesz że KoTOR1 to nie była porządna gierka?:)
Co do fuzji, mam nadzieje że wyjdzie to obu developerom tylko na dobre.



przeczytaj to co ja napisałem i to co ty napiałes... minoł czas ... i teraz ja nic nie sugeruje kotor byl naprawde dobry ale uwazam ze ME bedzie troszke bardziej hmm innowacyjne? i bardziej jakby to ujac hmm dopracowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh wreszcie przy kompie... i smutne wiesci... :P

Mass Efect zapowiada sie wysmienicie, gra w klimatach, ktore lubie [za SW nie przepadam ;f], ale niestety tylko na konsolke ;\ XBoxa 360 i ile pamientam.

W sumie niewyobrazam sobie takiej fuzji... to juz nie bedzie BioWare, ale jakis chory twor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to świetny pomysł że dwie potęrzne firmy łączą swe siły to może zaowocowac prawdziwimi giga hitami, znierciepliwieniem czekam na pierwsze wieści nad jakim swojm pierwszym RPG będą pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w KOTOR 1 i był extra i jeśli następne KOTOR''y też zrobi Bioware to nie musimy się o nic martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsydian to tylko garstka ludzi z BL bo reszta osób poszła do Sierry i Troiki która się rozpadła reszta po innych mniejszych czy wiekszych firmach. A odnośnie serii Kotor powiem tyle nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować