Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień czwarty

85 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 13:08, SD4HJ napisał:

Ale zryte pytania

Nie pytania tylko obrazki. Przez to wgapywanie się w ekran będę musiał okulary nosić. Jedyne co mi się podoba to to, że przynajmniej trzeba umieć ruszyć mózgownicą, a nie ciągle malowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:10, Evil Khan napisał:

> > Wygrał NAT - Gratulacje :D
>
> Dzięki, wczoraj to był banał :) dzisiaj trochę trudniej, jedno wiedziałem (tak myślę)
reszte
> starałem się poszukać z różnym skutkiem czyli strzelałem :)
A co wygrałeś - boi nie chce i się czytać regulaminu...


Narazie nie wiem bo nikt mi mailika z info narazie nie przysłał podobno gierkę z NXK (wybraną) tyle że nie wiem czy przez CDP czy przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie odpowiedziałęm, bo jestem pewien tylko jednej odpowiedzi, na pozostałe dwa pytania może jeszcze dzisiaj się znajdzie odpowiedź, w każdym bądź razie nie opłaca mi się spieszyć, bo i tak nagrody dnia już nie wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:20, bombel1981 napisał:

No to 3 mam źle. Teraz na spokojnie to zauważyłem. Nie śpieszę się więcej.

:) ja na spokojnie, wiem ze pierwszy nie bede w ciagu dnia a i do koncowej klasyfikacji sie nie zalapie wiec... relaks :) zwlaszcza dzisiejsze puzle - mogli by tak dawac codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gbybym chciał, to napewno rozwikłał bym wszystkie fragmenty loga. Ale jakoś nie chciało mi się korzystać z przeglądarki. Po za tym i tak mam jedną dobrą odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogięte pytania... ale dziś jakoś bardziej mi podeszły (są podobne do tych w stylu kurczak czy bałwan- a one mi się podobały :D). Można dokładnie odnaleźć... najlepiej jakąś przeglądarką grafiki przy duuużym powiększeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:25, gmx napisał:

> No to 3 mam źle. Teraz na spokojnie to zauważyłem. Nie śpieszę się więcej.
:) ja na spokojnie, wiem ze pierwszy nie bede w ciagu dnia a i do koncowej klasyfikacji sie
nie zalapie wiec... relaks :) zwlaszcza dzisiejsze puzle - mogli by tak dawac codziennie :)


Wszak miejsc nagradzanych jest 30 więc kto wie, może się załapiesz, czego Tobie, sobie i innym życzę :) Ja w poprzednim konkursie "Gram i czytam ..." po cichutku liczyłem na załapanie sie na miejsce w końcówce a tu bęc i byłem trzeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde... nie potrzebnie instalowalem Alone in the Dark wczoraj :/ w grze jest powiedziane, że zaginął jego znajomy z BOSTONU :D więc tak zaznaczyłem chociaż wczesniej znalazłem - dzieciństwo spędził w sierocińcu :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:29, WinKami napisał:

Nie no. :/ Drugie to jakaś masakra... Ale wątpie żeby dali kawałek loga nie pochodzącego z
żadnej z odpowiedzi... Trudne to 2.

O taak.. drugie to masakra, jeżeli to co ja znalazłem się zgadza, to naprawdę jest lekkie przegięcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde na 90 5 mam wszystko dobrze !!!! Pierwsze było łatwe te białe i czarne plamki tylko na jednym logo były... i trzecie też było łatwe z tym fragmentem na pudełku którejś samochodówki... co się naszukałem a tu patrze to taki malutki fragmencik i jest a kurat na tym pudełku z grą XXX :P super tylko drugie coś trudne było ale odpowiedziałem na 90% dobrze na nie :) :) czyli będze teraz gdzieś może 5/12 :( :( małe szanse :( ale możliwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mówiłem, że będę miał komplet. 2 było łatwe jeśli ktoś posiada nr 9/04 CDA ;). Wystarczyło zobaczyć jaki miał screen Silent Storm: Sentinels ;D. Gratulacje dla natandlera ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować