Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 08:54, gothicerofan napisał:

nom chyba masz rację chociaż chyba znasz hasło Marines - ,,Lepiej zginąć dla Imperatora,
niż żyć dla samego siebie" , zostali przecież stworzenie przez Imperatora do walki, a
orkowie ? chcą tylko zdobywać i niszczyć wrogów



Otóż to. Poza tym, mając przed sobą kilkaset lat życia (nawet więcej...) potrzeba swego rodzaju "specjalizacji" i woli by zachować poczucie celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 08:54, gothicerofan napisał:

chcą tylko zdobywać i niszczyć wrogów

Poprawka. Orkowie chcą tylko zdobywać tereny, niszczyć wrogów i dobrze się przy tym zabawić.
;)

Dnia 03.05.2008 o 08:54, gothicerofan napisał:

zostali przecież stworzenie przez Imperatora do walki

A przecież Orkowie także zostali stworzeni do walki. Tylko że nie przez Imperatora. Przez kogoś znacznie od niego mądrzejszego, jeżeli wiesz kogo mam na myśli ;>. I to widać, orków się wytępić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:22, Konował napisał:

I to widać, orków się wytępić nie da.


Miotaczem ognia się da.

Gdyby Orkowie byli gupi,to by chodzili do Mad Docka po lekkim draśnięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:08, szweider napisał:

Gdyby Orkowie byli gupi,to by chodzili do Mad Docka po lekkim draśnięciu :)

Bywa, że Mad Doc pomaga. Np. taki Ghazgkull, gdyby nie Mad Doc, orkowie nie mieliby jednego z najlepszych Warbossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:22, Konował napisał:

> chcą tylko zdobywać i niszczyć wrogów
Poprawka. Orkowie chcą tylko zdobywać tereny, niszczyć wrogów i dobrze się przy tym
zabawić
.
;)

> zostali przecież stworzenie przez Imperatora do walki
A przecież Orkowie także zostali stworzeni do walki. Tylko że nie przez Imperatora. Przez
kogoś znacznie od niego mądrzejszego, jeżeli wiesz kogo mam na myśli ;>. I to widać,
orków się wytępić nie da.

widzisz od niedawna interesuje się Warhammerem 40k więc wybacz ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi pomoc, podajac sposob przejscia misji (co wybudowac, jakie jednostki kiedy ?) z brama psioniczna w Winter Assault, gdzi trzeba zatrzymac konwoj. Udalo mi sie przejsc ta misje 3 stronami (gwardia, eldarzy, chaos), ale za Chiny nie daje rady orkami, zalezy mi na przejsciu tej misji tez Orkami ale musze robic cos zle i sie nie wyrabiam. Jako tako rozbudowuje baze a ludzie docieraja konwojem do bramy. Pomozcie prosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to jako orkowie musisz zniszczyć główny budynek eldarów, zanim zdołają oni go teleportować za bramę. Zniszczenie konwoju to cel dla Marines Chaosu, a orkami musisz tylko powstrzymać eldarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 14:08, szweider napisał:

Miotaczem ognia się da.

Gdyby Orkowie byli gupi,to by chodzili do Mad Docka po lekkim draśnięciu :)


Z całym szacynku, ja tam chciałbym mieć takiego MadDoca pod łapką. Łeb Ci jakiś przebrzydły człekuś oderwie, to doktorek i przyszyje z powrotem, i do lepszego cielska... ^^''

No tak, z tym że nie wszyscy mają grzybki w żyłach.

P.S. BTW czy mi się wydaje, czy temat o DoW przeradza się w temat o WH40k in generali... ;) Z drugiej strony, lepsze to niż przerzucanie się argumentami czy biki DarkEldarsów są imba czy nie... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orkowie zostali stworzeni przez tajemniczą i prastarą rasę "Old Ones". Rasa ta stworzyła jeszcze między innymi Eldarów. To zabawne ale najbardziej przemądrzała rasa w galaktyce i najwięksi zieloni awanturnicy mają wspólnego stwórcę ;p.

Edit:
Ehh, chyba powinienem przestać pisać o takich rzeczach, bo do tego jest osobny temat. Ten jest tylko o grze. Sorry za offtopa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2008 o 23:54, Dexter McAaron napisał:

P.P.S. Właśnie, BTW --> Teo, a może będziesz zachęcał ludzi do czegoś innego niż najłatwiejszej
aktualnie rasy?? Coś...eem... ambitniejszego maybe?? Jak po tym na poły legendarnym patchu
wróci moda na zerkowanie, znów przesiądziesz się na Kaosa??


nie nawidziłem Zerk techu w DC oraz tego wszechobecnego o go T3 Chaos... wole CSM + pojazdy ];->
poza Dark Eldarmi i Chaosem lubie czasem zagrać Tau - kiedys lubiłem Eldarów tzn przed Soulstormem ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 13:22, Konował napisał:

A przecież Orkowie także zostali stworzeni do walki. Tylko że nie przez Imperatora. Przez
kogoś znacznie od niego mądrzejszego, jeżeli wiesz kogo mam na myśli ;>. I to widać,
orków się wytępić nie da.


zgadza sie ;-))) Pradawni stworzyli Orki i ich przeciwieństwo czyli Eldarów by pokonać Necronów - udało im sie !!! Eldarzy długo rządzili kosmosem aż narodził się Slaanesh i powstało Oko Terroru oraz... Mroczni Eldarzy ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 21:58, Teokrata napisał:

Mroczni Eldarzy ];->>>


Którzy gówno robią poza karmieniem Slaanesh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:15, Zulusk napisał:

Czy ktos moze mi pomoc, podajac sposob przejscia misji (co wybudowac, jakie jednostki
kiedy ?) z brama psioniczna w Winter Assault, gdzi trzeba zatrzymac konwoj. Udalo mi
sie przejsc ta misje 3 stronami (gwardia, eldarzy, chaos), ale za Chiny nie daje rady
orkami, zalezy mi na przejsciu tej misji tez Orkami ale musze robic cos zle i sie nie
wyrabiam. Jako tako rozbudowuje baze a ludzie docieraja konwojem do bramy. Pomozcie prosze
?


Zagraj na początek Chaosem. Rozwal czym masz konwój i zmień stronę na orki i graj nimi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:02, Everial napisał:

> Mroczni Eldarzy ];->>>

Którzy gówno robią poza karmieniem Slaanesh :P


lepiej karmić Slaanesha niz umierać dla Imperatora ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:19, Kerigun napisał:

> Czy ktos moze mi pomoc, podajac sposob przejscia misji (co wybudowac, jakie jednostki

Dnia 04.05.2008 o 11:19, Kerigun napisał:

Zagraj na początek Chaosem. Rozwal czym masz konwój i zmień stronę na orki i graj nimi
dalej.


wystarczy wykonać cele dla JEDNEJ z ras - zdecyduj, ktora rasa chcesz grac ostatnia misje i graj tylko nia wypelniajac objectives - Chaosem lub Orkami i tyle ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:28, Teokrata napisał:

wystarczy wykonać cele dla JEDNEJ z ras - zdecyduj, ktora rasa chcesz grac ostatnia misje
i graj tylko nia wypelniajac objectives - Chaosem lub Orkami i tyle ;-)))


Ale jak mu konwój dojedzie to ma lipe. Sam testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:16, Kerigun napisał:

> wystarczy wykonać cele dla JEDNEJ z ras - zdecyduj, ktora rasa chcesz grac ostatnia
misje
> i graj tylko nia wypelniajac objectives - Chaosem lub Orkami i tyle ;-)))

Ale jak mu konwój dojedzie to ma lipe. Sam testowałem.


ja tylko zniszczyłem konwój - nie grałem orkami wogóle i przeszedłem tą misje ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:32, Teokrata napisał:

> > wystarczy wykonać cele dla JEDNEJ z ras - zdecyduj, ktora rasa chcesz grac
ostatnia
> misje
> > i graj tylko nia wypelniajac objectives - Chaosem lub Orkami i tyle ;-)))

>
> Ale jak mu konwój dojedzie to ma lipe. Sam testowałem.

ja tylko zniszczyłem konwój - nie grałem orkami wogóle i przeszedłem tą misje ;-)))

do 4 misji złych w WA mam taką koncpecję beirzemy 2-3 squady sturzamiarzy/ raptorów i jedziemy na chama przez mapę. Niezależnie od rasy rozwalamy generatory (cel orków) i jedziemy za bramę. Mission passed w jakieś 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować