Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Setki nagród wartych 100 000 zł - rusza szalony eXtra Konkurs!

275 postów w tym temacie

Ja już zarejestrowałem 1 trójkę gier i wysłałęm moją odpowiedz :) :) a te odpowiedzi to ile znaków mają być ?? bo ja napisałem krótki artykulik i niewiem czy dobrze zrobiłem :/ ale jeszcze mam zamiar kupić następne 3 gry :P.. niech CDP jak może odpowie na moje pytanie z tą odpowiedzią.. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 22:53, robin11712 napisał:

> Nie wiem czy tylko ja tak mam ale... zarówno pod Operą, jak i IE w formularzu konkursu
wyświetlają
> mi się złe znaki, znaczy się takie:

Ja mam tak samo pod Firefoxem... To chyba jakaś "egzotyczna" czcionka... :)

No to jak dla mnie chyba ktoś powinien się tym zająć? Nie?:) Jakiś agent do misji nadzwyczajnie specjalnych dla nadwrażliwych użytkowników serwisu gram.pl. Gry mam już zarejestrowane ale pomyślę poważnie o konkursie dopiero kiedyś ktoś poprawi te błędy, bo nawet nie wiem gdzie wpisać swoje imie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, ze niektórzy na jednej trójce gier nie zamierzają poprzestać. Ciekawe ile bedzie uczestników? Pewnie NXK teraz będzie schodzić jak ciepłe bułeczki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:59, lukasz11111 napisał:

Prose napiszcie gdzie mozna odpowiedzieć na pytanie konkursowe, bo nidzie nie moge tego znaleść.
Mam jeszcze jedną gre którą zaraz kupie więc proszę jeszcze raz.


Jezeli od dnia rozpoczecia konkursu (31.08) zarejestrowales przynajmniej 3 gry z XKN, to na stronie http://www.gram.pl/extraklasyka/zgloszenie.asp mozesz wyslac zgloszenie do konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:06, Klimos napisał:

> Prose napiszcie gdzie mozna odpowiedzieć na pytanie konkursowe, bo nidzie nie moge tego
znaleść.
> Mam jeszcze jedną gre którą zaraz kupie więc proszę jeszcze raz.

Jezeli od dnia rozpoczecia konkursu (31.08) zarejestrowales przynajmniej 3 gry z XKN, to na
stronie http://www.gram.pl/extraklasyka/zgloszenie.asp mozesz wyslac zgloszenie do konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:52, lukasz11111 napisał:

Dzienks ze podzieliles sie ze mna ta informanca. jakie gry lubisz co ?
dzienks klimos


Nie ma za co, ale jak chcesz porozmawiac to zapraszam na GG, bo tutaj to nie jest miejsce na prywatne pogaduchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem krótko ale oryginalnie : ) Do 6 Grudnia trzeba sobie trochę poczekać ale jak wygram choćby gre x) to będzie dla mnie coś bo wkońcu dostane 1 nagrode od gram.pl a to nie pierwszy mój konkurs ^^

Pozdro dla tych co mają taką samą nadzieje jak ja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc kiedy będą wyniki tego konkursu ???? Bo ja już nie mogę się doczekać.....Może to będzie moja pierwsza nagroda i pierwszy konkurs z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować