Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 22:26, Thalanthas napisał:


No, ale gdzie pojawia się dokładnie problem...

Dokładnie już nie pamiętam, te grę przeszedłem z rok temu, ale jeśli dobrze pamiętam po rozprawie miałeś iść do światyni i powinny włączyć ci sie Cut-scenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 22:31, Santino93 napisał:

Ponawiam pytanie :
Wczoraj dostałem Neverwintera , zainstalowałem , spatchowałem do wersji 1.06 pl , włączyłem
i w grze nie ma dźwięku. Co mam zrobić ???


Jaki masz system operacyjny?

Jeśli XP, to spróbuj tego: start/uruchom: dxdiag - zakładka dźwięk, wyłącz lub włącz przyśpieszenie sprzętowe (przesuwając suwak całkiem w lewo lub w prawo).

Jeśli Vista, to spróbuj tego:
Panel Sterowania/Dźwięk/Dane Urządzenie odtwarzające dźwięk/Właściwości/Zaawansowane

odhaczyć (lub zaznaczyć z powrotem jeśli dźwięk ponownie zniknął) opcję "nadaj priorytet aplikacjom w trybie wyłączności" i mamy z powrotem odgłosy postaci.

Innych rozwiązań niestety nie znam. Jeśli to nie pomoże, to być może wina sterowników dźwięku lub czegoś jeszcze innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten temat jest poswięcony Grze NWN 2 ale już nie wiem gdzie zapytać, otóż mam NWN 1 wraz z dwoma dodatkami ale gdy je zainstaluje gra mi strasznie zacina.

Mój komputer to

Windows Vista 32 MB
GeForce 8400 GS 256MB
Ram 2 GB
Procesor Intel Core 2 Duo E6550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:43, Artas15 napisał:

Wiem że ten temat jest poswięcony Grze NWN 2 ale już nie wiem gdzie zapytać, otóż mam NWN 1
wraz z dwoma dodatkami ale gdy je zainstaluje gra mi strasznie zacina.

Mój komputer to

Windows Vista 32 MB
GeForce 8400 GS 256MB
Ram 2 GB
Procesor Intel Core 2 Duo E6550

NIe umiesz wpisac ,,Neverwinter'''' w wyszukiwarce? Spróbuj zmienić sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem :
Jestem na początku gry. Mam udać się do Neverwinter. Jestem w Highcliff i udałem się do ruin zamku. Postanowiłem nie iść tropem poradnika (czyt. zabiłem jaszczuroczłeka na początku a potem wybiłem jego pobratyńców w środku).
Uratowałem dzieci od wilków, ide do obozu Williama a tu pusto. Nie ma go :P. Gdzie go znajdę?

20071226151241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:12, Nevered napisał:

A ja mam taki problem :
Jestem na początku gry. Mam udać się do Neverwinter. Jestem w Highcliff i udałem się do ruin
zamku. Postanowiłem nie iść tropem poradnika (czyt. zabiłem jaszczuroczłeka na początku a potem
wybiłem jego pobratyńców w środku).
Uratowałem dzieci od wilków, ide do obozu Williama a tu pusto. Nie ma go :P. Gdzie go znajdę?

Rozwiązane :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Zastanawiam się nad kupnem NWN 2, ale mój komputer nie spełnia wymagań minimalnych. Ale wiem, że często wymagania są przesadzone i dlatego się pytam czy mi pójdzie ? Parametry mojego komputera :
Intel Celeron 1.7 Ghz
Ati Radeon 9600pro
256 MB RAM 133 Mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:30, maciek999 napisał:

Witam wszystkich ! Zastanawiam się nad kupnem NWN 2, ale mój komputer nie spełnia wymagań minimalnych.
Ale wiem, że często wymagania są przesadzone i dlatego się pytam czy mi pójdzie ? Parametry
mojego komputera :
Intel Celeron 1.7 Ghz
Ati Radeon 9600pro
256 MB RAM 133 Mhz


Nie jestem pewien... Mi się uruchomiła jeszcze na moim starym radku 9550 ale miałem 512mb ramu... Nie wiem czy procek pociągnie...
Dokup 512 ramu i powinno ci pójść, na niskich ustawieniach ale pójść to pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:30, maciek999 napisał:

Witam wszystkich ! Zastanawiam się nad kupnem NWN 2, ale mój komputer nie spełnia wymagań minimalnych.
Ale wiem, że często wymagania są przesadzone i dlatego się pytam czy mi pójdzie ? Parametry
mojego komputera :
Intel Celeron 1.7 Ghz
Ati Radeon 9600pro
256 MB RAM 133 Mhz

Szczerze watpię , aby zadziałało. z 256 RAM nawet jak się włączy , to komp wybuchnie. Aby sensownie grac , trzeba conajmniej 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:45, cmurder napisał:

jaką klasę wybrać na początek , chodzi mi o klasę podstawową oraz prestiżową , jestem początkujący


Radziłbym ci wybrac wojownika bo jest bardzo łatwo nim grac

A tak wogóle jak chcesz to zagraj se czarownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:45, cmurder napisał:

jaką klasę wybrać na początek , chodzi mi o klasę podstawową oraz prestiżową , jestem początkujący


Według mnie to wszystko jedno. Na normalnym poziomie trudności gra jest bardzo łatwa i nie powinieneś mieć z niczym większych problemów. Poza tym będziesz miał do wyboru tylu NPC (przedstawiciela każdej podstawowej klasy oprócz mnicha), że swoje ewentualne braki łatwo uzupełnić dzięki odpowiedniemu wyborowi NPC. Jednak jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w gry oparte na systemie D&D, to odradzam klasy czarujące. Najpierw wypadałoby poznać trochę mechanikę walki jak i system czarowania, bo choć trudne to nie jest, to do najprostszych też nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:45, cmurder napisał:

jaką klasę wybrać na początek , chodzi mi o klasę podstawową oraz prestiżową , jestem początkujący


Zgadzam się z kolegą GanD-em, jeśli chodzi o NWN 2 podstawkę. Jednak nie polecam czarownika, ani żadnej innej klasy czarującej (no chyba że druid), jeśli chcesz grać w dodatek. Może na poziomie łatwy coś to da, lecz ja na poziomie normal dostałem takie baty od pierwszego bossa, iż od razu zmieniłem klasę;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:34, Lord Kapitan napisał:

A tak wogóle jak chcesz to zagraj se czarownikiem


Bo daje dostęp do ucznia czerwonego... Mam rację ?
Jednak jeśli kolega cmurder będzie chciał grać w dodatek czarownikiem, to raczej jako początkujący tą klasą nie podoła wyzwaniom.
Wojownikiem owszem, ale czarownikiem to kompletna pomyłka. Zwłaszcza że znacznie osłabili tą klasę w porównaniu z podstawka, czy częścią pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Dzisiaj wujek mi przyniósł Neverwinter Nights 2. I chciałbym od was usłyszeć czy opłaca się w to grać. I wasze wrażenia z gry. I jakieś ewentualne porady co do moich pierwszych kroków ;)

Mój komp to:
procesor intel pentium 4 2,8Ghz
karta GeForce 7600gs 256mb
i 1280 ramu.

Na jakich ustawianiach mógłbym grać, żeby ładnie wyglądało i nie cięło się przy tym za bardzo ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:20, mlynar911 napisał:

Witajcie.
Dzisiaj wujek mi przyniósł Neverwinter Nights 2. I chciałbym od was usłyszeć czy opłaca się
w to grać. I wasze wrażenia z gry. I jakieś ewentualne porady co do moich pierwszych kroków
;)

Mój komp to:
procesor intel pentium 4 2,8Ghz
karta GeForce 7600gs 256mb
i 1280 ramu.

Na jakich ustawianiach mógłbym grać, żeby ładnie wyglądało i nie cięło się przy tym za bardzo
;)

Pozdrawiam.

MOżesz grac w średnio9-wysokich , gra przewypaśna , najpierw graj krasnoludzkim wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak się tworzy przedmioty np. broń w edytorze.Ten edytor jest tak skomlikowany
że trudno się połapać w poruwnaniem do edytora jedynki.I jeszcze jedno pytanie kiedy wyjdzie pełna polonizacja edytora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować