Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Setki nagród wartych 100 000 zł - rusza szalony eXtra Konkurs!

275 postów w tym temacie

No i jest 31. sierpnia 2006 roku. Zachęcony zapewnieniem "z góry" o gwarantowanej dostępności pendrive''wów w KAŻDYM Empiku, udałem się do sklepu w Tychach. Sprzedawca jednak rozczarował mnie informując, że na pendrivy czekają już od dwóch tygodni i prawdopodobnie w tym tygodniu też ich nie dostaną... A więc nici z zapewnień, że prezenty będą czekały w każdym Empiku na czas, a jedynie ich ilość będzie zróżnicowana wielkością placówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eXtra Klasyka neXt różni się czymś od zwykłej extra klasyki? Czy to jest to samo ?! jeżeli się czymś różni to gdzie moge znaleźć pudełko z tą "next klasyką" ? ( chodzi mi o wygląd)

Pozdrawiam i z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:50, sQbanieTZ napisał:

No i jest 31. sierpnia 2006 roku. Zachęcony zapewnieniem "z góry" o gwarantowanej dostępności
pendrive''wów w KAŻDYM Empiku, udałem się do sklepu w Tychach. Sprzedawca jednak rozczarował
mnie informując, że na pendrivy czekają już od dwóch tygodni i prawdopodobnie w tym tygodniu
też ich nie dostaną... A więc nici z zapewnień, że prezenty będą czekały w każdym Empiku na
czas, a jedynie ich ilość będzie zróżnicowana wielkością placówki...


Nie bedzie czekal tydzien pendrivy zostalay wyslane do firmy zaopatrujacej emiki we wtorek, a wiec w czwartek na start promocji byly dostarczone do wszytskic empiów za wyjatkiem 10 puktów ( na 80 pare mozliwych), w tych braujacych beda jutro, kwestia wystwienie ich do sprzedazy jest juz po stronie sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem... Kupić dwie gry z Super$ellera Cenegi i dostać odtwarzacz mp3, czy też jednak zdecydować się na 3 tytuły z eXtra Klasyki i pendrive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:32, BiShopKF napisał:

> Kupić dwie gry z Super$ellera Cenegi i dostać odtwarzacz mp3

Co to za promocja ?? Gdzie ??? ;D



Będzie we wrześniu. Trzeba kupić dwie gry z Supersellera za 50 zeta (jedna gra), i dostajesz mp3 256mb lub trzecią gre gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 23:46, BiShopKF napisał:

Oto ten odtwarzacz:

http://www.allegro.pl/item123529175_od_ss_pentagram_vanquish_fm_r_256mb_wawa_gwar_fv.html

Hmm... dosyć ciekawa promocja, lubie takie :D I w ten właśnie sposób łapie sie klientów, choć
powiem szczerze że nie jest mi z tym źle ;)))


sory mój błąd to chyba ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs wystartował... :) Nie mam na tyle kasy żeby kupić wszystkie gry na raz to przynajmniej spróbuje kupować sobie po jednej miesięcznie. Fajny ten konkurs, ale szkoda, że nie ma żadnej nagrody gwarantowanej. Cóż pozostaje mieć nadzieje, że się coś wygra...

P.S. Ten mój procesor to już taki stary... miałem w planie go wymienić, jednak nie mam funduszy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 15:08, ciusiek i luka napisał:

KUPIŁEM TE 3 GRY Z XKN i zarejestrowałem. Ale gdzie mam odpowiedzieć na to pytanie konkursowe??


W pudełku jest ulotka z info o konkursie tam jest adres extraklasyka.gram.pl/konkurs gdy jesteś zalogowany pokazuje ci się ile masz gier zarejestrowanych i tam jest ink do odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: otóż kupiłem gre objętą konkursem i znalazłem tam taką kartkę Onet-Skype. Miałem dostać 10 min za darmo. ale co się okazało?? po doładowaniu konta, dostałem tylko 0,17 centów!! A przecież to nie wystarczy na 1 minutę bo przecież 1 min kosztuje 0,20 centów. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed konkursem grę "Warhammer 40k DOW", i zarejestrowalem go też przed konkursem. Jest on z serii XKN czy taka gra też się liczy czy muszę kupic 3 nowe gry?
Kroniki Riddicka, Homm 4 i 3 są w XKN czyli sie zaliczaja do konkurrsu? (Pytam by się upewnić, widzialem stronę http://www.gram.pl/extraklasyka/katalog.asp)

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczą się gry z seri XKN zarejestrowane tylko podczas trwania konkursu (31.08-30.11)

Jesli na przyklad zarejestrowales 10 gier 30 sierpnia to zadna z nich sie nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować