Zaloguj się, aby obserwować  
Mike_Wraith

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific

193 postów w tym temacie

Oby akcja V części działa sie znów na Atlantyku i mogli by wreszczie cos zrobic żeby mozna było atakowac w wilczym stadzie a nie na calym oceanie oprucz jednej łodzi podwodnej niema zadnej innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na atlantyku nie było chyba wilczych stada ( wilcze stada były na atlantyku :D

Prawda działania w grupie by sie przydały , ale nie narzekajmy 4 będzie super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 19:22, Ryan Kam napisał:

Na atlantyku nie było chyba wilczych stada ( wilcze stada były na atlantyku :D

Prawda działania w grupie by sie przydały , ale nie narzekajmy 4 będzie super ;D


Z tego co czytalem to na Atlantyku niemieckie U-Booty tworzyly wilcze stada żeby łatwiej zatapiac statki w konwojach co prawda nie od samego początku wojny ale potem bylo to powszechnie stosowane. Chyba że źle cos przeczytalem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gafa ,, na atlantyku nie było wilczych stad , na atlantyku były "/ sorry ze poważn apomyłkę .
O ile ja pamiętam taktyka wilczych stad miał zastosowanie głównie na atlantyku a nie na pacyfiku , chociaż sie moge mylić

Pozdrwiam s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do dzialan okrętów podwodnych na Pacyfiku to mam niewielkie pojecie, jestem ciekaw ile tam pływalo okrętów USA zapewne niewiele. Japończycy też mieli ich mało a w dodatku częsc z nich byla wyprodukowana przez Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tom gieke i chcialbym sie podzielic wami pewnymim informacjami. Gierka jest bardzo fajne i jezeli lubisz trójke to napewno polubisz ja. TYlko jest maly problem ...Wymaganie gierka ma niestety barzo duze minimalne to 1Gb(ramu) 2000mhz! Zalecane to 3000mhz i 2GB(ramu)!. Mój komp ma 2700mhz i 1500(ramu) karte graficznom GeForce 7300 i na srednich detalach nie dziala zachwycajaco. Wiec radze wszystkim osobom którzy sa zainteresowani tom gierkom powini wgrac demko i zobaczyc jak gierka chula jak mam ktos pytanie co to gierki sluze pomocom (PS mam orginala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba największym sukcesem Japońskich okrętów podwodnych było zatopienie lotniskowca Yorktown przez okręt podwodny I-168.Co prawda Yorktown był już uszkodzony ale to niewątpliwy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:50, ChiniTEC napisał:

Witaj Darth PeTeR.
Trochę mnie zasmuciłeś, jeżeli możesz powiedz, na jakiej rozdzielczości grasz?

Witaj 1024na któres tam jutro podam ci dokladne parametry pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:29, Darth PeTeR napisał:

Mam tom gieke i chcialbym sie podzielic wami pewnymim informacjami. Gierka jest bardzo fajne
i jezeli lubisz trójke to napewno polubisz ja. TYlko jest maly problem ...Wymaganie gierka
ma niestety barzo duze minimalne to 1Gb(ramu) 2000mhz! Zalecane to 3000mhz i 2GB(ramu)!. Mój
komp ma 2700mhz i 1500(ramu) karte graficznom GeForce 7300 i na srednich detalach nie dziala
zachwycajaco. Wiec radze wszystkim osobom którzy sa zainteresowani tom gierkom powini wgrac
demko i zobaczyc jak gierka chula jak mam ktos pytanie co to gierki sluze pomocom (PS mam orginala


Puki co to nici z grania przy takich wymaganiach, muj komp by sie zchajcował ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 11:59, Darth PeTeR napisał:

To smutne moze mam cos z kompem (chociaz watpie) po prostu na twojim miejscu zainstalowal demko
i zobaczyl jak bedzie dzialac.


Jakie demo? Gdzieś Ty znalazł demo? Mozesz rzucić linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 19:38, Ryan Kam napisał:

Tak gafa ,, na atlantyku nie było wilczych stad , na atlantyku były "/ sorry ze poważn apomyłkę
.
O ile ja pamiętam taktyka wilczych stad miał zastosowanie głównie na atlantyku a nie na pacyfiku
, chociaż sie moge mylić

Pozdrwiam s.


taktyka wilczych stad (grupowa) została poraz pierwszy użyta pod koniec pierwszej wojny światowej - w okresie między wojennym K.Donitz rozwiną tą koncepcję i zastosował podczas II wojny - pierwsze wilcze stado zaatakowało juz 1939 roku ale, grupowy atak nie wyszedłe - w 1940 ta taktyka przynosiła duże sukcesy
wicze stada zakończyły swą działalność w 1943 po ataku na konwoje ONS 5 o rz HX... (nie pamiętam ) po tym jak alianci wprowadzili masowo radar o centymetrowej długości fal, lepszy azdyk, i namieniki H,D itd. - wilcze stada atakowały głównie nocą na powierzchni - do synchronizacji ataku potrzebna nyła łączność radiowa - wynalazki aliantów oraz złamanie enigmy dały kres tej taktyce - do końca wojny nie było już formowanych wilczych stad na taką skalę jak wcześniej - to tyle wykładu :)
fakt w III strasznie wiało samotnością :) mam nadzieję że w V to poprawią
chodź Iv także się nieźle zapowiada - tylko ta cena 129 ;( - miało być 99 wrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 11:59, Darth PeTeR napisał:

To smutne moze mam cos z kompem (chociaz watpie) po prostu na twojim miejscu zainstalowal demko
i zobaczyl jak bedzie dzialac.


Niejest tak źle zawsze mam III część. I do dziś dzień pogrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie

Mam mały dylemat czy kupic tą grę , jestem ciekaw czy zgodnie z obietnicami będzie moża wszedie wejsć na statku i będe realistyczniejsze zniszczenia . Ty planujesz kupno tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować