Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Miałem ostatnio format i znowu ściągnąłem DoWpro... nie chciały mi nic działać, ani repki, ani mapy. Zauważyłem potem iż problem leży w moim gapiostwie. Tak więc zadaję pytanie... masz patcha? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dział download na CADIAN GATE został uzupełniony o brakujące patche - fajnie ;-)))
ale do szczęscia brakuje tam MODów np Dawn of Skirmish, Inqusition, Steel Legion...
oraz mappacków np community mappacks lub pakietów godeł i sztandarów...
;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 15:28, Teokrata napisał:

dział download na CADIAN GATE został uzupełniony o brakujące patche - fajnie ;-)))
ale do szczęscia brakuje tam MODów np Dawn of Skirmish, Inqusition, Steel Legion...
oraz mappacków np community mappacks lub pakietów godeł i sztandarów...
;-)))


Mam nadzieję, że niedługo uzupełnimy dział o hotfix.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 15:58, Althano napisał:

Mam nadzieję, że niedługo uzupełnimy dział o hotfix.....................


mysle że prawie wszyscy którzy mają Soulstorma mają taka nadzieję ;-)))
jakiś mały patch poprawiający np pathing też byłby bardzo mile widziany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:46, Teokrata napisał:


> Mam nadzieję, że niedługo uzupełnimy dział o hotfix.....................

mysle że prawie wszyscy którzy mają Soulstorma mają taka nadzieję ;-)))
jakiś mały patch poprawiający np pathing też byłby bardzo mile widziany...


Tego w DoW (przynajmniej pierwszej części) nigdy nie naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:57, Grizzly. napisał:

Mam podstawkę i WA. Filmik z podstawki jest poprostu genialny, niestety w WA był już
tylko ten sam. A czy Dark Crusade i Soulstorm mają jakieś intra ? Czy też zapożyczają
z DoW ?


Są inne. Gorsze... :/ . To można powiedzieć nudny filmik na silniku gry. Są krókie, nieciekawe. W DC szarobóre (czasem zielone), a SS jeszcze krótszy i jakiś dziwaczny ( wypasienie SoS) no i beznadziejne już mówiłem. Liczymy, że w DoW 2 będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 16:57, Grizzly. napisał:

Mam podstawkę i WA. Filmik z podstawki jest poprostu genialny, niestety w WA był już
tylko ten sam. A czy Dark Crusade i Soulstorm mają jakieś intra ? Czy też zapożyczają
z DoW ?


Intra obu gier są zrobione na (odpowiednio podrasowanym) engine gry. Oba nieco kłują w oczy grafiką... oba zresztą można znaleźć na youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z was fani... ja do dziś słyszę, że Devil May Cry 2 był "nawet niezły" chociaż najgorsze gówno poza tym, że dranie nazwali to dmc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oba intra SSĄ i to mocno...

No i nie jesteśmy mili dla SS(w przeciwieństwie o cedea)-tony bugów i gejspaj wszystko psują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są spaprane. Chodzi mi o to, że trzeba się cieszyć iż jest takowe intro niż gdyby go nie było. A tak na marginesie to co CDA napisało? Pewnie "kopiuj->wklej" z recenzji DoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 19:56, Althano napisał:

A tak na marginesie to co CDA napisało? Pewnie "kopiuj->wklej"
z recenzji DoW...


Połowa recenzji to przypomnienie poprzednich części cyklu. Dwa kolejne akapity to opis nowych ras - a raczej nowych-starych, bo jedyne czego się dowiadujemy to to, że są dosyć podobne do starych ras (Eldar - DE i analogicznie SM- SoB). Jest też napomniane o samolotach i bugach, i trochę o grafice i muzyce. Ot cała recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:05, Dyzio Diablo napisał:

> A tak na marginesie to co CDA napisało? Pewnie "kopiuj->wklej"
> z recenzji DoW...

Połowa recenzji to przypomnienie poprzednich części cyklu. Dwa kolejne akapity
to opis nowych ras - a raczej nowych-starych, bo jedyne czego się dowiadujemy to to,
że są dosyć podobne do starych ras (Eldar - DE i analogicznie SM- SoB). Jest też napomniane
o samolotach i bugach, i trochę o grafice i muzyce. Ot cała recenzja.

NIe narzekać. SS i tak został łagodnie potraktowany, bywały gorsze recki.
Widać że auto przynajmniej spokrzaj na multi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:05, Dyzio Diablo napisał:

> A tak na marginesie to co CDA napisało? Pewnie "kopiuj->wklej"
> z recenzji DoW...

Połowa recenzji to przypomnienie poprzednich części cyklu. Dwa kolejne akapity
to opis nowych ras - a raczej nowych-starych, bo jedyne czego się dowiadujemy to to,
że są dosyć podobne do starych ras (Eldar - DE i analogicznie SM- SoB). Jest też napomniane
o samolotach i bugach, i trochę o grafice i muzyce. Ot cała recenzja.


Kopiuj -> Wklej recenzja DoW
Kopiuj -> Wklej recenzja WA
Kopiuj -> Wklej recenzja DC
Bla bla bla Dark Eldar i SoB = recenzja SS...
Ludzie... a mówią, że CDA to najlepsza polska gazeta w branży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Althano i Namiary znane
Co zrobić; intro do DoW-a wciska w fotel, ma rewelacyjną fabułę a równocześnie przedstawia kilka występujących w grze jednostek w naprawdę zarąbisty sposób, który później można sobie zobaczyć w samej grze (to fatality Dreda, łamiącego kręgosłup orkowemu chopakowi, jak to zobaczyłem w samej gierce to zdębiałem). Do tego rewelacyjny klimat, ukazanie determinacji SM-ów, heroizmu dowódcy i wreszcie odwołanie do nieprzeliczonego wsparcia z orbity. Po takim intrze już wiesz, że musisz zagrać w tę grę ;-)
W dodatkach sprawa już wygląda inaczej. Niby też jest przedstawienie różnych jednostek; też heroizm obrońców Imperium ludzkości ale jak już wspomniano wszystko na engine gry i mało dynamiczne. Niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:27, Althano napisał:

Kopiuj -> Wklej recenzja DoW
Kopiuj -> Wklej recenzja WA
Kopiuj -> Wklej recenzja DC
Bla bla bla Dark Eldar i SoB = recenzja SS...
Ludzie... a mówią, że CDA to najlepsza polska gazeta w branży :/


Przesadziłeś... Na oczy nie widziałeś, a krytykujesz. W sam raz nawiązanie do dziejów serii miało swój sens merytoryczny, a poza tym CDA nie czytają sami WH40k otaku, którzy znają daty dzienne wypuszczenia kolejnych dodatków.

To co mnie bardziej zmierziło, to nieodparte wrażenie iż autor recki w SSa grał góra trzy godziny. Okej, ja rozumiem że są gusta i guściki. No ale jeśli koleś zalicza "nieliniową kampanię" do plusów, to ja się pytam gdzie u niego zaczyna się pojęcie nudy. Jeśli widzi wciąż gdzieś grywalność w SP, to gratuluję wprowadzenia paru potencjalnych nabywców w ciężki błąd. Jeśli uważa dźwięki za niezłe (w sam raz na moje oko trzy czwarte ludzi na nie marudzi) to obliguję się postawić mu wizytę u laryngologa. Wreszcie, jeśli SS który zmienia mało co dostaje 8, a C&C Kane''s Wrath który zmienia multum rzeczy dostaje 7 to...to ja sobie odpuszczę komentarz. Anyway, mimo latek na karku i mimo lat doświadczeń, komuś tu ociupiny profesjonalizmu zabrakło - żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem Warhammer 40k DoW Dark Crusade i jestem zadowolony, ale nie moge grać przez neta bo mam za słabego kompa i by mi nie poszło przez neta. (Chociarz mój brat skorzystał bo ma lepszego xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 07:23, Kasken napisał:

Ja sobie kupiłem Warhammer 40k DoW Dark Crusade i jestem zadowolony, ale nie moge grać
przez neta bo mam za słabego kompa i by mi nie poszło przez neta. (Chociarz mój brat
skorzystał bo ma lepszego xD)


To bardziej kwestia twojego neta niż samego kompa. Sam komp ma większe znaczenie gdy bierzesz pod uwagę walkę 2vs2, 4vs4 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować