Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Przypuszczam że osoby które próbowały czegoś takiego musiały być mało doświadczonymi graczami bo każdy wie że z wersji ENG do PL nie da się przenieść save''ów bo to przecież dwa różne języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:00, Cj123 napisał:

Witam Serdecznie Mam Problem z Neverwinter Nights 2 Gdy uruchamiam grę wskakuje mi okno z takom
treścią
Could not find any compatible Direct3D devices No i nie mogę jej uruchomić. Proszę Pomóżcie
mi będę wdzięczny. Z góry Wielkie dzięki!!!!!!! Pozdrawiam Cj MaX



Najprawdopodobnie masz problem Direct X. Nawet pisze że nasz niekonpatybilny Direct 3D. Na początek zainstaluj najnowszego Directa a potem jak nic nie będzie to zastanawiaj się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:09, Cj123 napisał:

Thalanthas może być Direct 10 mógłbyś mi podać link skont mogę pobrać z góry wielkie
dzięki pozdrawiam Cj mAX


http://www.microsoft.com/downloads/Browse.aspx?displaylang=en&categoryid=2

DirectX 10 jest tylko na Windows Vista... tam gdzies tez powinna być możliwość sciagniecia tej wersji. Ale bez roznicy bo NWN2 nie obsługuje jej i tak i tak...

Edit: teraz juz nie znam dokładnych numerów, ale jak masz windowsa Viste, polecam tez zainstalowanie dodatkowych latek ze strony Microsoftu, które nie wiem czemu, nie pojawiają się w Windows Update, a poprawiają różnego rodzaju błędy z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem na samym początku gry. Po wyjściu z kurhanu przy próbie podróży do Mulantiru (czy jak tam się to miasto zwie) wyskakuje mi, że wystąpił nieoczekiwany błąd i ogólnie gra się sypie. Nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi, zwłaszcza że wcześniej chodziła bez zarzutu, a błąd pojawia się zawsze w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:02, siepu napisał:

Witam, mam problem na samym początku gry. Po wyjściu z kurhanu przy próbie podróży do Mulantiru
(czy jak tam się to miasto zwie) wyskakuje mi, że wystąpił nieoczekiwany błąd i ogólnie gra
się sypie. Nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi, zwłaszcza że wcześniej chodziła bez zarzutu,
a błąd pojawia się zawsze w tym samym miejscu.


Też tak miałem, ale za trzecim razem jak zagrałem z save''a w jaskini Okku już było w porządku więc za dużo ci nie doradzę. Spróbuj kilka razy może ci za którymś razem pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam. Mam nadzieję ,że będzie jakaś odpowiedź ;]

Jestem na początku gry. Mam wyruszyć do Neverwinter z tym pyłkiem. Przechodze do mapy i chce podróżować do karczmy...I w tym jest problem.Gdy wybieram cel podróży,znowu jestem w Zachodnim Porcie. I moge tylko poruszać na klawiszach.Nie mogę nawet wybrac zadnej opcji w menu oraz włączyć np.dziennika. I wtedy mogę tylko ALT+F4...Jak temu zaradzic ??Do ruin moge podróżować bez problemu. Dodam jeszcze ,że gram na karcie graficznej Radeon x1300 ,której niby gra nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:23, WIkitory napisał:

Więc którego patcha pobrać ??? Czy też może poprostu kliknąc aktualizacja ?


Po prostu kliknąć aktualizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:47, WIkitory napisał:

Problem nie zniknął. Wcześniej zrobiłem reinstala i teraz zaktualizowałem. Jakieś pomysły co
robić ???


Spróbuj po prostu od nowa, to nie jest daleko, wez pomijaj wiekszosc dialogow czy cos... raz podobna sytuacje mialem i sie poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:15, Marcin321 napisał:

> Witam, mam problem na samym początku gry. Po wyjściu z kurhanu przy próbie podróży do
Mulantiru
> (czy jak tam się to miasto zwie) wyskakuje mi, że wystąpił nieoczekiwany błąd i ogólnie
gra
> się sypie. Nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi, zwłaszcza że wcześniej chodziła bez
zarzutu,
> a błąd pojawia się zawsze w tym samym miejscu.

Też tak miałem, ale za trzecim razem jak zagrałem z save''a w jaskini Okku już było w porządku
więc za dużo ci nie doradzę. Spróbuj kilka razy może ci za którymś razem pójdzie.


Cóż, póki co próbowałem razy 5, za każdym razem wczytuje sobie te 19 obszarów, potem przechodzi do ładowania modułu i łup! niedozwolona operacja. Irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc przeanalizuję trochę...Mam teraz udać się do Neverwinter...Żeby się tam dostać muszę dotrzeć do miasteczka. Z tego co rozumiem (słabość ;]) to teraz mam podróżować do karczmy. I tam potem daalej. Jeśli dobrze rozumuje..To ten sam problem dalej jest. Granie od nowa nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 21:54, WIkitory napisał:

No więc przeanalizuję trochę...Mam teraz udać się do Neverwinter...Żeby się tam dostać muszę
dotrzeć do miasteczka. Z tego co rozumiem (słabość ;]) to teraz mam podróżować do karczmy.
I tam potem daalej. Jeśli dobrze rozumuje..To ten sam problem dalej jest. Granie od nowa nic
nie dało


Hmm...dziwne, przeinstalowanie i rozpoczecie od nowa zazwyczaj likwiduje takie problemy, poniewaz wynikaja one z blednego wczytania modułu...

Miałem w tym miejscu podobny zoonk, ale ponowne rozpoczecie gry rozwiazało problem, inna przyczyną może być za słaba karta graficzna dla gry podczas Cut-scenek, ktore pochłaniają nie rzadko ogromne zasoby... sprobuj zmniejszyć detale na kompletne minimum i zmienić rozdzielke na czas przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem detale na niskie ,rozdzielczość 800x600,wyłączyłem efekt poświaty i światła na członkach drużyny.Brak cieni.Liczba źródeł światła na 2. Problem dalej jest. Daje podróż do karczmy i nagle znowu jestem w Zachodnim Porcie i nie mogę nawet gry wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :
Wczoraj dostałem Neverwintera , zainstalowałem , spatchowałem do wersji 1.06 pl , włączyłem i w grze nie ma dźwięku. Co mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować