Zaloguj się, aby obserwować  
Mike_Wraith

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific

193 postów w tym temacie

Stało sie Ubisoft zapowiedział stworzenie 4 czesci cichego łowcy, akcja bedzie sie toczyc na oceanie spokojnym(bodaj w okresie II wojny swiatowej) gre tworzy rumunski oddział Ubisoftu odpowiedzialny za 3 czesc
premiera wiąsną 2007 ale warto czekac
ps oprawa audio-wideo ma byc genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzet jest taki: karta graficzna geforcee 6600, procek 1.8, ram 770 (mniej wiecej), a problem-wydac conajmnie 700 zl na kompa-nowa plyta głowna procek i wiecej ram zeby mi to pociekło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobal mi silen hinter 3 i jak bnedzie za 50 złoty chętnie go kupie :D

Mam nadziejze ulepsza gre i bedzie bardziej realistyczna:D

A i gratulacje powrotu do przodownika woko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Silent Hunter zapowiada się świetnie, szkoda tylko, że wcielić będziemy mogli się tylko w amerykańskiego dowódcę, bo - jak tłumaczą autorzy - dodanie łodzi z krainy kwitnącej wiśni przynajmniej podwoiłoby czas potrzeny na badania historyczne i opracowanie modeli w grze. Sch ta polityczna poprawność...
AMatorzy zatapiania jak największego tonaży dostaną do dyspozycji takie cuda jak okręty kaly "P", Tambor, Salmon i Gato (oczywiście w różnych wersjach kadłuba i wyposażenia). W całej grze wystąpi ponad 75 rodzajów okrętów, wliczając w to największe pancernii klasy Yamato i lotniskowce. Oznacza to również bitwy powietrzno-morskie na niespotykaną dotąd skalę. Rozmach ten zobaczymy, rzecz jasna, w grafice... To co widziałem na trailerach ( http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=3155 ) jest przebiękne...
Kontynuując tradycje poprzedników, engine umożliwi poruszanie się po całym oceanie. Ograniczenia wynikać bedą jedynie z zawartości zbiorników paliwa oraz kaprysy przełożonych. W trakcie dynamicznej kampani będzie więcej interakcji z dowódctwem naczelnym, przydzielającym o wiele bardziej zróżnicowane zadania (w trakcie rejsu, częściej niż poprzednio konieczna będzie zmiana planów).
Podobno Realizm też będzie jeszcze większy niż w porzednikach. Łatwiejsze i bardziej intuicyjne będzie też poruszanie się po całym okręcie.

Muliplayer też zapowiada się interesująco, będzie to co wcześnie, ale dojdzie nowy tryb, gdzie jeden z graczy bedzie koordynował dzałania eskorty nawodnej, podczas gdy cała reszta będzie usiłowała zatopić jak najwięcej statków... Dla mnie bomba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:17, Ryan Kam napisał:

Mam nadziejze ulepsza gre i bedzie bardziej realistyczna:D


Realizm w SH 3 da się regulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest to gra którą kupię w tym roku na 100% i jak na razie jedyna :)
no ale zobaczymy...
dla tych co grają jeszcze w III polecam dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:46, ChiniTEC napisał:

A wie ktoś może, kto będzie wydawcą SH4 w Polsce?


A kto wydaje prawie wszystkie gry Ubisoftu ? . no jasne że Cenega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:52, Iqor napisał:

Fajnie jakby dodano do kariery tryb u-boot vs. u-boot.


Na pewno nie dodadzą bo:

a) Nie jest to arcadówka lecz poważny symulator łodzi podwodnej z okresu II wojny światowej,lecz w multi będzie można szaleć :)

b) W 4 nie bedzie U-bootów , będziemy pływać amerykańskimi łodkami podwodnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejny SH, nad którym posiedzę trochę czasu, i popatrze jak w efektownym stylu zatapiają się stateczki :)

Dnia 20.02.2007 o 18:59, mike91 napisał:

b) W 4 nie bedzie U-bootów , będziemy pływać amerykańskimi łodkami podwodnymi :)

Ciekaw jestem jak to wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:47, mike91 napisał:

A kto wydaje prawie wszystkie gry Ubisoftu ? . no jasne że Cenega :)


Dzięki.
Szkoda tylko, że jak na razie Cenega nie ma Silent Huntera 4 w planie wydawniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:45, Everial napisał:

Realizm w SH 3 da się regulować.


Wiem :D Chodziło mi o to ze np jest to niemożliwe ( a było tak w SH 3) zeby ta sama załoga pracowała 24 godziny na dobę , albo zeby wachta była nieśmiertelna i nawet fala ja nie moze zabić . O to mi chodziło

Pozdro :D

Moje forum kochane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować